Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Method] Kako najbrže do zarade na internetu
10-08-2014, 02:23 PM
[Method] Kako najbrže do zarade na internetu
Vjerojatno ste sada u istoj situaciji u kojoj sam ja bio do nedavno.
Željeli biste početi zarađivati na internetu i baviti se internet marketingom, ali ne znate odakle početi.

Posjetite moj blog, tamo će te pronaći sve što treba znati i kako početi.
Nažalost ne mogu vam postaviti link pa mi se javite u PM.

Zajedno ćemo doći do zarade na najlakši način.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
10-08-2014, 04:33 PM
RE: [Method] Kako najbrže do zarade na internetu
da da najlaksi ... ali ajd da vidim ,posalji link ...

11-08-2014, 09:18 AM (This post was last modified: 11-08-2014 09:20 AM by novii.)
Napiši link tako da između svega postaviš razmak, pa da svi koje zanima vide.

Na primer https:// www. google. com

Ovako preko privatne poruke se moderatori moraju cimati da bi proverili da nisu neke zabranjene aktivnosti kojim slučajme promovisane i to baš u prvom postu.

Usput te niko ne ograničava da taj dobar biznis plan podeliš i sa nama ovde na forumu, bar u kratkim crtama.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
11-08-2014, 09:56 AM
Evo ja kao član ovog tima iz edukativnih razloga odobravam postavljanje linka u ovoj temi samo ovaj put.

Ako procjenim da je ta metoda validna onda link ostaje ali je korisnik dužan ispuniti 10 postova na forumu. Ako je metoda neki MLM, scam, piramidalna šema itd onda tema ide na brisanje.

Elgato - jednostavan nacin placanja racuna
Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): novii
11-08-2014, 12:23 PM (This post was last modified: 11-08-2014 04:18 PM by VWolf.)
(11-08-2014 09:18 AM)novii Wrote:  Napiši link tako da između svega postaviš razmak, pa da svi koje zanima vide.

Na primer https:// www. google. com

Ovako preko privatne poruke se moderatori moraju cimati da bi proverili da nisu neke zabranjene aktivnosti kojim slučajme promovisane i to baš u prvom postu.

Usput te niko ne ograničava da taj dobar biznis plan podeliš i sa nama ovde na forumu, bar u kratkim crtama.

(11-08-2014 09:56 AM)Vatra Wolf Wrote:  Evo ja kao član ovog tima iz edukativnih razloga odobravam postavljanje linka u ovoj temi samo ovaj put.

Ako procjenim da je ta metoda validna onda link ostaje ali je korisnik dužan ispuniti 10 postova na forumu. Ako je metoda neki MLM, scam, piramidalna šema itd onda tema ide na brisanje.

Uredu. Hvala vam prije svega.

Znači, kako ova metoda radi?
Ona radi kao sistem piramide. Ja sam kupio njihov proizvod za 25$ i moj zadatak je da pravim blog i dovodim nove klijente i kada dovedem novog klijenta ja dobivam 25$ zato što sam doveo njega/nju, a kada taj moj klijent dovede svog klijenta, ja dobivam 50% odnosno 12.5$. Prilično jednostavno. Ja samo trebam dnevno pisati na svoj blog i dovoditi nove klijente, naravno bez prisile ili nekakvog drugog načina kao npr. psihičko i fizičko nasilje.
To je njihova odluka žele li ili ne. Za sve oni koji se odluče, postoji video na mom blogu koji je besplatan za pogledati i on je kao dokaz da ova metoda radi.

link uklonio MOD Ovo je link od mog bloga, tako da svatko tko želi neka slobodno pogleda. (Ja ne dobivam ni centa ako posjetite blog tak da se ne brinete.)

Hvala još jednom. Smile
11-08-2014, 01:03 PM
Inace mi smo ovde svi sisali vesla
Thanks given by (2): Jokja, vandanic
11-08-2014, 01:19 PM
Toliko ti je dobro da nemas ni vlastitu domenu. Mislim da su na ovom forumu piramidalne i/ili MLM sheme zabranjene.

Recipies Wordpress theme
11-08-2014, 01:25 PM
To pisanje svaki dan, da li treba baš pisati ili može Copy/Paste jer ako se samo mogu iskopirati tuđi tekstovi to je onda izuzetno jednostav način zarade. I vidim da su na tvom blogu tekstovi na engleskom, da li mogu da budu na srpskom/hrvatskom/bosanskom/makedonskom/crnogorskom jeziku i da li to utiče na zaradu.

I za čega će im moj broj telefona prilikom registracije, ako je to posao preko Intetneta ?

Da ne bi morali ostavljati email da bi videli taj video snimak evo njegove adrese

http://www.youtube.com/watch?v=bgYdnPurZK8

Ako neko bude imao živaca da gleda do kraja, neka napiše koliko para treba za ovo da bi se startovalo, mislim traje preko 30 minuta.
11-08-2014, 01:53 PM
(11-08-2014 01:03 PM)Lakisa94 Wrote:  Inace mi smo ovde svi sisali vesla

Ja ne smatram nikoga glupim. Ja sam samo izložio moj način zarade.

(11-08-2014 01:19 PM)creatifcode Wrote:  Toliko ti je dobro da nemas ni vlastitu domenu. Mislim da su na ovom forumu piramidalne i/ili MLM sheme zabranjene.

Vlastita domena zaista nije potrebna. Ako su zabranjene, neka admin slobodno obriše post.

(11-08-2014 01:25 PM)novii Wrote:  To pisanje svaki dan, da li treba baš pisati ili može Copy/Paste jer ako se samo mogu iskopirati tuđi tekstovi to je onda izuzetno jednostav način zarade. I vidim da su na tvom blogu tekstovi na engleskom, da li mogu da budu na srpskom/hrvatskom/bosanskom/makedonskom/crnogorskom jeziku i da li to utiče na zaradu.

I za čega će im moj broj telefona prilikom registracije, ako je to posao preko Intetneta ?

Da ne bi morali ostavljati email da bi videli taj video snimak evo njegove adrese

http:// www. youtube. com/watch?v=bgYdnPurZK8

Ako neko bude imao živaca da gleda do kraja, neka napiše koliko para treba za ovo da bi se startovalo, mislim traje preko 30 minuta.

Ja osobno pišem, a vjerojatno se može i copy/paste, ne vidim razlog zašto ne. Preporuka je da se piše na engleskom pošto je puno puno više klijenata koji se bave internet marketingom iz stranih zemalja.

Para koliko je potrebno za početak? Ja sam, kad sam krenuo morao uložiti sveukupno 45.97$.
U tu cijenu je uključeno sve, doslovno sve. Alati za kreiranje bloga, video tutoriali, coaching...
Alate koje dobijete koštaju 24.95$ preko nas, a negdje drugdje koštaju preko 300$, ako mi ne vjerujete slobodno pogledajte video.
11-08-2014, 02:49 PM
Prostom proverom, uzme se deo teksta koji je na tvom blogu, ubaci u polje za pretraživanje od Googla i dobije se nekoliko desetina stranica sa istim sadržajem. Kad kažeš da ti pišeš, a da se možda može i koristiti copy/paste teksta, stekne se utisak da ne govoriš istinu.

To sam prvo uradio i pošto je realno nemoguće da na više desetina stranica veći broj ljudi napiše isti tekst od slova do slova, pretpostavio sam da ono što si rekao da ti pišeš nije istina i odmah odustao od daljeg gledanja. Verovatno si tek počeo i ovaka šema ti deluje samsvim OK, međutim od toga nema hleba.

Da je to tako jednostavno, sva ostala radna mesta na svetu bi bila zatvorena i svi bi radili samo preko te šeme koju si ti promovisao. Međutim takvih smo se nagledali više stotina do sada i ni jedna nije opstala da traje par godina.

Ovo nije sad upereno protiv tebe, mada bi ti bilo dobro da znaš da se sve na internetu može proveriti i da ono što napišeš nudeći zaradu će sigurno neko da proveri. Preporučio bih ti da se posvetiš nekim ozbiljnijim stavrima, ja na primer imam sajt i živim od izdavanja oglasnog prostora. Ima još dosta primera kako se od poslova u IT sektoru može živeti duži niz godina dobro.
Thanks given by (2): Raymond, VWolf
11-08-2014, 03:22 PM (This post was last modified: 11-08-2014 03:28 PM by Davor.)
Citav poslovni sistem vam se sastoji da navucete korisnike to jest naivne ljude koji ce da preko vaseg referala da kupe pakete od cega vi imate postotak, sto ih vise nasankate vise imate. A oni ako hoce da povrate pare opet moraju da nadju neke ljude pa da im prodaju ovu pricu i tako u krug.

Nemoj da me shvatis pogresno nemam ja nista protiv tebe ali ne volim kada pokusavate da navucete ljude (cak i ako ne znate da to radite) za referale, da je to imalo ozbiljna kompanija vama zarada ne bi zavisila od referala. Smile

Inace potpuno istu pricu o tim "alatima" sam video na raznim raznim sajtovima tipa dobijate 6 domena (ali ne TLD), email autoresponer, svoj sajt itd.

To sve ne da ne vredi 300$ nego ne vredi ni 50$ godisnje, a ne 25$ na mesecnom nivou, evo zasto:

Blog danas svako moze da napravi za free na blogeru ili WP i to ce definitivno da bude bolje i kvalitetnije, a pre svega uspesnije nego preko te firme. 5-6 domena mozes da kupis na godaddy za 15-20$ na godisnjem nivou posto skoro svaki dan imaju neke akcije i kuponi,, autorespodner moze da se nadje free na 1000 nacina, cak i web hostinzi u sklopu CP nude email autoresponder.

Video sale o kojima se prica za drzanje konferencija (posto svi misle da je ovo nesto WOW) su obicne i najobicnije chat sobe sa mogucnoscu video chata, iste ( ili u najmanju ruku slice sa istim funkcijama ) mogu da se nadju i za free.

Koliko vidim ovde se prodaju 2 stvari taj paket i prica, paket nije vredan para koje se traze posto i vise moze da se dobije za 40-50$ na godisnjem nivou (ludo je davati 25$ mesecno za to sto nude), a od price nije bas da ima neke vajde ako niko ne kupi spomenuti paket.

Sto se videa tice i on je po sablonu drugih kompanija ove vrste samo pogledaj, sve u svemu obecavaju laku i dobru zaradu bez ikakve potrebe za znanjem i trudom, a nisi toliko mlad da mislis da je to stvarno moguce (legalno). Smile

Licno sem tih koji su prvi vrhu takvih kompanija ne znam nikoga ko se obogatio s tim ali sam cuo za mnoge koji su nasankani.

Primera radi stiforp koji radi po potpuno istom sistemu (ali potpuno) i u koji su se mnogi zaklinjali sto na ovom forumu sto dalje da je "siguran" posao buducnosti je naveliko poznat po varanju i neisplacivanju ljudi:

http://www.telegraf.rs/vesti/120340-inte...jn-poslova

A on je samo kap u moru, moj ti je savet batali to pored vremena koje gubis na to ti gubis i pare ako placas svaki mesec. A sa 25$ mesecno ti mozes da pokrenes i neki svoj sajt i da jednom zaradjujes sasvim solidnu da ne kazem odlicnu lovu. Smile
Thanks given by (2): Raymond, VWolf
11-08-2014, 04:23 PM (This post was last modified: 11-08-2014 04:26 PM by VWolf.)
Baš kad pomislim da je neko došao sa nečim originalnim i da stvarno radi onda slijedi razočarenje...

Prvo, ovu temu neću da brišem. Nadam se da će poslužiti u buduće članovima koji dolaze da traže način da zarade. Ali tema će ići na lock kada svi koji žele nešto da kažu kažu svoje.

Do kada ćete pojedini biti zaljubljeni u novac? I tretirati novac kao neku robu koja je samo tu da se obrće?

Na ovome forumu je bilo dosta onih koji su dolazili sa nekim načinima da se zaradi i sve na kraju ispadnu jedne te iste šeme. Marketing, referali, provizija od referala a sve jedan te isti princip. Dođe neko, uloži novac i kad tad u tom sistemu većina ostane bez para.

Savjet svima onima koji su se potrudili da čitaju ovu temu. Okrenite se korisnom radu! SEO, web dizajn, article writing pa i marketing iza kojeg stoji nešto (kupac dobiva ono što je platio), programiranje, administracija servera... puno je načina da se zaradi za one koji hoće da rade.

A za one koji hoće brze love uvijek će biti načina da ostanu i bez ono malo love što su imali...

U kratko kada se analizira princip tih marketing šema postoji jedna zajednička stvar. Dobijete gomilu nekog materijala koje treba pročitati i koje malo ko skonta. A to je svrha tog materijala. Da vam uvali nešto i to nešto da vi uvalite drugom.

A sad ostali dajte svoj komentar.

Elgato - jednostavan nacin placanja racuna
Visit this user's website Find all posts by this user
20-08-2014, 01:12 AM
Ova tema me podsetila na davnu 2008-u (ako se dobro sećam), kad me je jedan lik ( bio je dugo aktivan i ovde na forumu, možda je još uvek - ali iz pristojnosti neću reći o kome se radi ), ubedjivao kako od PTC-a zaradjuje dnevno u proseku 47 USD, i da mu isplate stizu redovno... Cak mi je slao i screenshotove kao dokaz Stars .

Pretpostavljam da je on zaista verovao da se na taj način može zaraditi (zašto bi inače i sam trošio vreme na takve idiotarije?!) , ali to ne menja činjenicu da je svojim lovačkim pričama navodio ljude da gube dragoceno vreme, nerve - a one najlakomislenije, uz sve to, i novac.

Jedna je stvar kad neko izabere da veruje u bajke i troši svoje vreme na budalaštine, a sasvim druga kad ubedjuje i druge da rade to isto - uveravajući ih da taj " provereni method" zaista funkcioniše i "donosi laku zaradu".

Za dobro postavljača, nadam se da taj br 95 u nicku označava godište (a to bi ujedno objasnilo i sve ostalo vezano za temu).

....Why so serious...?!
Thanks given by (2): Davor Bomestar, Igor Tomić
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Januar i pad Youtube zarade Lovac 14 2,150 18-02-2018 05:09 PM
Last Post: Lovac
  Najbolji način zarade na blogu od 25k poseta mesečno? Voterx 17 3,714 20-03-2017 11:26 PM
Last Post: Voterx
  Nacini zarade sa strane preko interneta za studente VladaV97 0 1,366 25-02-2017 02:33 PM
Last Post: VladaV97
  Pomoć oko zarade preko interneta. coa96 10 2,221 05-01-2017 10:31 PM
Last Post: novii
  Imam 11 000 korisnika. (300 000 posjetilaca) Dajem 50% od zarade. nookie 3 1,329 10-08-2016 01:48 PM
Last Post: nookie
  Koji nacin zarade izabrati? vagabundo 11 1,998 17-02-2015 04:11 PM
Last Post: flex202
Rolleyes Najlaksa metoda zarade na netu za pocetnike bigli100 29 9,613 09-02-2015 05:04 PM
Last Post: rakicko
Smile Pocetak zarade d1n0 3 1,633 27-01-2015 02:25 AM
Last Post: SpawneR

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)