Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aliexpress iskustva i saveti ?
24-11-2017, 06:20 PM
RE: Aliexpress iskustva i saveti ?
(24-11-2017 01:25 PM)karudijan Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Javi kako si prošao. Taj prodavac, kakav feedback ima?

Solidan je, ima 29000 pozitivnih i 1900 negativnih ocena, ali prosek iznad 4.2 zvezdice.
Iz Aliexpress-a su mi rekli da je podnet zahtev da mi se vrate pare, ceka se na to 10-15 dana. E sad, zanima me da li postoji mogucnost da me odbiju?
Ma da i oni su skontali da telefon nikada nije ni poslat, jer u sistemu za pracenje ne postoji nista pod tim brojem.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
26-11-2017, 04:04 PM
(24-11-2017 06:20 PM)Uros96 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(24-11-2017 01:25 PM)karudijan Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Javi kako si prošao. Taj prodavac, kakav feedback ima?

Solidan je, ima 29000 pozitivnih i 1900 negativnih ocena, ali prosek iznad 4.2 zvezdice.
Iz Aliexpress-a su mi rekli da je podnet zahtev da mi se vrate pare, ceka se na to 10-15 dana. E sad, zanima me da li postoji mogucnost da me odbiju?
Ma da i oni su skontali da telefon nikada nije ni poslat, jer u sistemu za pracenje ne postoji nista pod tim brojem.

Hm, pa i nije baš, mnogo je to negativnih, mnogo...Nikad ne moj kupovati više sa onim koji ima toliko negativnih ocena. OK zavisi i od broja transakcija ali ovde je ipak dosta negativnih..
26-11-2017, 06:44 PM
(26-11-2017 04:04 PM)karudijan Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(24-11-2017 06:20 PM)Uros96 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Solidan je, ima 29000 pozitivnih i 1900 negativnih ocena, ali prosek iznad 4.2 zvezdice.

Hm, pa i nije baš, mnogo je to negativnih, mnogo...Nikad ne moj kupovati više sa onim koji ima toliko negativnih ocena. OK zavisi i od broja transakcija ali ovde je ipak dosta negativnih..
Da, moja greska, iskreno nisam ni pogledao koliko negativnih ima dok se nije ovo sve iskomplikovalo.
30-11-2017, 04:32 PM
Ljudi, pojavio se trag telefona. Prvo sam stupio u kontakt sa kinezom, izvinjavao mi se kao da nije video poruke i taj isti dan se pojavio trag telefona. Trenutno je u tranzitu ali moze mi poslati bilo sta kad ne ide vise preko aliexpress-a. Sad mogu samo da se nadam da ce stici telefon taj koji sam narucio.
05-01-2018, 03:44 AM
Mozda nije bas tema za ovo pitanje, ali, koliko vremena prodje dok neki proizvod stigne u Srbiju?
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
05-01-2018, 01:14 PM
(05-01-2018 03:44 AM)iamkermit94 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Mozda nije bas tema za ovo pitanje, ali, koliko vremena prodje dok neki proizvod stigne u Srbiju?
Najcesce od 15 do 30 dana
Thanks given by (1): iamkermit94
05-01-2018, 02:30 PM
Ja sam porucio 16-tog Novembra nesto preko Aliexpressa i jos uvek mi nije stiglo, ovo je do sada najduze da cekam, uglavnom su mi stvari stizale u roku od 25-30 dana.
07-01-2018, 04:58 PM
Odlican Wifi Wireless repeater.
Dobar prijem,a jos bolji u emitovanju signala.

Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Free Bitcoin
Najjeftiniji smart sat
Sportski smart watch
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)