Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Freedom Partnerstvo
» Freedom Partnerstvo,Partnerstvo Youtube,youtube,partnership,mrxula
17-07-2014, 08:07 AM (This post was last modified: 17-07-2014 08:17 AM by Mrxula.)
Freedom Partnerstvo
Napravio ja kanal iz dosade i imam oko 50 pregleda i odlucio da probam partnerstvo za Freedom. Oni mi poslali pozivnicu ,i sad ja ne znam da li da ih prihvatim :/ Posto cuo sam da isplacuju samo preko PayPal onda nista,jer ne mogu u Srbiji da primam isplate.
Da li mogu da me isplate preko 'Bank Transfer' ili preko WU?
Da li je neko ovde na forumu partner sa njima?
Kakva su to pravila za gejmere ,neki klikovi za igrice i sad na svakih 100 klikova zaradi se 10$,ne razumem bas najbolje Tonuge2 ? http://www.any.tv/faq ja sam apply preko any.tv
1. Video Required
If you do not use video next to your Play Now links, your account will get blocked.
any.TV is a new kind of YouTube Network and we require all our partners to use video or live streams next to their Play Now links. If you don't, how are we a new kind of YouTube Network?
Da li vi razumete ovo zadnje?
Evo kako to izgleda Smile

Attached File(s) Image(s)

Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
17-07-2014, 03:18 PM
RE: Freedom Partnerstvo
Meni je ponudu za apliciranje kod Freedom-a poslao OneKindMedia. Iz istih razloga (paypal) sam odustala od njih. Međutim, u naknadnoj prepisci sa OneKindMedia napisali su informaciju da ne isplaćuju samo preko paypal-a:
"OneKindMedia
We can do direct deposit, western union and anything available in your country."

Ja sam se zbog te prve informacije, samo paypal, zeznula i zaletela u partnerstvo sa Music Nations Network. Nikakvu podršku kod njih nemam, support mi ne odgovara na mejlove. Podnela sam zahtev za raskidanje partnerstva pošto to mogu u probnom periodu, bila sam tek 7 dana partner, ali već danima niko ne odgovara. Kada sam aplicirala za partnerstvo odobreno je i odrađeno sve u roku od jednog dana. MNN je apsolutno za izbegavanje.
Sada čekam da me "otkače od sebe" i da apliciram kod Freedom-a. Pošto me ignorišu pada mi na pamet da poisključujem monetizaciju i posakrivam u private mode sve snimke, ionako ništa ne gubim trenutno. Ako neko ima kreativan savet za otkačinjanje ovakvih dileja bila bih zahvalna. Smile

Sorry, na digresiji.
Find all posts by this user
17-07-2014, 03:33 PM
(17-07-2014 03:18 PM)argeca Wrote:  Meni je ponudu za apliciranje kod Freedom-a poslao OneKindMedia. Iz istih razloga (paypal) sam odustala od njih. Međutim, u naknadnoj prepisci sa OneKindMedia napisali su informaciju da ne isplaćuju samo preko paypal-a:
"OneKindMedia
We can do direct deposit, western union and anything available in your country."

Ja sam se zbog te prve informacije, samo paypal, zeznula i zaletela u partnerstvo sa Music Nations Network. Nikakvu podršku kod njih nemam, support mi ne odgovara na mejlove. Podnela sam zahtev za raskidanje partnerstva pošto to mogu u probnom periodu, bila sam tek 7 dana partner, ali već danima niko ne odgovara. Kada sam aplicirala za partnerstvo odobreno je i odrađeno sve u roku od jednog dana. MNN je apsolutno za izbegavanje.
Sada čekam da me "otkače od sebe" i da apliciram kod Freedom-a. Pošto me ignorišu pada mi na pamet da poisključujem monetizaciju i posakrivam u private mode sve snimke, ionako ništa ne gubim trenutno. Ako neko ima kreativan savet za otkačinjanje ovakvih dileja bila bih zahvalna. Smile

Sorry, na digresiji.
MusicNationsNetwork je izgleda samo za muzicare,i nije preporucljiv za bilo koju kategoriju kanala.Ko bi rekao da ti nisu odgovorili,rekla si da su oni rade pod Zoomin.tv. Ako i dalje imas partnerstvo za MNN mozes da im posaljes poruku preko dashboard,imas ono zadnje support,kliknes tu,zatim idi Sumbit new Ticket i napises svoje pitanje/problem .Oni uvek odgovore,makar meni,posto sam ja partner sa Exposure Network,sub network zoomin.Tv-a.
Znaci ti si ih napustila zbog toga sto ti ne odgovaraju na poruke?
Ali sta ti znaci sa freedom,ako u Srbiji nemogu da se salju isplate preko PayPal Tonuge2

17-07-2014, 05:37 PM
Na jednom od foruma bila je informacija da su pod Zoomin.tv. Kada sam postala partner jedini dashboard koji imam je njihov, MNN-ov, nemam nikakav dodir sa Zoomin.tv, nikakav njihov dashboard. Tako da očigledno nisu pod Zoomin.tv. Slala sam im poruku preko korišćenja ticket-a za support, nema odgovora već nedelju dana.
Nisam ih još uvek napustila, već želim da ih napustim, ali moj zahtev ignorišu još uvek. Ne napuštam ih što ne odgovaraju na poruke, na poruke mi nisu odgovorili nakon što sam poslala zahtev za napuštanje. Naprosto hoću da budem partner sa mrežom koja ima aktivnu podršku, korisnički forum, grafička rešenja u ponudi. MNN je iz mog dosadašnjeg iskustva autističan.

Nisi pročitao pažljivo moj prethodni komentar - OneKindMedia koji su mi ponudili da apliciram za Freedom, naknadno su me obavestili da postoje i drugi načini isplate, a ne samo paypal.
Find all posts by this user
17-07-2014, 09:08 PM
(17-07-2014 05:37 PM)argeca Wrote:  Na jednom od foruma bila je informacija da su pod Zoomin.tv. Kada sam postala partner jedini dashboard koji imam je njihov, MNN-ov, nemam nikakav dodir sa Zoomin.tv, nikakav njihov dashboard. Tako da očigledno nisu pod Zoomin.tv. Slala sam im poruku preko korišćenja ticket-a za support, nema odgovora već nedelju dana.
Nisam ih još uvek napustila, već želim da ih napustim, ali moj zahtev ignorišu još uvek. Ne napuštam ih što ne odgovaraju na poruke, na poruke mi nisu odgovorili nakon što sam poslala zahtev za napuštanje. Naprosto hoću da budem partner sa mrežom koja ima aktivnu podršku, korisnički forum, grafička rešenja u ponudi. MNN je iz mog dosadašnjeg iskustva autističan.

Nisi pročitao pažljivo moj prethodni komentar - OneKindMedia koji su mi ponudili da apliciram za Freedom, naknadno su me obavestili da postoje i drugi načini isplate, a ne samo paypal.

Pa ne verujem bas u to ,posto imaju veze sa Freedom,tj. koriste njihov dashboard.A ja sam postao sa Freedom i nema te opcije za menjanje.Ali mozda moze da se promeni preko njihovog maila za Bank Transfer ili WU. Probaj pa vidi Biggrin

24-07-2014, 05:31 PM
(17-07-2014 09:08 PM)Mrxula Wrote:  
(17-07-2014 05:37 PM)argeca Wrote:  Na jednom od foruma bila je informacija da su pod Zoomin.tv. Kada sam postala partner jedini dashboard koji imam je njihov, MNN-ov, nemam nikakav dodir sa Zoomin.tv, nikakav njihov dashboard. Tako da očigledno nisu pod Zoomin.tv. Slala sam im poruku preko korišćenja ticket-a za support, nema odgovora već nedelju dana.

Pa ne verujem bas u to ,posto imaju veze sa Freedom,tj. koriste njihov dashboard.A ja sam postao sa Freedom i nema te opcije za menjanje.Ali mozda moze da se promeni preko njihovog maila za Bank Transfer ili WU. Probaj pa vidi Biggrin

Juče su me primili u Freedom, dali mi ID i td., ali ima jedan problem nevidim da mi se prikazuju reklame na videima, a i na dashboard mi stoje 0,00 iako je bilo par pregleda. Neznam, jer nisam stigao pročitati da li treba još nešto uraditi da bi se one prikazivale. Unapred hvala.
24-07-2014, 11:25 PM
(24-07-2014 05:31 PM)deea8888 Wrote:  
(17-07-2014 09:08 PM)Mrxula Wrote:  Pa ne verujem bas u to ,posto imaju veze sa Freedom,tj. koriste njihov dashboard.A ja sam postao sa Freedom i nema te opcije za menjanje.Ali mozda moze da se promeni preko njihovog maila za Bank Transfer ili WU. Probaj pa vidi Biggrin

Juče su me primili u Freedom, dali mi ID i td., ali ima jedan problem nevidim da mi se prikazuju reklame na videima, a i na dashboard mi stoje 0,00 iako je bilo par pregleda. Neznam, jer nisam stigao pročitati da li treba još nešto uraditi da bi se one prikazivale. Unapred hvala.

Mora da prodje dan dva odkad si postao sa njima partner ,da bi se zarada pokazala na dashboard Tonuge2

Thanks given by (1): deea8888
24-07-2014, 11:56 PM
(24-07-2014 11:25 PM)Mrxula Wrote:  
(24-07-2014 05:31 PM)deea8888 Wrote:  Juče su me primili u Freedom, dali mi ID i td., ali ima jedan problem nevidim da mi se prikazuju reklame na videima, a i na dashboard mi stoje 0,00 iako je bilo par pregleda. Neznam, jer nisam stigao pročitati da li treba još nešto uraditi da bi se one prikazivale. Unapred hvala.

Mora da prodje dan dva odkad si postao sa njima partner ,da bi se zarada pokazala na dashboard Tonuge2

Hvala puno na inf.King
25-07-2014, 09:48 AM
(24-07-2014 11:56 PM)deea8888 Wrote:  
(24-07-2014 11:25 PM)Mrxula Wrote:  Mora da prodje dan dva odkad si postao sa njima partner ,da bi se zarada pokazala na dashboard Tonuge2

Hvala puno na inf.King

Da li postoji opcija na dashboard ,promena nacina isplate npr. na Western Union ili Direktno na racun(Bank Transfer) ? Ako postoji ja cu ih prihvatim Biggrin

06-08-2014, 05:42 PM (This post was last modified: 06-08-2014 06:01 PM by Mrxula.)
ocajna mreza,revshare valjda moze da se poveca ako ste aktivni na njihovim forumima,ako imate odredjen broj pregleda sve je to glupost i tako dobijate neke poene ,ma glupost.
I morate imati paypal nalog ,ali dzaba kad se ne mogu primati isplate ako ste iz Srbije.
Ne odgovaraju na poruke ...

Oni imaju mnogo kanal ,zato sto prihvataju kanale sa 0 subscriber i pregleda.
Oni imaju mnogo kanala ,zato sto prihvataju kanale sa 0 subscriber i pregleda.

25-08-2014, 11:50 PM
Za sad saljem pozitivna iskustva sa Music Nations Network Biggrin Ovo je najlosi mesec ali sam zaradio $179 do sad.
Na svaki mail odgovore ,uzimaju 80% . CPM za sad varira izmedju $2 - $4 sto nije lose . Svidjaju mi se za sad.
Ugovor na godinu dana . Preporucujem ih Winking

Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Rolleyes Koju partnersku mrežu odbarati Freedom, ifree ili možda neku treću? blumen 0 277 27-04-2018 02:09 PM
Last Post: blumen
  Adsense i partnerstvo easy level 2 489 17-03-2018 09:13 AM
Last Post: easy level
  YouTube partnerstvo Terminatorx 2 980 17-09-2017 05:17 PM
Last Post: AdSense
  Kako funkcionira Freedom partner? Shanyta 23 7,407 16-04-2015 12:15 PM
Last Post: Shanyta
  Youtube partnerstvo-par pitanja midho14 3 1,793 02-12-2012 12:45 PM
Last Post: gringo

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)