Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Struktura sajta - Postovi ili static page?
11-07-2014, 02:11 AM
Smil42c3e9b74e235 Struktura sajta - Postovi ili static page?
Zdravo,

Zanimalo me je sta vi mislite sta je bolje kad konkurisemo za neki keyword i recimo da zelimo da sa nasom glavnom stranicom (ne postom) izadzemo na google-u:

Jeli je bolje da nas sajt na homepage-u ima samo blog postove kao na slici 1:

Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Ili je bolje da napravim staticnu stranicu i napisem optimizirani tekst za tu stranicu po svim kriteriuma pa da se ta strana (kao pocetna ) se onda pojavi na google-u, kao na slici 2:

Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Zanimalo me je sta je bolje, staticnu dobro optimiziranu pocetnu stranicu ili pocetnu stranicu gde se nalaze moje postove (kao portal)? Mislim se da napravim staticnu pocetnu stranu sa optizirani tekst i nekoliko slike pa zanimalo me vase misljenje jali je to dobra idea? Sve vase odgovore bi mogli mi pomoci.... hvala unapred! Smile
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (1): VWolf
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Greske u on/off page seo optimizaciji? skmcompany 2 2,426 03-07-2014 03:04 PM
Last Post: skmcompany
  Kako ubrzati sajt po Google Page Speed kriterijumima fanste 34 28,105 24-04-2014 06:06 PM
Last Post: AmazingHulk
  Unutrasnja stranica bolje rangira od Home Page-a rappin 3 3,231 15-01-2012 03:19 PM
Last Post: rappin
  On Page SEO Check Lista rigor04 0 2,992 28-10-2011 07:19 PM
Last Post: rigor04

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)