Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dug facebook-u
14-06-2014, 01:44 AM
Dug facebook-u
Nekad u martu sam radio zadnju reklamnu kampanju za neku stranicu i valjda je sve od strane facebook-a odrađeno kako treba,medjutim mozda meni nisu skinute pare sa paypala/kartice.I sada mi je dosla ova poruka na homepageu profila. Da li je neko imao iskustva sa ovim. Imao sam i na kartici dovoljno para tada,imam i sada. Pa kontam sad hoce li nastati kakav problem ako ne platim ovaj dug .    

Magazin - Ljepota i zdravlje
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
14-06-2014, 12:54 PM (This post was last modified: 14-06-2014 02:36 PM by sinishapfc.)
RE: Dug facebook-u
(14-06-2014 01:44 AM)gamerxyz Wrote:  Nekad u martu sam radio zadnju reklamnu kampanju za neku stranicu i valjda je sve od strane facebook-a odrađeno kako treba,medjutim mozda meni nisu skinute pare sa paypala/kartice.I sada mi je dosla ova poruka na homepageu profila. Da li je neko imao iskustva sa ovim. Imao sam i na kartici dovoljno para tada,imam i sada. Pa kontam sad hoce li nastati kakav problem ako ne platim ovaj dug .

Ja imam istu situaciju samo što nisam to koristio već duže vreme. Koliko se sećam facebook je to naplaćivao na nedeljnom nivou (ili sam ja tako postavio) i mislim da za razliku od adwords-a nije naplaćivao unapred. Znači tek kada potrošiš oni ti izdaju nalog da platiš. Zbog toga ti je ostao dug.
14-06-2014, 10:12 PM
(14-06-2014 12:54 PM)sinishapfc Wrote:  
(14-06-2014 01:44 AM)gamerxyz Wrote:  Nekad u martu sam radio zadnju reklamnu kampanju za neku stranicu i valjda je sve od strane facebook-a odrađeno kako treba,medjutim mozda meni nisu skinute pare sa paypala/kartice.I sada mi je dosla ova poruka na homepageu profila. Da li je neko imao iskustva sa ovim. Imao sam i na kartici dovoljno para tada,imam i sada. Pa kontam sad hoce li nastati kakav problem ako ne platim ovaj dug .

Ja imam istu situaciju samo što nisam to koristio već duže vreme. Koliko se sećam facebook je to naplaćivao na nedeljnom nivou (ili sam ja tako postavio) i mislim da za razliku od adwords-a nije naplaćivao unapred. Znači tek kada potrošiš oni ti izdaju nalog da platiš. Zbog toga ti je ostao dug.

Jel još uvijek imaš dug ili si ga platio, ne znam šta mi je činiti haha Biggrin Ako je moguce da se izbjegne bez nekih optuzbi poslije haha Biggrin Crazy_grin

15-06-2014, 01:57 PM
Cenim da postoji mugucnost da ti suspendiju stranicu ako ne platis dug nakon nekog (odredjenog) vremena Smile

Najbolja peraja, maske, disalice, oprema i puške za podvodni ribolov.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
17-06-2014, 01:31 AM
Imam dug na jednom starom računu nekih ~400 dolara ili eura,ne mogu da se sjetim i nisam do sad imao nikakvih problema.

Profil normalno funkcioniše a sa stranicama nemam nikakvih problema.Prošla je godina dana ako ne i više od kada imam taj dug na računu,tako da nemaš brige.
Find all posts by this user
Thanks given by (1): gamerxyz
20-06-2014, 11:51 AM
(14-06-2014 10:12 PM)gamerxyz Wrote:  
(14-06-2014 12:54 PM)sinishapfc Wrote:  Ja imam istu situaciju samo što nisam to koristio već duže vreme. Koliko se sećam facebook je to naplaćivao na nedeljnom nivou (ili sam ja tako postavio) i mislim da za razliku od adwords-a nije naplaćivao unapred. Znači tek kada potrošiš oni ti izdaju nalog da platiš. Zbog toga ti je ostao dug.

Jel još uvijek imaš dug ili si ga platio, ne znam šta mi je činiti haha Biggrin Ako je moguce da se izbjegne bez nekih optuzbi poslije haha Biggrin Crazy_grin
Imam još uvek i dug i aktivnu stranicu. Ali ću morati to da regulišem jer treba da radim neku kampanju. Smile Javiću šta je bilo.
21-06-2014, 05:44 PM
(20-06-2014 11:51 AM)sinishapfc Wrote:  
(14-06-2014 10:12 PM)gamerxyz Wrote:  Jel još uvijek imaš dug ili si ga platio, ne znam šta mi je činiti haha Biggrin Ako je moguce da se izbjegne bez nekih optuzbi poslije haha Biggrin Crazy_grin
Imam još uvek i dug i aktivnu stranicu. Ali ću morati to da regulišem jer treba da radim neku kampanju. Smile Javiću šta je bilo.
Hajde moze, da vidim kako cu ja dalje,mislim ako mi zatreba nekad ova promocija na FB-u.ne bjezim od duga,al eto kad se nadje viska na racunu ,valjda cu ga rijestiti haha Smile) Waving

02-07-2014, 04:17 PM
Imam dug na jednom profilu od nekih 14dolara, i sad mi ne da da na sasvim drugom profilu unesem payment method koji je bio ovamo gde je dug, (sklonio sam taj payment method pre nego sto je fb zaracunao dug). Da li je moguce da mi fb zbog toga ne da da iskoristim isti payment method?
23-07-2014, 08:04 AM
Istu poruku i ja imam, ali znam kako je doslo do nje Biggrin

Radio sam tri kampanje u razlicitim periodima i u trenutku trce kampanje od koje i jeste dug (koja je tada bila u toku) ja sam usao i obrisao iz podesavanja paypal racun. Kampanja se zavrsila do kraja ali je oni nisu naplatili Biggrin

Kod mene je rijec o manjem dugu koji cu platiti prilikom sljedece kampanje Smile
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Facebook Like pop up Colleric 4 7,148 14-11-2017 11:00 PM
Last Post: liquid
Rolleyes Facebook ads dragaN. 2 2,276 07-01-2016 10:30 PM
Last Post: Deni
  Facebook Fan Page > Veverified Page facebook bernard17peki 1 2,181 22-01-2014 09:07 AM
Last Post: ivan19992
  Facebook comments plugin i kvalitet komentara. Facebook+CPM mindhunter 1 2,199 08-11-2010 04:13 PM
Last Post: skepi91

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)