Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kako postati youtube partner za 5-7 dana
» Kako postati youtube partner za 5-7 dana
30-09-2014, 01:07 PM
RE: Kako postati youtube partner za 5-7 dana
Da li je moguce da se snima gameplay i tutorijali a da zarada ide preko adsense-a?
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
01-10-2014, 12:44 AM
(28-09-2014 02:06 PM)Mrxula Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Kad im treba sub network oni to objave ili preko sajta , twittera ili ako si zainterosovan preko njihovog maila. Zahtevi se uvek menjaju Smile Ali da bi to radilo pozeljno je imati svoj sajt radi promocije (moze i twitter nalog) Ako to odobre samo budi strpljiv(oko 5 sati sam ja cekao) i na mailu ce ti doci neki kod pa onda treba da popunis ,ime prezime itd , malo je zeznuto Tonuge2 Ja sam za odgovor cekao tri dana :O Valjda ce sad biti brzi Biggrin
Uglavnom kad to sve uradis , dobices dashboard od music nations za sub network , tu gledas koliko imas partnera,kako im ide zarada,njihov kanal,CPM . Tvoj code , pomocu koga neko moze raditi za tebe (tad on uzima 5%,ako skupi 20 partnera uzima 10%) . I daa
Sa tim codom , postavis nesto script odkud znam poslacu to sliku , to postavis na sajt i preko toga kanali popunjavaju onu formu za partnerstvo(ime,prezime,drzava,kanal,mail kanala) ne u vidu linka jer preko sajta(tvpg sajta) ce vise ljudi videti Winking
njihov mail : support@musicnationsnetwork.com
I nemoj spamovati preko mail jer tad ne odgovaraju !

Pa zar nije musicnationsnetwork tvoja mreza?
Send this user an email Find all posts by this user
01-10-2014, 08:42 AM
(01-10-2014 12:44 AM)sunbeach Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(28-09-2014 02:06 PM)Mrxula Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Kad im treba sub network oni to objave ili preko sajta , twittera ili ako si zainterosovan preko njihovog maila. Zahtevi se uvek menjaju Smile Ali da bi to radilo pozeljno je imati svoj sajt radi promocije (moze i twitter nalog) Ako to odobre samo budi strpljiv(oko 5 sati sam ja cekao) i na mailu ce ti doci neki kod pa onda treba da popunis ,ime prezime itd , malo je zeznuto Tonuge2 Ja sam za odgovor cekao tri dana :O Valjda ce sad biti brzi Biggrin
Uglavnom kad to sve uradis , dobices dashboard od music nations za sub network , tu gledas koliko imas partnera,kako im ide zarada,njihov kanal,CPM . Tvoj code , pomocu koga neko moze raditi za tebe (tad on uzima 5%,ako skupi 20 partnera uzima 10%) . I daa
Sa tim codom , postavis nesto script odkud znam poslacu to sliku , to postavis na sajt i preko toga kanali popunjavaju onu formu za partnerstvo(ime,prezime,drzava,kanal,mail kanala) ne u vidu linka jer preko sajta(tvpg sajta) ce vise ljudi videti Winking
njihov mail : support@musicnationsnetwork.com
I nemoj spamovati preko mail jer tad ne odgovaraju !

Pa zar nije musicnationsnetwork tvoja mreza?

Ne . Ja imam pod mrezu koja radi za Music Nations Smile Kamo srece da je moja Biggrin

28-11-2014, 07:43 AM (This post was last modified: 28-11-2014 07:48 AM by harnemo7007.)
Izvinjavam se sto spamujem "rano na sabajle", ali jel sam ja ovo razumeo dobro: umesto da napravimo partnerstvo sa Adsensom direktno, mi iz Srbije sklopimo ugovor sa posrednikom. Adsense isplacuje pare posredniku (recimo Revsheru) za svaki nas klik na Youtube-u, a zatim nama posrednik da deo od toga?

EDIT: Da li partner dozvoljava da se stavi link u video do mog sajta?

Moćna 3-Tier SEO Link Piramida za munjevito rangiranje Vašeg sajta na Guglu!

Da li Vam treba Adsense nalog? Kontaktirajte me!
28-11-2014, 10:54 AM
(28-11-2014 07:43 AM)harnemo7007 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Izvinjavam se sto spamujem "rano na sabajle", ali jel sam ja ovo razumeo dobro: umesto da napravimo partnerstvo sa Adsensom direktno, mi iz Srbije sklopimo ugovor sa posrednikom. Adsense isplacuje pare posredniku (recimo Revsheru) za svaki nas klik na Youtube-u, a zatim nama posrednik da deo od toga?

Neke mreze imaju skuplje reklame koje se prikazuju na tvojim klipova i naravno vise si placen.
A sto se tice toga da ce oni promovisati tvoj kanal, da ce te zastiti od copyright-a, zaboravi na to.
Da, mozes staviti link ka svom sajtu.
Thanks given by (1): harnemo7007
28-11-2014, 11:22 AM
(28-11-2014 10:54 AM)midho14 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(28-11-2014 07:43 AM)harnemo7007 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Izvinjavam se sto spamujem "rano na sabajle", ali jel sam ja ovo razumeo dobro: umesto da napravimo partnerstvo sa Adsensom direktno, mi iz Srbije sklopimo ugovor sa posrednikom. Adsense isplacuje pare posredniku (recimo Revsheru) za svaki nas klik na Youtube-u, a zatim nama posrednik da deo od toga?

Neke mreze imaju skuplje reklame koje se prikazuju na tvojim klipova i naravno vise si placen.
A sto se tice toga da ce oni promovisati tvoj kanal, da ce te zastiti od copyright-a, zaboravi na to.

A reklame od tih posrednickih mreza su i dalje AdSensove ili ne?

Moćna 3-Tier SEO Link Piramida za munjevito rangiranje Vašeg sajta na Guglu!

Da li Vam treba Adsense nalog? Kontaktirajte me!
28-11-2014, 11:41 AM
(28-11-2014 11:22 AM)harnemo7007 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(28-11-2014 10:54 AM)midho14 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Neke mreze imaju skuplje reklame koje se prikazuju na tvojim klipova i naravno vise si placen.

A reklame od tih posrednickih mreza su i dalje AdSensove ili ne?

Mislim da je potrebno da procitas ceo thread na temu YT Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
Znam da je nenormalno dugacak, ali pokusaj, naci ces mnoge odgovore tu.
Sto se tice reklama, sve idu kroz Google i moraju da zadovolje YT TOS. Google daje odredjene teme (i/ili keywords) na licitaciju i ko plati vise dobije reklamu na videima, naravno oglasivaci sami pristupaju licitaciji. Mreze mogu imati i svoj prodajni tim koji pronalazi oglasivace i nudi im prostor na videima svojih partnera kao dodatni broj reklama u odnosu na onaj broj koji im dodeli YT po defaultu. Sve transakcije ide na kraju kroz Google. Treci nacin je da ti dogovoris sa nekom firmom da ih reklamiras, ali to je tema za drugi put.
Thanks given by (1): harnemo7007
02-04-2015, 11:53 AM (This post was last modified: 02-04-2015 04:46 PM by dalinea69.)
Ja sam pocetnik u pravljenju i postavljanju videa na You Tube.Da li treba da se videi monetizuju od strane You Tuba iako apliciram za saradnju sa nekom mrezom,ili da skinem momentalnu tu monetizaciju.Dakle ne govorim o Adsensu nego samo o You tube monetizaciji.Hvala unapred na odgovoru.
I drugo pitanje,kanal je sa the sims 3 pravljenim filmovima koji sadrze malo lascivan sadrzaj(vise erotika) iako sam sve blurovala,da li neka mreza radi sa tim sadrzajem.
02-04-2015, 08:55 PM
Neko je pomenuo: Kako ne banuju ovog korisnika i kako jos uvek postavlja klipove. Pogledajte ponovo:

https://www.youtube.com/user/UniformediaMusic/videos
Banovan je. Autorska prava su u pitanju.

Neki možda trenutno imaju sreće, ali vreme će pokazati da li će u budućnosti opstati, ali želim vam svu sreću. Smile
03-04-2015, 03:34 PM
(13-06-2014 11:09 PM)badramirez Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(13-06-2014 08:29 PM)Mrxula Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Danas me Jutetube isplatioooo. Inace isplacuju me preko Banke odmah na racun. Jao majko mila sad je vise nego prethodni put BiggrinBiggrin . Kad budem pravio klip 'kako napravitii fudbalski klip' pokazacu vam moj dashboard na zoomin.tv , da ne bude da ja izmisljam i lazem oko zarade -.- tu ce te videti koliko mi je CPM i sve samo kad budem editovao zamaglicu onaj deo gde mi pise kanal iz nekih razloga ... Napravicu ga u ponedeljak, tako da budite tad na forumu!! Biggrin

Cao,

i ja sam partner sa zoomin.tv i prvu isplatu sam uzeo preko PayPal-a.... ODRAO me je, jednom cu da saberem i da vam napisem koliko mi je para otislo.

Resio sam da trazim isplatu na drugi nacin (mislim da predjem na Western U), pa mi, molim te odgovori, kako je prosla isplata na racun (jer i to uzimam u razmatranje):
1. gde si otvorio i kakav devizni racun
2. koliko je vemena trebalo da ti legne od trenutka kada se u dashboardu pojavilo da je isplaceno
3. koliko je provizija (od zoomin.tv-a i od banke)
4. da li su ti postavljali pitanje u banci o poreklu novca i da li je tu bilo neke zajebancije.
5. koliko je vremena trebalo da banka verifikuje i da te isplati.

Hvala ti puno na odgovorima!

Kako da naplacujem preko western uniona ili na neki drugi nacin kad u startu svi traze Pay Pal e-mail,jel ima neka fora?
29-12-2015, 06:41 PM
Izgleda da je ova tema bila aktulna prije 1-2 godine, zakasnio sam :/ mnogo toga se sad promjenilo ja mislim..
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kako postati Youtube Partner? liska 2,398 425,991 07-01-2018 05:03 PM
Last Post: mico
Icon4 YouTube Copyright Strike & Content ID Match videos - Kako ih ukloniti (Objasnjenje) MilanRE 28 15,383 24-08-2017 09:59 PM
  Kako do zarade na youtube.com-u? rakicko 7 4,672 09-07-2016 04:51 PM
  Youtube od A do Š (Youtube vodič) rakicko 41 18,572 03-12-2015 10:16 PM
Last Post: dalinea69
  Zarobljeni partner dragan993 8 1,251 07-10-2015 08:59 PM
Last Post: sunbeach
  Kako napraviti Youtube kanal SpawneR 17 7,409 22-09-2015 11:27 PM
  Kako funkcionira Freedom partner? Shanyta 23 5,980 16-04-2015 12:15 PM
Last Post: Shanyta
  Yt adsense partner iz balkanskih zemalja Ace_ 4 1,863 19-04-2014 09:39 AM
Last Post: Ace_

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)