Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paypal problem
» Problem
03-06-2014, 04:13 PM
Paypal problem
Ovako,imam ,ustvari imao sam verifikovan paypal account vec 2 godine,imao sam nekih 56$ kao available balance i pise mi na mailu da je prebaceno na karticu kao i svakog mjeseca. Sada je problem kada sam usao na paypal i na profile izadje poruka da je 0 aktivnih karitca .
a na mailu mi pise da je uspjesno prebaceno na racun . Saad mi nema logike da je prebacenmmo na racun a pise 0 povezanik kartica, ni sam ne znam zbog cega. Onda sam se izlogovao,i opet logovao i kad kliknem na add/edit credit card i pokusam ponovo dodati staru karticu otvori mi ovu poruku "The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer.s customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue." . Zna li neko u cemu bi mogao biti problem,prije nego kontaktiram banku ...? Sigh

Magazin - Ljepota i zdravlje
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
03-06-2014, 09:48 PM
RE: Paypal problem
Iko ..išta ? Biggrin Pregooglo sam ,ne mogu da najdem nista ...

03-06-2014, 10:04 PM
(03-06-2014 09:48 PM)gamerxyz Wrote:  Iko ..išta ? Biggrin Pregooglo sam ,ne mogu da najdem nista ...
Pa legendo cimni banku sutra jer mozda je banka nesto uradila, ili ti je mozda istekla kartica?!
Find all posts by this user
03-06-2014, 10:15 PM
(03-06-2014 10:04 PM)Aleksandar92 Wrote:  
(03-06-2014 09:48 PM)gamerxyz Wrote:  Iko ..išta ? Biggrin Pregooglo sam ,ne mogu da najdem nista ...
Pa legendo cimni banku sutra jer mozda je banka nesto uradila, ili ti je mozda istekla kartica?!

Istekla nije,al eto reko ako mozda neko zna,ili je imao slican problem...Vidjet cu sutra .

04-06-2014, 12:35 PM
Imam i ja "mozda slican" problem. Imam isto verifikovan paypal, koristim ga aktivno 2 godine primam i saljem novac.
Problem je:
- Primio sam novac sa drugog paypal uspjesno,
- N emogu da šaljem novac na drugi paypal,
- I sad ne mogu da placam.....

Sto je bilo na balancu 1 je povuceno automaski na karticu. Ovaj novac sto sam primio je na balancu ali ne mogu da placam, trazi da dodam karticu :O iako je vec dodata.

Bitcoin
Razmjena linkova design, mobilephones/tech pisite mi na PM
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
04-06-2014, 09:28 PM
(04-06-2014 12:35 PM)guglastican Wrote:  Imam i ja "mozda slican" problem. Imam isto verifikovan paypal, koristim ga aktivno 2 godine primam i saljem novac.
Problem je:

Sto je bilo na balancu 1 je povuceno automaski na karticu. Ovaj novac sto sam primio je na balancu ali ne mogu da placam, trazi da dodam karticu :O iako je vec dodata.

Isti problem, da nije zbog ove crne liste ..

05-06-2014, 03:30 PM
(04-06-2014 12:35 PM)guglastican Wrote:  Imam i ja "mozda slican" problem. Imam isto verifikovan paypal, koristim ga aktivno 2 godine primam i saljem novac.
Problem je:

Sa balansom ne mozes placati. Moras imati na kartici onoliko koliko zelis da platis i jos pride za provizije. Isto i kad oces slati na drugi PayPal, ne mozes sa balansa nego samo sa kartice.

More bit da bidne, a more bit i da ne bidne.
Thanks given by (1): guglastican
05-06-2014, 06:45 PM
(05-06-2014 03:30 PM)Hellas Wrote:  
Problem je:

Sa balansom ne mozes placati. Moras imati na kartici onoliko koliko zelis da platis i jos pride za provizije. Isto i kad oces slati na drugi PayPal, ne mozes sa balansa nego samo sa kartice.

Vidis, nisam znao da se ne moze sa balansom placati,a slao sam prije neki dan na drugi paypal ,nisam imao toliko na kartici i uspjelo mi je ,ne znam kako.... Usput rijesio sam problem. 2 dana sam ukucavao iste informacije debitne kartice koje su bile i prije, bezuspjesno. Danas reko da probam jos ako ne m ogne,novu vaditi ...i uspjelo mi je ,ne znam sto prije nije moglo,i kako sam danas uspio....mistery Biggrin Winking

05-06-2014, 07:53 PM
(05-06-2014 06:45 PM)gamerxyz Wrote:  
(05-06-2014 03:30 PM)Hellas Wrote:  Sa balansom ne mozes placati. Moras imati na kartici onoliko koliko zelis da platis i jos pride za provizije. Isto i kad oces slati na drugi PayPal, ne mozes sa balansa nego samo sa kartice.

Vidis, nisam znao da se ne moze sa balansom placati,a slao sam prije neki dan na drugi paypal ,nisam imao toliko na kartici i uspjelo mi je ,ne znam kako.... Usput rijesio sam problem. 2 dana sam ukucavao iste informacije debitne kartice koje su bile i prije, bezuspjesno. Danas reko da probam jos ako ne m ogne,novu vaditi ...i uspjelo mi je ,ne znam sto prije nije moglo,i kako sam danas uspio....mistery Biggrin Winking

Nisi mogao platiti balansom. Nemoguce je.

More bit da bidne, a more bit i da ne bidne.
05-06-2014, 08:02 PM
(05-06-2014 07:53 PM)Hellas Wrote:  
(05-06-2014 06:45 PM)gamerxyz Wrote:  Vidis, nisam znao da se ne moze sa balansom placati,a slao sam prije neki dan na drugi paypal ,nisam imao toliko na kartici i uspjelo mi je ,ne znam kako.... Usput rijesio sam problem. 2 dana sam ukucavao iste informacije debitne kartice koje su bile i prije, bezuspjesno. Danas reko da probam jos ako ne m ogne,novu vaditi ...i uspjelo mi je ,ne znam sto prije nije moglo,i kako sam danas uspio....mistery Biggrin Winking

Nisi mogao platiti balansom. Nemoguce je.
To sto si platio skinuto ti je sa kartice, jer na ovim prostorima nemamo tu opciju placanja (koristinje novca sa balansa) vec samo sa kartice, dok u vecini drugih zemalja da opcija je sasvim normalna. Procitaj malo u pravilima imas nabrojano cak da BiH spada u Grupu sa Avganistanom i jos nekim zemljama u spisak ne bezbednih drzava ... Pa se zbogtoga primljeni novac dobija prvo na pending balance gde posiljalac mora da potvrdi uplatu da bi presao isti taj novac na avilable balans i da moze da se povuce novac na karticu u suprotnom ako ne potvrdi treba cekati 30 novac da se taj proces prebacivanja sa pending na avilable novac odradi automatski..Winking
Thanks given by (1): gamerxyz
01-06-2015, 10:08 PM
Možda zbog RSD? Prilikom plaćanja PayPal za kartice izdate u Srbiji nudi da se kartica zaduži za RSD, pokušaj ponovo da platiš ali izaberi USD.
01-06-2015, 10:27 PM
Umesto edit ja slucajno obrisao post,ma odbijali mi uplatu za domen jer sam podigao sve pare sa tog racuna,ostao samo depozit,od silnih racuna vec sam sve pobrkao i gde imam i gde nemam na racunu love.
02-06-2015, 01:30 PM
Imam slican problem na karticu imam 100€ i kupovo nesto na ebayu i nece da prodje kartica neznam zasto da nije neka mucka dosad je normalno radilo...
02-06-2015, 07:02 PM
Ne znam!Ove nedelje cu da napunim tu karticu pa cu da javim da li funkcionise placanje paypalom povezanim sa visa virtual karticom iz Srbije a platio sam sa bosanskog paypala gde mi je proslo glat.
02-06-2015, 09:41 PM
Meni isto ne prolazi kartica. Trebam platiti $1300 preko PayPala i ne prihvaća mi verificirani Skrill Mastercard na kojem ima dovoljno novaca. A i morao sam karticu verificirati ponovo makar sam je već ranije verificirao.
02-06-2015, 10:54 PM
(02-06-2015 09:41 PM)Cafa Wrote:  Meni isto ne prolazi kartica. Trebam platiti $1300 preko PayPala i ne prihvaća mi verificirani Skrill Mastercard na kojem ima dovoljno novaca. A i morao sam karticu verificirati ponovo makar sam je već ranije verificirao.

Ako baš ne ide, imaš opciju da podigneš lovu i staviš ili na karticu ili napraviš gift karticu, koja je jednokratna.
03-06-2015, 03:43 PM (This post was last modified: 03-06-2015 03:44 PM by sunbeach.)
Evo da javim da sam sa srpskim paypalom kada sam napunio visa virtual karticu platio bez problema da se ne brinu ostali iz Srbije da su nam opet nesto ukinuli ili da provere da li oni mogu,sto znaci da je bila greska do mene jer nisam imao na tom racunu para,dzabe sam ove iz paypala izcimao.
03-06-2015, 07:41 PM
U mom slučaju je problem bio dnevni limit potrošnje na Skrill kartici od 1000 EUR.
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Sva pitanja Paypal Igor Tomić 185 47,929 05-08-2018 02:25 PM
Last Post: mafica
  Paypal problem ps3 32 17,557 23-06-2017 09:25 PM
Last Post: slobodan.z
  Pitanja za Paypal? LegalAlien 33 8,536 09-04-2017 02:25 PM
Last Post: kliknimisem
Rolleyes PayPal Pending za BiH?? shulk 2 1,430 09-04-2017 01:09 PM
Last Post: shulk
  Paypal greska? eyedrop 0 1,435 20-06-2016 11:41 PM
Last Post: eyedrop
  Paypal od sad i u BIH ps3 148 72,784 07-01-2016 12:35 PM
Last Post: liquid
  Paypal verifikacija barbarosa 6 3,636 27-08-2015 05:31 AM
Last Post: visitor
  PayPal 30 dana taba3 3 2,319 28-07-2015 10:09 PM
Last Post: mafica

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)