Thread Closed 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HOSTGATOR 50 % - popust od 23. - 26.5.
23-05-2014, 04:58 PM
HOSTGATOR 50 % - popust od 23. - 26.5.
Hostgator ima akciju koja traje od 23.- 26.5 te svim novim korisnicima daje 50 % popusta.

O kvaliteti njihovog shared hostinga ne treba previše govoriti dovoljno je reći da kod njih imam preko 20 paketa te da je njihov shared u stanju izdržati i preko 20 000 posjeta dnevno bez da ugase stranicu te bez ikakvih upozorenja (Wordpress).

U potpisu je link pa ko želi može uzeti preko njega - vas ništa ne košta a ja dobim proviziju za svakog novog korisnika Smile. Ako uzmete preko mojeg linka možete i poslati pm da vam pomognem ukoliko negdje zapnete Smile.

Hvala!
Send this user an email Find all posts by this user
Thank you
23-05-2014, 05:31 PM
RE: HOSTGATOR 50 % - popust od 23. - 26.5.
Baš me zanima kada će se hostgatorovci naučiti pameću i shvatiti da HG kakav ste poznavali je otišao 2012te...

|| KnownSRV - Kvalitetni VPS serveri
|| Iskoristite kupon "NEW2013" za 20% popusta na mesečnom nivou ili kupon "NEW70" za 70% popusta za prvi predračun
Visit this user's website Find all posts by this user
Thank you
23-05-2014, 06:24 PM
(23-05-2014 05:31 PM)lxGuru Wrote:  Baš me zanima kada će se hostgatorovci naučiti pameću i shvatiti da HG kakav ste poznavali je otišao 2012te...
Ja ih nikada vise necu koristiti Winking
Find all posts by this user
Thank you
23-05-2014, 07:53 PM
20 000 poseta na kakvom sajtu? Ja imam toliko na sajtu koji ima samo tekst i slike hostovane na drugim sajtovima na mnogo jadnijem hostingu pa mi izdrzi.
Thank you
23-05-2014, 08:12 PM
(23-05-2014 05:31 PM)lxGuru Wrote:  Baš me zanima kada će se hostgatorovci naučiti pameću i shvatiti da HG kakav ste poznavali je otišao 2012te...

Neznam, ja imam 26 paketa trenutno i nikad nikakvih problema vezano uz hosting kod njih - zapravo od 2010. od kad ih koristim ne sjecam se kad mi je koji site bio offline ili neki problem da je bio vezan uz sam hosting. Uptime 99,99 % sigurno u zadnjih 4 godine.
Thank you
23-05-2014, 09:11 PM (This post was last modified: 23-05-2014 09:11 PM by lxGuru.)
A ja garantujem da ti je pre XX dana bio downtime minimum dan, kao i svim Hostgator korisnicima...

|| Iskoristite kupon "NEW2013" za 20% popusta na mesečnom nivou ili kupon "NEW70" za 70% popusta za prvi predračun
Thank you
23-05-2014, 11:46 PM (This post was last modified: 23-05-2014 11:47 PM by Petarcro.)
(23-05-2014 09:11 PM)lxGuru Wrote:  A ja garantujem da ti je pre XX dana bio downtime minimum dan, kao i svim Hostgator korisnicima...

To nije istina. Na svim sajtovima imam adsense i svaki pa i minimalni pad prometa vidim. Ak ti imaš loša iskustva sa njima nemora znacit da su loši.
Thank you
23-05-2014, 11:57 PM (This post was last modified: 23-05-2014 11:58 PM by lxGuru.)
Izvini momak, bio sam hostgatorov član do vremena akvizicije od strane EIG-a i sve je bilo super, onda kad su ih preuzeli, preselio sam se, jer svi znaju kakav junkyard EIG pravi hosting kompanijama koje kupi.

Izgleda da ti dobijaš poseban tretman, dok 99.99999% klijenata je imalo downtime:

http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=1377243
http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=1324003
http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=1377059
http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=1367079

Izvini što ti povređujem osećanja, međutim ono što ti reklamiraš više nije ni "u" od usluge. Onaj sekund kada su se prebacili u Provo DC, otpustili 90% starog kadra, od tada su crappy host. A ovo je sve urađeno onaj sekund kada je Endurance International Group (EIG) kupio Hostgator.

Sledeći put kada nekoga ubeđuješ, dobro prati scenu oko hostinga uopšte, a ne oko jednog provajdera se vrtiš samo da bi napravio $25...

Thank you
24-05-2014, 09:27 AM
Hostgator mi je prvu godinu kad san ga uzea bija stvarno odličan, dok mi je ovu drugu godinu katastrofa.
Povremeni downtime me i ne smeta toliko ali ono šta me smeta su katastrofalne performanse. Jednostavno server zna bit toliko spor da san siguran da šteti pozicijama na tražilicama i ono najbitnije konverzijama. Bija to adsense ili nešto drugo.

Tako da više nikad hostgator...

FPTraffic - Najbolji Alat za Facebook Automatizaciju
Thank you
24-05-2014, 09:36 AM (This post was last modified: 24-05-2014 09:43 AM by Petarcro.)
Evo to vam je forum kad čovjek ne smije ništa napisat a da admin koji ima drugačije mišljenje ne pobriše post.

Ovaj forum je otišao u pm. Članovi koji su ostali su kataststrofa, neznam jel to ko primjetio ali svaki kvalitetniji član koji zna posao i koji zarađiva na netu više uopće ne sudjeluje u raspravama pa ni vlasnik koji je jedan od rjetkih čiji postovi nešt znače. O administratorima da ne počnem briše se sve mišljenje ne možeš ni izrazit ukoliko je suprotno tom nekom adminu a da ne govorim ako te neki od njih ima na piku.

Na forumu su ostali oni koji skupljaju 100 $ mjesečno na fiveru i odesku.

Ne razumijem kako netko može toliko neistine izgovoriti na račun jedne hosting kompanije a da admini to dozvoljavaju. Sve šta piše ixguru je laž i iza toga stojim. Nek napiše koji je to dan bio downtime i ja cu dat screenshoot od tog dana i kao što sam rekao 7 dana plus i 7 dana minus. Hostgator je odlična kompanija kojoj sam dao na povjerenje svoj posao od x,xxx € mjesecno i tak vec godinama a to što netko mrzi tu kompaniju to je druga stvar.

Admini nadam se da kad se svi zajedno skupite zaradite barem 30 % onog što ja mjesecno napravim :*

Pozdrav iz Hrvatske Drinking

[Image: 9k59qd.jpg]
(24-05-2014 09:36 AM)Petarcro Wrote:  Evo to vam je forum kad čovjek ne smije ništa napisat a da admin koji ima drugačije mišljenje ne pobriše post.

Ovaj forum je otišao u pm. Članovi koji su ostali su kataststrofa, neznam jel to ko primjetio ali svaki kvalitetniji član koji zna posao i koji zarađiva na netu više uopće ne sudjeluje u raspravama pa ni vlasnik koji je jedan od rjetkih čiji postovi nešt znače. O administratorima da ne počnem briše se sve mišljenje ne možeš ni izrazit ukoliko je suprotno tom nekom adminu a da ne govorim ako te neki od njih ima na piku.

Na forumu su ostali oni koji skupljaju 100 $ mjesečno na fiveru i odesku.

Ne razumijem kako netko može toliko neistine izgovoriti na račun jedne hosting kompanije a da admini to dozvoljavaju. Sve šta piše ixguru je laž i iza toga stojim. Nek napiše koji je to dan bio downtime i ja cu dat screenshoot od tog dana i kao što sam rekao 7 dana plus i 7 dana minus. Hostgator je odlična kompanija kojoj sam dao na povjerenje svoj posao od x,xxx € mjesecno i tak vec godinama a to što netko mrzi tu kompaniju to je druga stvar.

I evo mala usporedba iste teme sa 90% istog sadržaja na Knownsrv učitava 7 sekundi a na Hostgatoru 4 sekunde - pametnome dosta :*

Admini nadam se da kad se svi zajedno skupite zaradite barem 30 % onog što ja mjesecno napravim :*

Pozdrav iz Hrvatske Drinking

[Image: 9k59qd.jpg]
Thank you
24-05-2014, 10:04 AM (This post was last modified: 24-05-2014 10:05 AM by lxGuru.)
Nakon posta što si napravio, očigledno je da si samo jedan razjadareni klinac koji misli da zarađuje milione i da su svi ispod njega. A što se tiče hostgatora, molim te, znači svi su glupi na WHT kao i mnogi drugi koji su napustili HostGator jedino si ti, jedna obična duša na internetu upravu? Ajde molim te. A što se tiče samih korisnika na forumu, izvini ali koja si ti bagra da ih omalovažavaš? Ovo je forum o internet zaradi, gde je i onaj koji zarađuje i $15 mjesečno dobrodošao, jer on je došao da nauči, a ne da se hvali svojom zaradom, kao ti, a istovremeno da pokušava "nakupiti" referrale. Niko ti nije napisao ništa protiv tebe u ovoj temi, jednostavno sam dao svoje mišljenje u prvom postu

Quote: Baš me zanima kada će se hostgatorovci naučiti pameću i shvatiti da HG kakav ste poznavali je otišao 2012te...

Jesam bio malo grub sa rečima u tom postu i zaslužna je opomena/ban za njega. Drugi post ti pokazujem da su svi članovi imali downtime (zadnja dva linka ako se ne varam), međutim ti si odlučio da se "oprostiš" i omalovažavaš članove, jer si uhvaćen u sopstvenoj laži? Kupio si par sajtova ili fb stranica i praviš 150€ na dan, pa šta? Da li to koga ovde uopšte zanima? Ne vidim da je i jedan član koji sigurno ima petostruko jaču zaradu od tebe to ikad pomenuo bilo gde? Ne, nego je jednostavno davao savete i tutoriale slabijim članovima.

Zato ako si došao sa tim stavom ovde i planiraš nastaviti, slobodno napusti, bilo ih je istih takvih pa su otišli, na jedan ili drugi način.

Thank you
24-05-2014, 10:28 AM
Ti si jedan obicni neuspjesni provokator i to je tvoj problem. Ja radim iskljucivo seo optimizaciju i posjeta sa facea mi je mozda 1% a i to sam puno rekao.

Do sad se nikad nisam pohvalio zaradom a ona je rezultat dugogodisnjeg rada sto neki clanovi koji me bolje poznaju mogu potvrdit.

I tvoj potpis govori puno ,meni seres a kad se pogledaju tvoji prethodni postovi vidi se da pokusavas uvalit ljudima samo referal link. Ja bar otvoreno napisem a ne glumim LOL

VisE radi nego glumataj tu po forumu la mozda skupis 200$ mjesecno. Ispricavam se na greskama pisem sa moba a forum je optimiziran za mob strasno Smile
Thank you
24-05-2014, 10:49 AM (This post was last modified: 24-05-2014 10:53 AM by lxGuru.)
Sine, ja bukvalno ne radim ništa i pravim $20 na dan, a to je samo deo zarade, znanja imam dovoljno da sam za tebe magistar studija, nemoj dalje da se raspravljaš (morao sam na kraju se spustiti na tvoj nivo i hvaliti se). Pre svega, nisam ni jednoj osobi direktno uvaljivao i hvalisao nešto nemoguće, jer za razliku od tvog hostgatora, svog provajdera mogu hvaliti bannerom na pingdomu koji je čist, bez većih rupa uzrokovanih od strane provajdera (ako si uopšte upoznat sa pingdomom, znaćeš šta je to). De mi pokaži Pingdom banner od sajta koji je na hostgatoru? Nemoj previše ulaziti duboko gde ti nije mesto, drži se seo optimizacije, ja ću se držati onoga što znam, što je, slučajno, linux administracija i polje hosting biznisa. Nadam se moj poslednji post u ovoj temi...

Ja sa svojih 19 godina sam postigao ono što ti nisi sa svojih koliko već imaš ni zamišljao, tako da pripazi kome govoriš "neuspješni provokator".

Thank you
24-05-2014, 10:55 AM (This post was last modified: 24-05-2014 11:00 AM by Aleksandar92.)
(24-05-2014 10:28 AM)Petarcro Wrote:  Ti si jedan obicni neuspjesni provokator i to je tvoj problem. Ja radim iskljucivo seo optimizaciju i posjeta sa facea mi je mozda 1% a i to sam puno rekao.

Do sad se nikad nisam pohvalio zaradom a ona je rezultat dugogodisnjeg rada sto neki clanovi koji me bolje poznaju mogu potvrdit.

I tvoj potpis govori puno ,meni seres a kad se pogledaju tvoji prethodni postovi vidi se da pokusavas uvalit ljudima samo referal link. Ja bar otvoreno napisem a ne glumim LOL

VisE radi nego glumataj tu po forumu la mozda skupis 200$ mjesecno. Ispricavam se na greskama pisem sa moba a forum je optimiziran za mob strasno Smile
Legendo ovo ti nije "PIJACA" da tračariš kao baba neka. Ili se ponašaj u skladu sa pravilima ili razguli.
(24-05-2014 10:49 AM)lxGuru Wrote:  Sine, ja bukvalno ne radim ništa i pravim $20 na dan, a to je samo deo zarade, znanja imam dovoljno da sam za tebe magistar studija, nemoj dalje da se raspravljaš (morao sam na kraju se spustiti na tvoj nivo i hvaliti se). Pre svega, nisam ni jednoj osobi direktno uvaljivao i hvalisao nešto nemoguće, jer za razliku od tvog hostgatora, svog provajdera mogu hvaliti bannerom na pingdomu koji je čist, bez većih rupa uzrokovanih od strane provajdera (ako si uopšte upoznat sa pingdomom, znaćeš šta je to). De mi pokaži Pingdom banner od sajta koji je na hostgatoru? Nemoj previše ulaziti duboko gde ti nije mesto, drži se seo optimizacije, ja ću se držati onoga što znam, što je, slučajno, linux administracija i polje hosting biznisa. Nadam se moj poslednji post u ovoj temi...

Ja sa svojih 19 godina sam postigao ono što ti nisi sa svojih koliko već imaš ni zamišljao, tako da pripazi kome govoriš "neuspješni provokator".
Hahaha pa nece kralj da uvali referal link , lxGURU kralj mi je dao 2 godine besplatnog hostinga. A ima pravo covek da objavi ovde da ima popust, zato i sluzi forum i mnogi ma to i pomaze da kupe domen ili host po jeftinijoj ceni, a ti petarcro malo procitaj
"PRAVILA FORUMA"!!!
Find all posts by this user
Thank you
24-05-2014, 11:09 AM
Clan sam foruma dulje od vas i zao mi je u sto se pretvorio. U zadnje vrijeme forum radi ko da mu ga je ixguru preporucio a Tih 20$ dnevno sta ti mislis da je vau ja potrosim na gorivo svaki dan zamisli koji uspjeh. Adsense mi je samo dio zarade. Molim admine da mi banaju account. A vi se odite ulizivat poslodavcima naodesku Biggrin

Zao mi je sto sam ulazio u raspravu sa budalama, ovaj ga brani jer mj je dao besplatan hosting hahahaahha E moji bosanderosi.
Thank you
24-05-2014, 11:35 AM
Ajde ćao, stvarno niti imam snage, niti živaca da se raspravljam sa nekim ko je "profi" i misli da je popio svo znanje sveta. A tih $20 sam rekao da zaradim BUKVALNO ne radeći ništa, izvini a ti si potrošio koliko truda i vremena da napraviš tih €150, tako da think about Winking

Thank you
24-05-2014, 11:56 AM
Evo ovde može da se meri čiji je veći - http://www.epenis.nl/

Turističke agencije - iskustva putnika
Thank you
Thanks given by (3): kostolomac, Petarcro, lxGuru
24-05-2014, 11:57 AM
Ja imam ljude koji rade za mene tako da bukvalno radim 2 sata dnevno u prosjeku Biggrin I to radim jer volim taj posao Smile Hvala bogu da ces prestat. Stvarno molim admine za ban.
Thank you
24-05-2014, 12:36 PM
(24-05-2014 11:56 AM)Krsto Wrote:  Evo ovde može da se meri čiji je veći - http://www.epenis.nl/

Ja imam veceg.
Thank you
24-05-2014, 03:27 PM
Nema potrebe da čitam čitavu temu pa da stavim lock.

Ko ima šta da mi kaže ima PM. Budite sretni da nisam dao opomene.

Elgato - jednostavan nacin placanja racuna
Thank you
Thread Closed 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Hostgator = Bluehost = Hostgator = .... b82 8 4,786 03-09-2014 07:23 PM
Last Post: flex202
  HostGator ili BlueHost doctor_spayder 20 6,443 13-11-2013 12:49 AM
Last Post: VIC
  Opet ja, opet akcija - Hostgator :) wizard 0 1,522 21-10-2013 11:31 PM
Last Post: wizard
  Opet ja i Hostgator popust koji traje samo sutra! wizard 2 2,053 20-09-2013 09:28 PM
  Hostgator 30% popust bambam 3 1,988 12-07-2013 10:35 PM
Last Post: bambam
Icon4 Hostgator samo jos danas popust 51% na pakete! wizard 0 1,486 29-05-2013 02:28 AM
  HostGator markusx13 5 2,607 02-05-2013 08:51 AM
Last Post: bambam
  Hostgator - velika akcija b82 7 3,504 22-12-2012 01:06 PM
Last Post: hajro2

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)