Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Youtube isplata
» Youtube Isplata
16-05-2014, 10:21 AM
Youtube isplata
AAA, ne mogu da verujem.Juce me YT isplatio Taunt . Nesmem da vam kazem koliko sam zaradio ali, je preko 200e .Inace kacim sadrzaj za koja imam prava i mogu da zaradim.Nisam zaradio preko adsensa ,vec preko partnerske mreze koja uzima 10% od zarade.Ovo mi je prvi put da sam zardio nesto preko Interneta .Ko kaze da ne moze da se zaradi vara se .Preglede dobijam iz Velike Britanije,Amerike,Italije Spanije ...Za ovo sam se trudio nekih manje od mesec dana.Inace sam partner sa CN.Postanite i vi partner sa njima necete se pokajati.
Uzimaju 10% ,ugovor je 6-10 meseci i jos mnogo stvari.Samo vam treba oko 100 pregleda dnevno i bicete primljeni.Ma kakav adsense ,partnerstvo je mama Biggrin. Kad sam bio sa Adsensom na Video snimcima uvek pise "Under review" tako da me to bas nerviralo.Dok ste partner klipovi se automatski monetizuju.A ako imate problem sa monetizacijom pogledajte ovaj klip : https://www.youtube.com/watch?v=yuj5-_22ZOE

Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
16-05-2014, 01:12 PM
Smile RE: Youtube isplata
Mrxula, za koliko vremena se skupilo tih 200E, koliko pregleda si imao (imaš) ?
Bilo bi najbolje da vidimo taj video, a još nemaš ni pravo stavljati linkove kao mladi član; molim te pošalji mi link na PP.
Uzvratit' ću ti svojim linkom u poruci. Fever

Još jedna loša vijest - R.I.P. Prince.
Free Classified Ads - Free Classifieds.
Kvadar Oglasi, Besplatni Mali Oglasi.
Find all posts by this user
16-05-2014, 06:59 PM
RE: Youtube isplata
Neka je sa srećom i samo cepaj tako! Ja sada oko ovih poplava imam da snimim par video snimaka ili tako nešto pa možda i dobijem nešto Biggrin CN koja je to mreža ako možeš na PM da mi pošalješ i naravno video tvoj Biggrin

Trebate izradu WordPress sajta, ubrzavanje istog, kvalitetne članke, backlinkove? Pošaljite PM!
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
22-05-2014, 12:10 PM
Pozdrav svima. Treba mi mala pomoc.
Povezao sam YT i adsense pre par meseci, zarada je neka minimalna, tek se 15 eura skupilo, pre mesec dana bilo je 10 eura i poslat mi je PIN kod koji je stigao i koji sam ukucao. Posto sam mladji clan ne mogu da postavim sliku ali ovako. U istoriji transakcija pisetrenutno stanje: neisplacena zarada:10.43 Eura. A raspored placanja mi je 70 eura. Pitanje je da li ce meni stici cek na tih 10.43 eura posto je to obracunato a ostalih 5 eura koje imam nije obracunato sa tim verovatno se prenosi na sledecu zaradu il kako???????????
22-05-2014, 02:11 PM
Prag za isplatu je 70€, znaci da neces dobiti nista dok ne zaradis toliko.
29-05-2014, 12:13 AM
Rolleyes RE: Youtube isplata
Pozdrav. Imam preglede na youtube & adsense, zarada nista...13.e stoji na racunu jos od prosle godine. Jel moze neko da me uputi malo o cemu se radi?

Evo slike...

Attached File(s) Image(s)

29-05-2014, 04:19 PM
(29-05-2014 12:13 AM)ixxaaa Wrote:  Pozdrav. Imam preglede na youtube & adsense, zarada nista...13.e stoji na racunu jos od prosle godine. Jel moze neko da me uputi malo o cemu se radi?

Evo slike...

Da nisi mozda dobio ban (npr. za iskljucena monetizacija ili slicno).Ja ti kazem bolje budi partner sa CN.Ali 100% si u tripu da gubis pare ali uzimaju samo 10% ali ne vredi ljudima objasnjavati...

29-05-2014, 04:22 PM
(29-05-2014 04:19 PM)Mrxula Wrote:  
(29-05-2014 12:13 AM)ixxaaa Wrote:  Pozdrav. Imam preglede na youtube & adsense, zarada nista...13.e stoji na racunu jos od prosle godine. Jel moze neko da me uputi malo o cemu se radi?

Evo slike...

Da nisi mozda dobio ban (npr. za iskljucena monetizacija ili slicno).Ja ti kazem bolje budi partner sa CN.Ali 100% si u tripu da gubis pare ali uzimaju samo 10% ali ne vredi ljudima objasnjavati...

Pa ugasili su mi do sada nekoliko kanala jbgBored , nego cudno mi je to zasto onda dopusta da se monetizuju snimci i dalje i broji preglede preko adsensa??? To mi bas nikako nije jasno.
Naravno da planiram da predjam na CN
29-05-2014, 04:22 PM
(16-05-2014 06:59 PM)SpawneR Wrote:  Neka je sa srećom i samo cepaj tako! Ja sada oko ovih poplava imam da snimim par video snimaka ili tako nešto pa možda i dobijem nešto Biggrin CN koja je to mreža ako možeš na PM da mi pošalješ i naravno video tvoj Biggrin

Creative Nation. Jao brate, rado bi ti poslao link ,ali otkud znam sta ces sa njim da radis.Jer ako ti posaljem znaces moj kanal i zaradu , a ja zbog toga mogu da dobijem ban od yt i cao zaradi .Samo mogu da ti kazem da je uvezi fudbala.

31-05-2014, 03:43 PM
Zar nema nikoga sa ovim problemom? Ja sam jedini?
29-06-2014, 02:14 AM
Pozdrav svima!
Moze li neko malo da mi pojasni - da li je bolje prvo napuniti kanal video klipovima i prikupiti sto vise subscriber-a, pa se tek onda prijaviti za partnership, ili imati taj minimum pregleda na dnevnom nivou koji mreze traze, pa tek onda razvijati kanal?

Zeleo bih da se prijavim na neku od mreza, pa mi preporucite neku. Vidim da su pohvale upucene ka CN i Zoomin.. Ima li jos neke? Smile
29-06-2014, 05:48 PM
(29-06-2014 02:14 AM)modificatoR Wrote:  Pozdrav svima!
Moze li neko malo da mi pojasni - da li je bolje prvo napuniti kanal video klipovima i prikupiti sto vise subscriber-a, pa se tek onda prijaviti za partnership, ili imati taj minimum pregleda na dnevnom nivou koji mreze traze, pa tek onda razvijati kanal?

Zeleo bih da se prijavim na neku od mreza, pa mi preporucite neku. Vidim da su pohvale upucene ka CN i Zoomin.. Ima li jos neke? Smile

Bolje ti je da imas ,lupam 1000 pregleda dnevno pa tek onda da se prijavis za partnerstvo.Ja sam postao sa Zoomin.Tv sa 18 subscribera i 4k pregleda.Oni prihvataju kanale koji imaju preko 600 pregleda dnevno(Ali to da pise na socialblade).
Ima jos dosta mreza ... Kucaj na google : socialblade top 100 Networks,na onoj listi pogledaj neku mrezu,i vidi kakvi su im uslovi, ako ti se svide apply za partnerstvo Biggrin Sve zavisi kakav sadrzaj kacis .

09-01-2017, 09:28 PM (This post was last modified: 09-01-2017 09:32 PM by micha56.)
(22-05-2014 02:11 PM)indiansummer Wrote:  Prag za isplatu je 70€, znaci da neces dobiti nista dok ne zaradis toliko.

Pitanje - da li se sabiraju zarade iz meseca u mesec sve dok ne dodje do tih 70 evra ili se krajem svakog meseca resetuje zarada i ide od pocetka sa sabiranjem do 70?
Znaci - da li tih 70 evra moraju da se postignu za mesec dana ili moze i na duzi period?

Unapred hvala na odgovoru.
09-01-2017, 10:09 PM
(09-01-2017 09:28 PM)micha56 Wrote:  
(22-05-2014 02:11 PM)indiansummer Wrote:  Prag za isplatu je 70€, znaci da neces dobiti nista dok ne zaradis toliko.

Pitanje - da li se sabiraju zarade iz meseca u mesec sve dok ne dodje do tih 70 evra ili se krajem svakog meseca resetuje zarada i ide od pocetka sa sabiranjem do 70?
Znaci - da li tih 70 evra moraju da se postignu za mesec dana ili moze i na duzi period?

Unapred hvala na odgovoru.

Sabira se sve za svaki mjesec dok ne skupis 70 eura za isplatu.
Find all posts by this user
Thanks given by (1): micha56
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Western Union Isplata Mrxula 15 7,866 24-02-2016 09:36 PM
Last Post: dekss
Rolleyes Adsense isplata well1 0 1,157 25-07-2015 12:28 PM
Last Post: well1
  PayPal Isplata Mrxula 16 4,905 01-10-2014 10:47 AM
Last Post: Mrxula
  Isplata na youtube Mrxula 8 3,636 29-05-2014 04:24 PM
Last Post: Mrxula
  Isplata u Srbiji Sentry92 2 1,773 24-02-2013 03:50 PM
Last Post: wizard
Icon4 Problem ADF.LY isplata chicharito014 6 3,160 28-08-2012 01:09 AM
Last Post: sakiman
  Isplata Ledenko97 3 2,454 10-09-2010 03:17 AM
Last Post: wizard

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)