Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opasnost određenih životnjskih proizvoda
17-04-2014, 02:28 PM (This post was last modified: 17-04-2014 02:52 PM by danijel99.)
Opasnost određenih životnjskih proizvoda
Pozdrav ekipo

Evo fantastično predavanje o tome kako se neki životinjski proizvodi prave
i kako utiču na zdravlje.

Budite sigurni ako ovo odgledate nećete imati isto mišljenje ni o prehrani
a ni o naćinu života na koji smo navikli

https://www.youtube.com/watch?v=oBSiRTdLmp8

i da ne zaboravi danemate pojama kroz šta životinje prolaze da bi mi mogli da jedemo nešto što nam škodi
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
17-04-2014, 03:02 PM
RE: Opasnost određenih životnjskih proizvoda
Proteini iz mesa moraju da se unose, jednostavno je tako. Jedna moja drugarica je umrla bas zbog toga sto je videla ovako nesto i naglo izbacila iz ishrane meso i pocela da jede samo biljke. Posle toga joj se nesto poremetilo u organizmu i sama je postala biljka 6 meseci, posle toga je i umrla. Svi smo mi svesni ovoga, ali tako je od kad je sveta i veka, a i ovaj sto predaje mi ne izgleda bas da je sav svoj. To je samo moje misljenje.

NUMEROLOGIJA

Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): Aleksandar92
17-04-2014, 04:30 PM
RE: Opasnost određenih životnjskih proizvoda
Srdjane, ne moraju se unositi, ne znaci da ce svi koji predju na biljke umreti, moja sestra 5 godna nije okusila meso pa je ziva i savrseno zdrava.

A bilo bi lepo kad bi ovi veganski apostoli lepo napravili i video snimak koliko se pesticida i drugih hemikalija koristi za proizvodnju biljaka, pa bi onda mozda skontali da i te biljke koje oni jedi i nisu toliko zdrave.
Poenta je jesti uravnotezeno i ne prejedati se, kada vidim kako se najveci deo populacije hrani nije ni cudo sto su bolesni od raznih bolesti.
Prosto ne znam odakle da pocnem koliko je ova njegova hrana nezdrava. Lik jede million proizvoda od soje, a 99% soje u USA je genetksi modifikovano, uz to soja je krs od hrane, million kontraverzi u vezi nje, od toga da je nepotpuni protein do toga da povecava nivoe estrogena i td. A ovi gotovi prozivodi sto on preporucuje pola njih przeno u ulju.
Seitan koji pominje je protein iz Psenice I zove se Gluten, a od kad je Djokovic izjavio da je alergican na gluten, pocela je pomama za gluten free hranom. Pojavila se gomila teorija da zapravo psenica nije dobra za nas, I da veliki broj ljudi je alergicno na gluten, da smo poceli psenicu tek skoro uzgajati I da nas digestivni trakt ne moze da je obradi kako treba….

Bla bla, kada je med nazvao pcelinjom povrackom, prestao sam da gledam….

Inace, osnivac makrobiotike Aveline Kushi je umrla od raka.

This is Your Life And It's Ending One Minute At A Time

http://www.arandjelovacsmestaj.com
Find all posts by this user
Thanks given by (1): Sparrowhawk
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  eBay - prodaja proizvoda, postarina i jos po nesto ljubomir28021993 18 4,857 01-02-2018 06:29 PM
Last Post: Lazar023

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)