Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
masivno slanje maila
01-04-2014, 02:03 AM
masivno slanje maila
Trebam poslati mail na 3000+ (možda preko 10k, neznam znat ću sutra) mailova. Prije sam pokušao preko svoga gmaila, ali mi stalno vraca neki error. Jeli ima neki addon za gmail koji salje 1 po 1 svako 5sek ili nesto slicno. Bojim se ako idem preko nekih xy servisa da mi ne zavrsi svaki u spam folderu. Molim samo provjerene odgovore, hvala.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
01-04-2014, 10:09 AM
RE: masivno slanje maila
(01-04-2014 02:03 AM)ZeroNoob Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Trebam poslati mail na 3000+ (možda preko 10k, neznam znat ću sutra) mailova. Prije sam pokušao preko svoga gmaila, ali mi stalno vraca neki error. Jeli ima neki addon za gmail koji salje 1 po 1 svako 5sek ili nesto slicno. Bojim se ako idem preko nekih xy servisa da mi ne zavrsi svaki u spam folderu. Molim samo provjerene odgovore, hvala.

Imao sam probleme sa serverima prosle godine (hosting obican) preko 10.000 emailova mi nije poslato sto mi je napravilo gubitak. Ne iz newslettera nego su posetioci na sajtu slali mojim reg. clanovima.
Ove godine sam postavio Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. api i mogu da kazem da sam jako zadovoljan.
Jeste svi linkovi iz emaila idu preko njih, ali nije mi to sad bitno.
Mozda je bolja opcija da imam svoj server, ali nemam vremena i zivaca da stelujem to da postavim da radi kako treba, a detalja je jako puno.
Mandrill je jeftiniji trenutno za mene i od bilo kojih appija za slanje mailova.

Smeštaj
Oglasi Srbije, CG, HR i BIH
Find all posts by this user
Thanks given by (1): giggug
01-04-2014, 12:25 PM
Da pitam, mogu se regat na taj mandrill, ubacit mailove, napisati sadržaj emaila i naslov, poslat i nece zavrsiti u junku?
01-04-2014, 02:41 PM (This post was last modified: 01-04-2014 02:42 PM by asix.)
Hm, nisam siguran da li oni imaju opciju da saljes iz njihovog korisnickog panela newsletter.
Ono sto ja koristim je njihov appi direktno na mom sajtu, znaci povezes tu skriptu na tvom sajtu negde i saljes preko te skripte, ali ipak moras znati da to napravis.
Za to sto tebi treba besplatno Mailchimp ti dozvoljava da posaljes na 2000 mailova dnevno.
Mozes danas 2000 sutra jos hiljadu:
Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
Koliko ja razumem, mozes 12000 da posaljes besplatno mesecno.
Ne bi trebalo da zavrsi u spam, jer je to mali broj mailova.

Smeštaj
Oglasi Srbije, CG, HR i BIH
Find all posts by this user
01-04-2014, 03:37 PM (This post was last modified: 01-04-2014 04:02 PM by ZeroNoob.)
Upravo se regao i koliko mogu viditi super je, idem bas dodati 10 mailova da vidim gdje ce zavrsiti pa javim rezultat.

Ovo je predobro! Poslao sam na 10 gmail adresa i svaki je došao u inbox Smile Ufff što će biti posla Smile
19-04-2014, 11:44 PM
Imam i ja nekih 15k majlova, da vidim kako ce zavrsiti.
Send this user an email Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Slanje emaila POMOC Maksa 3 408 17-01-2017 10:49 AM
Last Post: drmisel
  Slanje pozivnica dubbblin 2 978 14-04-2015 07:13 PM
Last Post: Kapetan Bačvica
  Aplikacija za slanje Newsletter-a - Gotovo resenje nmalisa 1 1,802 27-03-2014 03:30 PM
Last Post: oddball
Smil42c642f95f382 MailChimp Upute - Besplatan autoresponder / newsletter servis za slanje e-mailova rovad 45 21,779 20-02-2014 12:50 PM
Last Post: barakuda1981
  Aplikacija za slanje Newsletter-a nmalisa 1 1,611 29-10-2013 12:45 AM
Last Post: Igor Tomić

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)