Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOVO: AdSense uplata preko banke!!!!
21-11-2017, 06:57 PM
RE: NOVO: AdSense uplata preko banke!!!!
Hvala, to ako danas "puste" možemo saznati za tri dana Winking
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
22-11-2017, 07:49 AM (This post was last modified: 22-11-2017 08:13 AM by karudijan.)
Izvini što ne javih uče. Pustili su u 20.17h. ali nisu celu sumu, onu što duguju od ranije, već samo za poslednji mesec. Sad moram da intervenišem za nju, da mi je pošalju ponovo...a pitanje je da li će banka da prokinjiži i ovu najnoviju...za tri dana će se sve videti. Ako ne proknjiže menjam banku...
22-11-2017, 10:23 AM
(22-11-2017 07:49 AM)karudijan Wrote:  Izvini što ne javih uče. Pustili su u 20.17h. ali nisu celu sumu, onu što duguju od ranije, već samo za poslednji mesec. Sad moram da intervenišem za nju, da mi je pošalju ponovo...a pitanje je da li će banka da prokinjiži i ovu najnoviju...za tri dana će se sve videti. Ako ne proknjiže menjam banku...

i meni pustili sinoć, sad cekamo banku
22-11-2017, 10:36 AM (This post was last modified: 22-11-2017 10:38 AM by karudijan.)
Tebi će to lagano, dok kod mene i dalje će biti silnih peripetija, koje ću već sutra rešavati. Ako ne proknjiže do sutra u 18h, menjam banku a nakon toga ćemo videti...
Poslao sam sada Adsensu da mi ponove staru uplatu, tj da nisam dobio uplatu. Oni bi trebali to da vide. Prošlog puta jesu, sada nisu...hm...

ps. off topic.: Jel znaš možda kako da ubacim reklame na klipu koji je duži...na primer klip mi je oko 22 minuta, pa bih ubacio još reklama, ne samo jednu...polomih se tražeći nigde nisam našao to objašnjenje...?
22-11-2017, 03:40 PM (This post was last modified: 22-11-2017 03:40 PM by karudijan.)
Poslao sam Adsensu preko onog upitnika kao i do sada da mi ponove uplatu onu staru, ne ovu od juče. Oni su napisali ovo:

"Hello,

Thank you for contacting AdSense Support. While our team would be happy to help you with questions related to AdSense, we suggest that you contact the YouTube team for YouTube related questions.

As a YouTube creator, you can send an email to the YouTube Creator Support team. This is available for creators with at least 10,000 lifetime views and is in the YouTube Partner Program as defined here.
Alternatively, you can access helpful information at the YouTube Help Center.
If you require AdSense support in the future, we will be happy to help you.

Yours,

Susan"

Kraj citata!

Moje pitanje je sldeće, jer prevodim ovu poruku dvosmisleno. Jel oni meni kažu da će pomoći a da za poboljšanje svog JuTjub kanala mogu da kontaktiram JuTjub podrsku, ili mi kažu da se obratim JuTjubu preko meila jer mi oni ne mogu pomoći?!?
22-11-2017, 10:31 PM
(22-11-2017 03:40 PM)karudijan Wrote:  Poslao sam Adsensu preko onog upitnika kao i do sada da mi ponove uplatu onu staru, ne ovu od juče. Oni su napisali ovo:

"Hello,

Thank you for contacting AdSense Support. While our team would be happy to help you with questions related to AdSense, we suggest that you contact the YouTube team for YouTube related questions.

As a YouTube creator, you can send an email to the YouTube Creator Support team. This is available for creators with at least 10,000 lifetime views and is in the YouTube Partner Program as defined here.
Alternatively, you can access helpful information at the YouTube Help Center.
If you require AdSense support in the future, we will be happy to help you.

Yours,

Susan"

Kraj citata!

Moje pitanje je sldeće, jer prevodim ovu poruku dvosmisleno. Jel oni meni kažu da će pomoći a da za poboljšanje svog JuTjub kanala mogu da kontaktiram JuTjub podrsku, ili mi kažu da se obratim JuTjubu preko meila jer mi oni ne mogu pomoći?!?

ne znam sta da ti kazem za ovo a za ono gore za reklame odes u video manager kliknes na video pa zatim odes u monetization i dole ima traka i na toj traci postavljas oglase
jel su ti poslali poruku iz inteze jel bilo nesto?
23-11-2017, 08:51 AM (This post was last modified: 23-11-2017 11:21 AM by karudijan.)
Iz Inteze po prvi put nisu poslali nista. Do sada su slali da treba da dam izjavu. Sada verovatno ide iz banke odnosno pošiljaoca za koji sam dao izjavu pa ne treba opet. Videćemo da liće da proknjiže.

Za onaj prevod gore, ne verujem da treba da se javim JuTjubu jer isti nema ništa sa monetizacijom već Adsense. Videću ako ne ponove uplatu da pišem i JuTjubu, mada mi deluje nelogično.

Hvala ovo za oglase. Da li raste zarada ako stavim više oglasa ili ne?! Negde sam navodno pročitao da isto donosi jedan ili 5...
23-11-2017, 12:19 PM
(23-11-2017 08:51 AM)karudijan Wrote:  Hvala ovo za oglase. Da li raste zarada ako stavim više oglasa ili ne?! Negde sam navodno pročitao da isto donosi jedan ili 5...

verovatno raste, sve zavisi kakav je mesec i koj investitor kako uplati oglase itd...
23-11-2017, 02:13 PM
Kako kod tebe jel proknjzili danas?
23-11-2017, 02:48 PM (This post was last modified: 23-11-2017 02:49 PM by karudijan.)
Opet mi stize sms iz Intese da idem da dam izjavu....treci put po redu !!!
23-11-2017, 06:51 PM
(23-11-2017 02:13 PM)karudijan Wrote:  Kako kod tebe jel proknjzili danas?

da, pare su legle jos jutros oko 10h, malopre sam ih podigo
23-11-2017, 06:59 PM
Konačno legle uplate. Ali mi je Intesa uzela na svotu od nekih 220e oko 4e proviziju, tj za toliko je manji iznos na on-line bankingu nego što Adsens prikazuje! Jel Vama ima tih provizija!? Možda je kod mene nešto vanredno jer su pare putoivale dva meseca. Ja sam rekorder ovde na forumu. Dakle uplata od 21.09 je danas proknjižena, a uplata od 21.11 isto danas, nakon dva dana.

Mislim da znam u čemu je bio problem posle ću da napišem...sad dođoh jer davah još jednu izjavu...
23-11-2017, 10:44 PM
(23-11-2017 06:59 PM)karudijan Wrote:  Konačno legle uplate. Ali mi je Intesa uzela na svotu od nekih 220e oko 4e proviziju, tj za toliko je manji iznos na on-line bankingu nego što Adsens prikazuje! Jel Vama ima tih provizija!? Možda je kod mene nešto vanredno jer su pare putoivale dva meseca. Ja sam rekorder ovde na forumu. Dakle uplata od 21.09 je danas proknjižena, a uplata od 21.11 isto danas, nakon dva dana.

Mislim da znam u čemu je bio problem posle ću da napišem...sad dođoh jer davah još jednu izjavu...

uzima proviziju naravno, 0,35% za sve preko 101€ a sve sto je ispod 101€ 100 dinara je provizija
24-11-2017, 08:31 AM (This post was last modified: 24-11-2017 08:46 AM by karudijan.)
(23-11-2017 10:44 PM)pandapanda Wrote:  
(23-11-2017 06:59 PM)karudijan Wrote:  Konačno legle uplate. Ali mi je Intesa uzela na svotu od nekih 220e oko 4e proviziju, tj za toliko je manji iznos na on-line bankingu nego što Adsens prikazuje! Jel Vama ima tih provizija!? Možda je kod mene nešto vanredno jer su pare putoivale dva meseca. Ja sam rekorder ovde na forumu. Dakle uplata od 21.09 je danas proknjižena, a uplata od 21.11 isto danas, nakon dva dana.

uzima proviziju naravno, 0,35% za sve preko 101€ a sve sto je ispod 101€ 100 dinara je provizija

A po mom nekom računu na ovoj svoti preko 100e su uzeli oko 1.8%.
Problem je bio u Intesi 100%. Kako su se otkrili? Prosto. Proslog puta ljudi iz Google uplate sumu X. I Intesa pozove za izjavu, i kako nema uplate, posle 5 dana, ja intervenišem, obaveste me, da je sumu X povukla ino banka. E to su ispostavilo kao netačno! Jer su oni juče porknjižili tu uplatu, a da ista NIJE ponovljena. Dakle Ino banka ima jedan datum uplate na Adsesnu sa tom X sumom i kraj priče a to je 30.10.
Dakle od 30.10 njima "stoji" uplata a oni NE ZNAJU da je proknjiže!

Kako sam danas uspeo. Tako što sam ih od ranog jutra na meil (koji ide verovatno u BGD) obavestio da mi je Adsens uplatio novac i da mi odmah proknjiže po prispeću kako se ne bi događalo da navodno Ino banka povuče uplatu. Poslao sam meil u 07h ujutru. Već oko 13.30 dobijam sms za izjavu, a oko 18h ili kad već, vidim da su legle. Pride pitam šalterskog radnika jel vidiš neku uplatu - kaže da, dve !!!
I kaže, sad ću da pošaljem ovima za ino korespodenciju da proknjiže i eto...

100% sam siguran da neko NIJE ZNAO svoj posao! Samo se bojim da neće možda isto uraditi i ubuduće. Ali tada uopšte neću komunicirati. Odmah ću promeniti banku.

Imam dva pitanja:
Sada ovaj novac što mi je u Intesi, podižem bez ikakvih provizija na šalteru banke?
U kojoj valuti na šalteru banke, evri ili dinari? Čitah negde, tipa ako se ima 86, 80 evra i 6evra u dinarima...? Na bankomatu ide sve u dinarima sa njihovim kursom, to mi je poznato.

Hvala druže Pandapanda što si delio ovaj problem sa mnom. Nadam se da ćemo nekom pomoći iz mog iskustva...
24-11-2017, 05:49 PM
(24-11-2017 08:31 AM)karudijan Wrote:  
(23-11-2017 10:44 PM)pandapanda Wrote:  uzima proviziju naravno, 0,35% za sve preko 101€ a sve sto je ispod 101€ 100 dinara je provizija

A po mom nekom računu na ovoj svoti preko 100e su uzeli oko 1.8%.
Problem je bio u Intesi 100%. Kako su se otkrili? Prosto. Proslog puta ljudi iz Google uplate sumu X. I Intesa pozove za izjavu, i kako nema uplate, posle 5 dana, ja intervenišem, obaveste me, da je sumu X povukla ino banka. E to su ispostavilo kao netačno! Jer su oni juče porknjižili tu uplatu, a da ista NIJE ponovljena. Dakle Ino banka ima jedan datum uplate na Adsesnu sa tom X sumom i kraj priče a to je 30.10.
Dakle od 30.10 njima "stoji" uplata a oni NE ZNAJU da je proknjiže!

Kako sam danas uspeo. Tako što sam ih od ranog jutra na meil (koji ide verovatno u BGD) obavestio da mi je Adsens uplatio novac i da mi odmah proknjiže po prispeću kako se ne bi događalo da navodno Ino banka povuče uplatu. Poslao sam meil u 07h ujutru. Već oko 13.30 dobijam sms za izjavu, a oko 18h ili kad već, vidim da su legle. Pride pitam šalterskog radnika jel vidiš neku uplatu - kaže da, dve !!!
I kaže, sad ću da pošaljem ovima za ino korespodenciju da proknjiže i eto...

100% sam siguran da neko NIJE ZNAO svoj posao! Samo se bojim da neće možda isto uraditi i ubuduće. Ali tada uopšte neću komunicirati. Odmah ću promeniti banku.

Imam dva pitanja:
Sada ovaj novac što mi je u Intesi, podižem bez ikakvih provizija na šalteru banke?
U kojoj valuti na šalteru banke, evri ili dinari? Čitah negde, tipa ako se ima 86, 80 evra i 6evra u dinarima...? Na bankomatu ide sve u dinarima sa njihovim kursom, to mi je poznato.

Hvala druže Pandapanda što si delio ovaj problem sa mnom. Nadam se da ćemo nekom pomoći iz mog iskustva...

epa drago mi je sto si resio problem
novac dizes na salteru, nema nikakva provizija tu i isplate su u evrima
26-11-2017, 04:07 PM
Da, konačno. Hvala na obaveštenju oko podizanja iz Banke...
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Novo upozorenje od googla...POMOĆ westopic 3 648 27-11-2016 11:13 PM
Last Post: m.novisad
  Google Adsense - novo isplacivanje SpawneR 67 11,015 01-07-2015 10:23 PM
Last Post: stasheetza
  Adsense Isplata preko IBAN - SWIFT koda ? VWolf 15 3,819 17-01-2015 03:12 AM
Last Post: Gilez96

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)