Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozdrav adminu dailyshare. p r o
» You have been reported
31-01-2014, 07:47 PM
Pozdrav adminu dailyshare. p r o
Ovaj lik tj. vlasnik ovog website-a me spalio za 50$ koje sam zaradio u 2 dana. Presmiješno. Ima PTP sekcija sajta koja dopušta traffic exchange siteove. Upalih njih 100 da štelaju cijeli dan i zaradih 50$.

Idući dan admin me optužuje da kupujem promet i jeftine klikove i kako to nije dopušteno?? Pa sam je naveo traffic exchange sajtove za promociju?? I kada sam mu obrazložio nazad da ne može da očekuje konverzije na konto prometa sa stranica koje služe samo prometa radi odgovorio je kao zadnje derište "we dont want traffic from you - dont waste time"

E pa admine upravo sam te reportao FTC-u i tebe i tvoj HYIP sajt. I nikada nisam bolje potrošio tih $50 u životu ^^

Zvali su me prije dva sata predstavnici iz službe za FTC i lijepo smo se napričali. Baš će biti gušt kada opale pečat preko sajta.

Tijamajkubožjupo pol ... hehehehe

you are reading lies upon lies
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
31-01-2014, 08:22 PM
RE: Pozdrav adminu dailyshare. p r o
Trebali bi da otvorimo sekciju/temu gde cemo pisati svoja negativna iskustva sa raznim kompanijama. Mene je za sad prevarila tj. nije isplatila offermobi.com cpa mreza, duguju mi nesto preko 100$ od maja meseca. Tako da izbegavajte ovu kompaniju.

This is Your Life And It's Ending One Minute At A Time

Find all posts by this user
Thanks given by (1): M00nlander
31-01-2014, 08:42 PM
(31-01-2014 08:22 PM)mindhunter Wrote:  Trebali bi da otvorimo sekciju/temu gde cemo pisati svoja negativna iskustva sa raznim kompanijama. Mene je za sad prevarila tj. nije isplatila offermobi.com cpa mreza, duguju mi nesto preko 100$ od maja meseca. Tako da izbegavajte ovu kompaniju.

Slažem se da se ne bi drugi zavalili bezveze, sviđa mi se ta ideja ...

Magazin - Ljepota i zdravlje
Send this user an email Find all posts by this user
31-01-2014, 09:04 PM
Mogli bi i bazu prevaranata , znači korisničko ime i privato ime i prezime ljudi koji su vas prevarili. Pošto smo svi imali iskustva sa tim Biggrin

Trebate izradu WordPress sajta, ubrzavanje istog, kvalitetne članke, backlinkove? Pošaljite PM!
31-01-2014, 09:20 PM
To me podsjeća na thread "dosta prijevara na forumu" - i tamo teče rasprava i onda neki član piše kako nebi volio da bude prevaren i da je do sada imao samo pozitivna iskustva na ovom forumu -> njegov status: Banned

Hehehehe

you are reading lies upon lies
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)