hihi Novak Đoković : Serviraj za pobjedu
Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novak Đoković : Serviraj za pobjedu
» Još u prodaji?
29-01-2014, 08:34 PM
Novak Đoković : Serviraj za pobjedu
Pozdrav ljudi!

Zanima me jel se još može kupiti knjiga Novaka Đokovića: Serviraj za pobjedu
na svim kioscima u Hrvatskoj?
Koliko znam ta knjiga je izašla u desetom mjesecu i samo bih me zanimalo
jel ju mogu naći na kioscima?

Žarko ju želim pročitati kako bih doveo neke stvari u red što se tiče recimo
umora ali i ostalih stvari,savjeta od strane tog velikog prvaka.

Citat mali iz knige...

“Vježbao sam svako jutro i večer, dizao utege, vozio bicikl ili trčao satima, i tako svakog dana. Jednostavno nije imalo smisla to što nisam bio u formi. Promijenio sam fitness trenera i tražio novi režim vježbanja. Promijenio sam i ostale trenere, smatrajući da bi me neki detalj u teniskoj tehnici mogao osloboditi prokletstva koje me pratilo...
Imao sam potrebne vještine, talent, motivaciju. Imao sam na raspolaganju resurse za svaki tip psihičkog i fizičkog treninga, kao i pristup najboljim liječnicima na svijetu. A ono što me vuklo natrag bilo je nešto u što nikad nisam posumnjao.

Trenirao sam ispravno.
No, hranio sam se sasvim pogrešno.”

— iz Serviraj za pobjedu
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
29-01-2014, 08:58 PM
RE: Novak Đoković : Serviraj za pobjedu
Imaš u knjižari Laguna, prilično sam siguran da šalju knjige i u Hrvatsku (i bilo gde u inostranstvo).

http://igortomic.net
Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): Darster
29-01-2014, 09:19 PM
Ne znam koliko je knjiga napisao, ali baš pre par dana sam na jednom kiosku gledao šta imaju od knjiga i video neku njegovu. Možda je to baš ta bila, nisam ni obratio pažnju, sad si me zainteresovao, trebao sam je kupiti.

Nobody fails at Internet Marketing. People just quit before they find success.
Nauči kako da zaradiš pare od Internet Marketinga!
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): Darster
29-01-2014, 09:40 PM (This post was last modified: 29-01-2014 09:41 PM by Darster.)
Znam da je knjiga krenula u prodaju na svim kioscima i u Hrvatskoj i u Srbiji u desetom mjesecu
samo me zanima jel se još može kupiti u Hrvatskoj na kioscima.
Pošto mi se ne da čekati dok stigne...odmah ću sutra pogledati i kupiti instant ako je još u prodaji Smile

p.s. Samo je tu jednu knjigu napisao "Servisom do pobjede".
30-01-2014, 08:17 AM
Ja sam čekao da mi teta što radi nađe Svet kompjutera, taj časopis uzimam sa vremena na vreme već godinama, i onda dok sam čekao pregledao sam i te knjige što se prodaju, video masu nekih gluposti, kad iskoči Novak. Nisam ni znao da je napisao knjigu, a u tom momentu mi se nije činila ni zanimljiva. Svratiću baš danas da vidim dal' nije prodata, možda je ostao neki primerak.

Nobody fails at Internet Marketing. People just quit before they find success.
Nauči kako da zaradiš pare od Internet Marketinga!
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
30-01-2014, 09:17 AM
Meni samo nije jasno kako vrhunski teniser koji je 300+ dana godisnje na touru stigne napisati knigu. . . Busted
Quote this message in a reply
30-01-2014, 10:17 AM
Meni je sokantnije kako covek prica 4 strana jezika skoro perfektno. Inace teniseri mogu biti zaista usamljeni, posto vecina putuje sama, individualni sport je u pitanju, a osim treninga i meca, celo vece si u stranoj zemlji . On potrosi maximum 6 sati dnevno na treninge , istezanje(masazu...) i mech, zasto ti je cudno da preostalih 10 sati (ako 8 sati spava) , mozda pise i knjigu ? Kazu da ubijaju vreme sa igricama najvise, posto turisticko razgledanje grada nema za njih smisla, jer odlaze u isti grad vec 10+ godina .
30-01-2014, 10:59 AM
Hehe malo off topic, sezonu pocinje pocetkom godine u Austriliji a vec na prolece je u Evropi i to preko Azije, pa pocetkom leta vec Amerika, treba tu dosta adaptacije i jos kojesta, pogotovo sto govorimo o vrhunskom sportisti, a knjigu nije tako lako napisati.
Motiva za zaradom putem objavljivanja knjige kod njega ne moze biti, a i ako vidi svoju karijeru u buducnosti kao nekakvog pisca, onda mislim da bi Djokovic familija pre isla na objavljivanje knjige u okviru nekakvog sopstvenog izdavackog projekta, a ne kroz izdavacku kucu Laguna i dilanje knjige na trafikama.
Quote this message in a reply
30-01-2014, 12:18 PM (This post was last modified: 30-01-2014 01:28 PM by freemind.)
Ne bi zanemario i zaradu, iako deluje da je to sporedni motiv. Glavna stvar je proizvod, zaista ima formulu koja je njemu pomogla da prakticno preokrene svoju karijeru, i sigurno je zeleo da podeli to sa svima, Zarada ne mora da bude mala, s obzirom na njegov planetarni uticaj i broj onih koji ga vole ili samo postuju i respektuju. On je u knjizi objasnio kako je resio glavni sportski problem i to moze biti interesantno skoro svim sportistima ( i amaterima) , ali i obicnim ljudima. To je potencijalna zarada od nekoliko miliona $ .
Zanimljivo je to sto knjiga moze biti korisnika i affiliate marketarima s obzirom da su dijeta i proizvodi za zdravu ishranu i mrsavljenje jedni od najtrazenijih na trzistu.
Sto se tice otvaranja sopstvene produkcije i izdavastva, to je posebna oblast, i zahteva dosta ulaganja. Ako covek ne planira da pise svaki mesec ili godisnje po jednu knjigu, mislim da je ok sto su uradili outsorsing sa izdavackom kucom.Imamo primere dosta poznatijih ljudi koji su napisali jednu ili dve knjige u zivotu, i nisu samo zbog te dve knjige otvarali svoju izdavacku kucu.

edit: Poznati ljudi dobijaju milione dolara da se pojave u reklami , ti ljudi koji ih placaju, ne rade to reda radi. Znaju da ce se visestruko vratiti. E sada takva licnost koja dobije par miliona za jednu reklamu i mozda za jos 3-4 pojavljivanja ili "tvita" o tom proizvodu, lansira svoj proizvod, iza koga stoji, i proizvoda koji mu je pomogao da postane u necemu najbolji na svetu, deluje zaista "pakleno" . Pogotovo sto sve deluje iskreno i dokazano . Nije isto kao kada Kim Kardashian reklamira svoju liniju tasni.Te tasne nisu njoj pomogle da budu u necemu najbolja, ali ce ih dobro unovciti, a u slucaju Djokovica, snaga reklame je mnogo veca.
Thanks given by (2): Igor Tomić
30-01-2014, 04:31 PM
Provjerio! Ovdje više nema u prodaji...
Idem naručiti onlineWinking
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)