Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Da li je moguce zaraditi bez kliktanja na reklame
» Da li je moguca zarada??
25-01-2014, 06:49 PM
Da li je moguce zaraditi bez kliktanja na reklame
Pozdrad svima.Hteo bih da pocnem nesto da zaradjuem ne nesto previse ali ne i po 0.010 dolara tokom dana a da klikcem ko budala Sorry .Takodje ne bi voleo da izbacujem klipove na youtube. Sta bi ste mi prepolucili da radim ?[/font]
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
25-01-2014, 07:05 PM
RE: Da li je moguce zaraditi bez kliktanja na reklame
(25-01-2014 06:49 PM)Baki00 Wrote:  Pozdrad svima.Hteo bih da pocnem nesto da zaradjuem ne nesto previse ali ne i po 0.010 dolara tokom dana a da klikcem ko budala Sorry .Takodje ne bi voleo da izbacujem klipove na youtube. Sta bi ste mi prepolucili da radim ?[/font]

Citas forum.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): giggug
25-01-2014, 08:17 PM
Gledaj pošto znam kako ti je kad prvi put dospeš na ovaj sajt i kako ne znaš ništa sem PTC zarade... Imam 14 godina ali imam velika uskustvo što se tiče tih poslova koji oduzimaju vreme a ne donose prihode , batali sve PTC sajtove , ono za ankete i sve ostalo. Batali! Pre nego što nastavim znači moraš da shvatiš da bi počeo da radiš na netu ozbiljno treba ti znanje , volja , ideja i strpljivost , strpljivost!! Znači za početak prelistaj neke najvažnije podforume o internet zaradi ali za sami početak kao što sam i ja sada počeo i tebi preporučujem bloging. Otvori google nalog i na blogger.com napravi blog o nečemu , ako znaš engleski neka bude na engleskom više ti se isplati posle. Piši 2 članka dnevno i posle mesec dana ako imaš lep broj poseta ubaci google adsense , zarađuj parice ovo ono , kasnije kad stekneš znanje uloži novac u nešto što misliš da će da rodi plodom. Ovo sam ti sve objasnio ukratko ali ipak moraš malo da se pomučić i protalaškaš forum Winking

Trebate izradu WordPress sajta, ubrzavanje istog, kvalitetne članke, backlinkove? Pošaljite PM!
25-01-2014, 09:50 PM
Pozdrav,

1. Uči Engleski jezik. Što više engleskog znaš to bolje za tebe dugoročno.
2. Spoji ugodno i korisno. Skontaj šta znaš raditi i radi to te kasnije monetizuj.

Ako znaš u Photo Shop raditi napravi deviantart galeriju svojih radova i razvijaj je.
Ako znaš programirati napravi stackoverflow account i pitaj/odgovaraj na pitanja.
Ako znaš web dizajn nađi gdje se okupljaju web dizajneri i razvijaj svoj profil

Elgato - jednostavan nacin placanja racuna
Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): Aleksandar92
26-01-2014, 12:27 AM
Uzmeš autoclicker i pustiš da klika reklame Biggrin

Šalim se Smile Vidim ovakvih pitanja na forumu na redovitoj bazi. Uhvatim se ovih dana pa složim nešto smisleno.

Svaka vještina koju posjeduješ se može na neki način naplatiti - tj. netko je voljan platiti za to.

you are reading lies upon lies
26-01-2014, 01:10 PM
Da li stvarno želiš da zaradiš novac preko interneta? Znači bilo kakav posao, samo da je preko interneta? Zašto bi to radio?

To je isto kao da tražiš bilo kakav posao u stvarnom svijetu..

Možda je tebi to dovoljno, recimo ja znam da želim prvo da radim nešto u vezi IT-a. Zatim znam da želim programirati.. a onda znam i u čemu bi možda želio najviše programirati..

Nećeš nikad zaraditi ni približno novca koliko bi zaradio sa svojom redovnom platom na poslu. Uz to nisi sam u kući i nije ti dosadno.
A vrlo je teško da sam nešto naučiš novo i skontati a da si na pravom putu, dok bi recimo u pravom poslu već za prvih mjesec dana naučio i stekao iskustva u pravom poslu, i barem bi tu mogao se potruditi da budeš najbolji od svojih kolega.

Moj ti je savjet da vidiš čime želiš da se baviš u životu i onda da ti računar i internet služi samo kao sredstvo za učenje.
26-01-2014, 01:48 PM (This post was last modified: 26-01-2014 01:53 PM by mrgood.)
(26-01-2014 01:10 PM)nesim Wrote:  Nećeš nikad zaraditi ni približno novca koliko bi zaradio sa svojom redovnom platom na poslu. Uz to nisi sam u kući i nije ti dosadno.
A vrlo je teško da sam nešto naučiš novo i skontati a da si na pravom putu, dok bi recimo u pravom poslu već za prvih mjesec dana naučio i stekao iskustva u pravom poslu, i barem bi tu mogao se potruditi da budeš najbolji od svojih kolega.

Moj ti je savjet da vidiš čime želiš da se baviš u životu i onda da ti računar i internet služi samo kao sredstvo za učenje.

Nikada nisam procitao vecu laz na ovom forumu. Od rada na Internetu moze se zivjeti bez problema. Sto bi rekao da ti ja kazem da sa Adsense i freelancingom zaradim cca 500 € mjesecno ? Sto je solidna hrvatska placa.

Bad Ice Cream Games
FNAF Games
Super Mario Igre
Best Turntables Under 500
Thanks given by (1): JelenaM
26-01-2014, 07:15 PM
(26-01-2014 01:48 PM)mrgood Wrote:  
(26-01-2014 01:10 PM)nesim Wrote:  Nećeš nikad zaraditi ni približno novca koliko bi zaradio sa svojom redovnom platom na poslu. Uz to nisi sam u kući i nije ti dosadno.

Nikada nisam procitao vecu laz na ovom forumu. Od rada na Internetu moze se zivjeti bez problema. Sto bi rekao da ti ja kazem da sa Adsense i freelancingom zaradim cca 500 € mjesecno ? Sto je solidna hrvatska placa.

Haha, da znas da ga je odvalio posteno.
Ali svako ima prava da iznese svoje misljenje,tako da....

I ja vec 2 ili 3 godine potpuno egzisitiram od interneta, znaci 100% prihoda mi je od toga.
Lepo zivim i ne zalim se. Neki moji bivsi i sadasnji saradnici zaradjuju mesecno cifre koje vecina balkanaca ne zaradi ni godisnje na offline poslovima.

Medjutim, niko od nas to nije postigao za nedelju ili dve, uglavnom je za ozbiljnu zaradu potrebno bar pola godine ili godinu mukotrpnog rada.

Na kraju, da odgovorim konkretno na postavljeno pitanje kreatoru teme :

Bez od PTC gluposti sto pre to bolje !!! Ja se prosto frapiram kad cujem da neko u 2014 radi takve stvari.
Thanks given by (1): mindhunter
26-01-2014, 08:06 PM
Ej a pazi ja npr već 6 meseca na PTC-u radim pošto mi dosadno i tek sad imam dnevno 2$ Biggrin i te pare uglavnom dignem i kupim reklamu od facebooka za stranicu Biggrin

Trebate izradu WordPress sajta, ubrzavanje istog, kvalitetne članke, backlinkove? Pošaljite PM!
26-01-2014, 08:19 PM (This post was last modified: 26-01-2014 08:19 PM by feniks.)
98% ljudi koji koriste net ne znaju da mogu da zarade, ili ako su culi da je moguce, skepticni su zbog mnogih stereotipa i predrasuda.
A ima i onih kojima je prihvatljivije da kljucaju za 1-2$ dnevno jer ne mogu da svare cak ni pomisao da zarade 1000 ili vise $ mesecno,da ne govorimo o bilo kakvoj akciji po tom pitanju. Za to su krivi mnogi drustveni faktori na nasim prostorima.

Ti mozda nemas ozbiljnu nameru da zaradis,vec to radis iz zezanja, da pokrijes neke sitne troskove.
Medjutim,ako si pre 6 meseci usao sa ozbiljnom namerom da zaradis pare na netu,a sada si tek na 2$ dnevno, onda si u ozbiljnom problemu Smile
26-01-2014, 08:40 PM
Ne buraz pogrešno si me shvatio , ja sam počeo da vodim svoj sajt i sada ću od toga da zarađujem ozbiljno, PTC mi je tu bio kad nisam znao za adsense zaradu i sad mi žao sav taj trud da sjebem.. nego uzimam 2% i uložim u sajt

26-01-2014, 09:41 PM
(25-01-2014 08:17 PM)SpawneR Wrote:  Gledaj pošto znam kako ti je kad prvi put dospeš na ovaj sajt i kako ne znaš ništa sem PTC zarade... Imam 14 godina ali imam velika uskustvo što se tiče tih poslova koji oduzimaju vreme a ne donose prihode , batali sve PTC sajtove , ono za ankete i sve ostalo. Batali! Pre nego što nastavim znači moraš da shvatiš da bi počeo da radiš na netu ozbiljno treba ti znanje , volja , ideja i strpljivost , strpljivost!! Znači za početak prelistaj neke najvažnije podforume o internet zaradi ali za sami početak kao što sam i ja sada počeo i tebi preporučujem bloging. Otvori google nalog i na blogger.com napravi blog o nečemu , ako znaš engleski neka bude na engleskom više ti se isplati posle. Piši 2 članka dnevno i posle mesec dana ako imaš lep broj poseta ubaci google adsense , zarađuj parice ovo ono , kasnije kad stekneš znanje uloži novac u nešto što misliš da će da rodi plodom. Ovo sam ti sve objasnio ukratko ali ipak moraš malo da se pomučić i protalaškaš forum Winking
Mozes malo da me uputis u tomeni ne trbaju Bog zna kakve pare ne radim nigde i da 14 godina mi je Biggrin
26-01-2014, 09:50 PM
Jelena je napisala super tekst:
http://www.mozeiovako.com/7-pitanja-o-ko...rilensing/

Igor je napisao super tekstove:
http://igortomic.net/internet-zarada-nij...ici-prave/
http://igortomic.net/na-koje-je-sve-naci...interneta/

Čak sam i ja pisao nešto:
http://www.internetzarada.org/ne-moze-sv...10070.html

Pa ti izvoli.

Nobody fails at Internet Marketing. People just quit before they find success.
Nauči kako da zaradiš pare od Internet Marketinga!
Thanks given by (2): JelenaM, Igor Tomić
31-01-2014, 12:51 PM (This post was last modified: 31-01-2014 01:29 PM by nesim.)
(26-01-2014 07:15 PM)feniks Wrote:  
(26-01-2014 01:48 PM)mrgood Wrote:  Nikada nisam procitao vecu laz na ovom forumu. Od rada na Internetu moze se zivjeti bez problema. Sto bi rekao da ti ja kazem da sa Adsense i freelancingom zaradim cca 500 € mjesecno ? Sto je solidna hrvatska placa.

Haha, da znas da ga je odvalio posteno.

I ja vec 2 ili 3 godine potpuno egzisitiram od interneta, znaci 100% prihoda mi je od toga.
Lepo zivim i ne zalim se. Neki moji bivsi i sadasnji saradnici zaradjuju mesecno cifre koje vecina balkanaca ne zaradi ni godisnje na offline poslovima.

Medjutim, niko od nas to nije postigao za nedelju ili dve, uglavnom je za ozbiljnu zaradu potrebno bar pola godine ili godinu mukotrpnog rada.

Bez od PTC gluposti sto pre to bolje !!! Ja se prosto frapiram kad cujem da neko u 2014 radi takve stvari.

Prvo je li ti stvarno misliš da je pametno čitav život uploadovati nekakve klipove, klikati na neke reklame? Pročitaj prvi post.

A ono što sam govorio je da nemaš garanciju da ćeš uspjeti za godinu dana, za 2, 5, 10 goina nešto postići.. Nemaš garanciju, o tome se radi.

Šta ako nisi ništa zaradio nakon 2,5, 10 godina? Potpuno si izgubljen i bezveze si gubio svoje vrjeme.

Koji je procenat ljudi koji su rekli "odoh zaradit preko interneta" i da danas žive od toga? Možda 5% od tih što su krenuli tim putem.

Znam i ja mnogo ljudi koji žive od tog, ali to ne znači da ću se i ja moći tako snaći i zarađivati samo zato što imam želju. Možda već neko ko zarađuje misli da svi ovdje zarađuju nešto..
Ja prodajem web hosting pakete (zarada samo da pokriješ troškove održavanja), a korisnici su većinom neki početnici (koji žele da zarade novac) i skoro svi su na kraju ugasili svoj sajt kroz godinu-dvije. A ima i 1% onih što su našli par firmi i izradili web stranice, našli firme koje žele da postave oglas na web stranicu itd.

I ne kažem da ja ništa nisam zaradio. Ali znam one koji NISU!

Zato kažem da ovo može biti samo hobi, znači u slobodno vrjeme da radiš, a ne recimo da ne učiš u školi, odustaneš od faxa.. Znam mnoge koji su se tako zeznuli i danas niti su šta zaradili preko interneta niti se mogu zaposliti.
31-01-2014, 01:33 PM (This post was last modified: 31-01-2014 01:41 PM by feniks.)
(31-01-2014 12:51 PM)nesim Wrote:  
(26-01-2014 07:15 PM)feniks Wrote:  Haha, da znas da ga je odvalio posteno.

Prvo je li ti stvarno misliš da je pametno čitav život uploadovati nekakve klipove, klikati na neke reklame? Pročitaj prvi post.

A ono što sam govorio je da nemaš garanciju da ćeš uspjeti za godinu dana, za 2, 5, 10 goina nešto postići.. Nemaš garanciju, o tome se radi.

Šta ako nisi ništa zaradio nakon 2,5, 10 godina? Potpuno si izgubljen i bezveze si gubio svoje vrjeme.

Koji je procenat ljudi koji su rekli "odoh zaradit preko interneta" i da danas žive od toga? Možda 5% od tih što su krenuli tim putem.

Znam i ja mnogo ljudi koji žive od tog, ali to ne znači da ću se i ja moći tako snaći i zarađivati samo zato što imam želju.
Evo recimo ja sam na kraju "preko interneta" počeo zarađivati novac na web hostingu, toliko da samo mogu otplatiti web hosting. Korisnici mu većinom neki početnici koji žele da zarade novac, i skoro svi su na kraju ugasili svoj sajt.

Zato kažem da ovo može biti samo hobi, znači u slobodno vrjeme da radiš, a ne recimo da ne učiš u školi, odustaneš od faxa.. Znam mnoge koji su se tako zeznuli i danas niti su šta zaradili preko interneta niti se mogu zaposliti.

Naravno da ne treba ceo zivot uploadovati neke tamo klipove, ali svako od necega treba krenuti.
Ja sam od tih klipova zaradio preko 20k $,a da ne pricam o drugim stvarima kojima se danas bavim.
Ali sam ulagao VREME,ZNANJE,NOVAC i danas ulazem VREME,ZNANJE,NOVAC.
Ja sam zbog IM zapostavio saobracajni fakultet na 5 ispita do kraja (koji cu ove godine morati da zavrsim jer ce mi zakon u suprotnom oduzeti 5g truda i mnogo ulozenog novca).
I sta onda ?
Dobicu master diplomu i neko mi garantuje da cu se zaposliti kao saobracajni inzenjer?
Naravno da ne garantuje.
A i ako dobijem posao, tj ako budem uopste zeleo da ga nadjem, opet ce neko tamo iznad da me veze za 8h radnog vremena i da kaze da je moja plata 50 ili 80 000 dinara,jer ja eto toliko vredim.
E pa nece meni niko da kaze da ja vredim 50 ili 80k dinara mesecno, i da mi on kaze kada cu ici na more,kada cu ici na izlet,kada cu organizovati bilo koji trenutak slobodnog vremena koji imam.
Naravno, 99% ljudi ne misli kao ja, i smatra da sam budala. Tako ovaj svet funkcionise na celoj planeti,pa i kod nas.
Svako bira svoj put,pa kako mu bude.
Nemam posebnu potrebu da branim svoj stav, ali nemam potrebu ni da osporavam tudje stavove i misljenja.
Ako se neko oseca sigurnije sa platom od 200-300e i uplacenim penzisjkim i socijalnim osiguranjem,ja to postujem i razumem. Ali to nije nesto cemu ja tezim.

Sustina je u tome da niko i nigde i nikada ne moze za nesto da garantuje, online ili offline nebitno je.

Meni je bilo dovoljno 2 meseca da shvatim da li imam fizicki i mentalni potencijal da se upustim u sve vezano za IM. Znaci, ako neko ceka 2 ili 5g da bi shvatio da li moze da zaradi ili ne, taj je za mene budala. Ja razumem da je neko uporan,ali treba biti realan.

Mozemo svi mi da jako i silno zelimo da postanemo doktori,pa ni 0.1% nas nece ni prvu godinu studija zavrsiti,a kamoli postati doktor. Bez obzira na svu zelju i snove koje imamo o tome.
Ovde na forumu se svasta moze procitati, ali nista se ne sme uzeti zdravo za gotovo, svako treba sebe da preisipita i donese svoje sopstvene zakljucke,a ne da prisvaja tudje tek tako.
Ljudi ovde pisu sve i svasta, filozofiraju u mnogim temama, i stice se utisak da svi uzimaju silne pare. Narocito pocetnicima moze da se stvori slika da svako ko ima sajt i hosting zivi od tog sajta. Istina je potpuno drugacija. 2% ljudi ovde mozda zivi od IM. Mali broj samo dopunjava offline budzet pomocu IMa, a svi ostali ne zaraduju nista.

Dolazak na ovaj forum nikome ne garantuje zaradu. Cak ne garantuje ni 100% edukaciju,jer mnogo toga se uci iz sopstvenog iskustva, i nikakav tekst tu ne moze pomoci.
Nikakav mentor,nikakavo uputstvo......samo sopstveni rad.
Ovaj forum,ili bilo koji drugi mogu samo da usmere coveka,da ga motivisu ili cak demotivisu,odnosno nateraju da shvati da li zasta sebe pronalazi u IM.

Za kraj cu linkovati temu koja mi se jako dopada,ali pre toga da citiram jednu legendarnu izreku,malo iskarikiranu :

KO RESKIRA, MOZDA I PROFITIRA Smile

(31-01-2014 12:51 PM)nesim Wrote:  Zato kažem da ovo može biti samo hobi, znači u slobodno vrjeme da radiš, a ne recimo da ne učiš u školi, odustaneš od faxa.. Znam mnoge koji su se tako zeznuli i danas niti su šta zaradili preko interneta niti se mogu zaposliti.

Samo ovo da iskomentarisem, zbog mladjih ljudi koji mozda citaju mi je jako bitno. NEMOJTE ZAPOSTAVLJATI SKOLU,A FAKULTET NI DA UMIRETE. Ja mozda nikad necu raditi u struci za koju sam se skolovao,ali obrazovanje koje imam mi pomaze svakog dana sta god da radim. Ovo naglasavam, jer ne zelim da moje izlaganje gore nekoga navede na zakljucak da treba sve zapostaviti jer na IM postoje potencijalne milionske zarade Smile. Obrazovanje nema cenu, iskustvo koje sticete kao student (ali na nekom proverenom univerzitetu) nema cenu. Svako ko pokusa da vas ubedi u suprotno ili je fizikalac sa 3 razreda srednje, ili je zlonamerna budala. Dakle, ako mozete sebi da priustite studiranje,ne propustite tu priliku. Naravno, ovo ne znaci da su ljudi bez fakulteta gluplji, nesposobniji ili nesto trece. Praksa je puno puta pokazala da to nije tako,ali to je neka druga tema.
Thanks given by (4): Igor Tomić, lafayette, JelenaM, mindhunter
06-02-2014, 12:28 PM (This post was last modified: 06-02-2014 12:37 PM by nesim.)
Ništa drugo nisam rekao osim da ideš na sigurno, a ostalo kao internet zarada da ti bude hobi u slobodno vrijeme.. ako nikad ništa ne napraviš nisi ništa ni izgubio, a ako nešto drugo zapostavljaš zbog tog onda jesi.

Ali na žalost u većini slučaja to nije tako, obično se zapostavi sve ostalo, zato sam to i napisao.

Jasno je da je dobro zarađivati preko interneta 1000$+ ali pitanje je hoćeš li Smile
06-02-2014, 01:30 PM (This post was last modified: 06-02-2014 01:33 PM by feniks.)
(06-02-2014 12:28 PM)nesim Wrote:  Ništa drugo nisam rekao osim da ideš na sigurno, a ostalo kao internet zarada da ti bude hobi u slobodno vrijeme.. ako nikad ništa ne napraviš nisi ništa ni izgubio, a ako nešto drugo zapostavljaš zbog tog onda jesi.

Ali na žalost u većini slučaja to nije tako, obično se zapostavi sve ostalo, zato sam to i napisao.

Jasno je da je dobro zarađivati preko interneta 1000$+ ali pitanje je hoćeš li Smile

To i jeste najveci problem. "Ides na sigurno" ???!!! Sta je sigurno?
Zato zarada na internetu jeste delikatna stvar,iako ne izgleda tako na prvi pogled.
Delikatna, u psiholoskom smislu.

Dobra zarada je nemoguca bez potpune posvecenosti.
Uspeh je nemoguc bez potpune posvecenosti.
Znaci,tesko da moze iz hobija. To je moje misljenje.
Mozda je moglo pre 6-7g,sada sigurno ne.

Znaci, "jare i pare" ne prolaze.

Super bi bilo da svako ima 500e offline zarade,pa dodje malo na net, iz hobija,da proba da zaradi dodatni plus na budzet. Ali takvih slucajeva je jako malo.

Kao sto se fakultet zavrsava sa puno posvecenosti i odriacanja,tako je isto i sa IM.

Koliko imas posvecenih ljudi koji su diplomirali na fakultetima sa odlicnim prosekom,pa rade prosecne poslove ili ne rade uopste.

Koliko ljudi ulozi nekoliko hiljada eura u neki offline biznis,pa propadne za godinu dana.......a bili su posveceni.

Ovo je siroka tema, i ne treba je ni otvarati.

Svako je jedinka za sebe, i svako ce sam proceniti kojim putem treba da ide.
07-02-2014, 12:26 AM
Pod sigurno mislim da ideš da se zaposliš, da učiš nešto što bi ti moglo da se zaposliš, kao i da se raspituješ kako naći posao. Ne vjerujem da nećeš moći naći posao za par godina, barem onaj što imaš minimalnu platu.

Na internetu te niko ne zapošljava, nego ti praviš posao, kao što si rekao u pravom svjetu otvaraš firmu ili nešto prodaješ. Razlika između onog ko otvori firmu i ko pokuša online zaraditi je ta što taj što otvara firmu već radi niz godina u tom tačno definisanom poslu (nije posao, nego tačno koja vrsta posla i šta tačno) i već zna na čemu hoće da pokuša, dok kod internet zarade obično si mlad, iz srednje škole većinom, bez iskustva u online, odnosno u tom nekom nedefinisanom poslu za koje nisi siguran šta ćeš raditi online.

Kao što u stvarnom svjetu imaš više radika nego vlasnika firmi, tako bi trebalo da je i u online svjetu. Ali je problem što ne možeš biti ni radnik o online svjetu, ne znaš kome da se obratiš da te zaposli..

Pošto sam već par puta rekao, evo još jednom. Većina koje znam lično su pokušali nešto i na kraju nisu imali neku stalnu zaradu. I oni što nisu se nikad zaposlili, a ni oni što su imali svoj posao pa pokušali nešto slično online. Ali barem i dalje imaju svoj posao.

E sad, ne znam kako ne može biti lakše i brže i sigurnije naći posao u stvarnom svijetu nego u online. Ili bolje rečeno, kako možeš prije otvoriti firmu bez ikakvog poslovnog iskustva i da si ikad radio, nego da recimo nađeš sebi posao?

Ima tu i druga stvar. Ako si ti dobar u nekom poslu, recimo dobro prevodiš sa engleskog, ili dobro praviš digitalne slike, ili znaš svaki matematički zadatak da riješiš.. to ne znači da si neki dobar poduzetnik, ekonomista i slično, što bi morao biti da bi znao prodat svoje slike ili nešto drugo.. Moraš dakle biti svestran.
07-02-2014, 12:33 AM
Da ne tupimo vise Smile

Ponavljam ovaj link :

Naslov ove teme,kao i njen sadrzaj sve govore, a to si sustinski i objasno u poslednjem pasusu Smile
07-02-2014, 02:03 AM
Dobro si rekao, feniks. Ne moze svatko, naravno, jer nemamo svi jednake kapacitete. Ja sam poceo dosta kasno sa ovim (vec sam debelo preko 30te) medjutim krenuo sam primjerice sa adsense dok je adsense bio jos na samom pocetku kao mreza. I zaradjivao sam neku sicu, dok sam nisam shvatio u kom grmu lezi zec (trebalo mi je prilicno) i onda je krenulo. Sad ako zelim, mogu jednostavnim repliciranjem stranica poduplat adsense zaradu, jer sam nasao glavni niche sa milionima i milionima pretraga u googleu, ali ja radim stranice sa uskom specijalizacijom/varijacijom tog glavnog nichea. Ali sam sam, bez icije pomoci i plakanja po forumima sta i kako, shvatio kako to ide.
A freelancing ko freelancing, nisam ja nekome kriv sta ne zna engleski (ni ja ga nisam ucio u skoli, naucio sam sve sam, pisem i govorim odlicno), niti sam nekome kriv sta ne zna radit u photoshopu, editirat videa, raditi obradu zvuka i slicno, sto radim ja kao freelancer. Pa ne mogu ja nekome uliti znanje u glavu.
Tako da ce osobama koji za to nisu talentirani, internet zarada biti i ostati samo hobi, ili nedostizan san. Sta im ja mogu....

Bad Ice Cream Games
FNAF Games
Super Mario Igre
Best Turntables Under 500
Thanks given by (1): feniks
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Fb reklame - Instant articles Crazy93 11 2,338 14-02-2018 12:48 AM
Last Post: blumen
  Kako zaraditi velike novce s malim niche web stranicama i.m.warrior 146 77,751 01-08-2017 04:03 PM
Last Post: freeall
  klik reklame Delija2015 5 1,067 28-03-2016 09:27 PM
Last Post: volimdaucim
Rolleyes Kako zaraditi sa freeware app na Google Play-u? Piksel 2 741 13-01-2016 03:53 PM
Last Post: Piksel
  Reklame baguju? marezmaj 3 786 29-10-2015 12:22 AM
Last Post: marezmaj
  Reklame na blogu vucha 10 1,258 23-08-2015 03:27 PM
Last Post: vucha
  Par osnovnih stvari o internet zaradi (Dali je moguce zaradit na netu?) Davor Bomestar 19 18,724 06-08-2015 04:22 PM
Last Post: klokan007
  Affiliate sajt + adsens reklame barbarosa 6 1,955 04-08-2015 11:20 PM
Last Post: Sisko

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)