Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Free hosting
20-03-2011, 01:02 AM
RE: Free hosting
Ja koristim p4o.net i byethost.com i jako sam zadovoljan!

Besplatni PHP cloud servis!!!
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
25-03-2011, 11:32 PM
(20-03-2011 01:02 AM)Jozo Wrote:  Ja koristim p4o.net i byethost.com i jako sam zadovoljan!
da li si pokusao da instaliras joomlu kod njih???

i... koji je najbolji FREE hosting za joomlu? negde gde mogu da instaliram joomlu?
Send this user an email Find all posts by this user
26-03-2011, 11:24 AM
(25-03-2011 11:32 PM)Exreey Wrote:  da li si pokusao da instaliras joomlu kod njih???
i... koji je najbolji FREE hosting za joomlu? negde gde mogu da instaliram joomlu?
Na byethost.com sam imao problema s bazama, a na p4o.net normalno koristim baze, dobiju se od njih parametri za spajanje na bazu...
Ne znam što je potrebno za joomlu al evo ti pojedinosti za p4o.net:
  • VistaPanel version:2.4.1 RC3
  • Operating systemLinux
  • Apache version:2.2.15 (Unix)
  • PHP version:5.2.13
  • MySQL version:5.1.45

Besplatni PHP cloud servis!!!
27-03-2011, 10:34 AM
Ako vec trazite hosting procitajte http://www.internetzarada.org/hosting-t-4202.html
05-04-2011, 04:17 AM
http://www.hosterbox.com/billing/cart.php?a=add&pid=11 mislim da daje dobre uvjete.
Za promo code ne morate ništa upisati.
Ja sam imao problema sa transferom domene pa sam uzeo kod njih besplatnu poddomenu.
U koliko netko uspije prebaciti svoju domenu neka napiše ovdje
Hvala

?
10-05-2011, 10:28 PM
buyhost meni zavrsava posao kad je potrebno.
29-10-2011, 10:19 AM
Evo jos jedan po meni odlican free hosting ako vas zanima malo vise posetite

http://freehosting1.net/reviews/1freehosting.com.aspx

Ima i dobrih i losih komentara pa vi odlucite.

Link je u mom potpisu.
19-11-2011, 12:07 AM
Pregledao sam dosta free hostinga zbog neke licne prezentacije koju sam trebao da radim za ispit, i cini mi se da 000webhost najbolji medju njima....
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
20-11-2011, 02:13 AM
evo ja imam viska account na byethost-u, neka se neko javi na pp dajem u pola cijene!
20-11-2011, 06:19 AM
(19-11-2011 12:07 AM)oknedar Wrote:  Pregledao sam dosta free hostinga zbog neke licne prezentacije koju sam trebao da radim za ispit, i cini mi se da 000webhost najbolji medju njima....

Ne cini ti se nego jeste Smile
I pored toga sto je free, brz je kao munja, moze bas dosta da podnese korisnika i potrosenog protaka, cak iznenadjujuce dosta u odnosu da je free, npr znam slucaj da je drzao mesec dana preko 20 k dnevno poseta i vise !

20-11-2011, 11:42 AM
(20-11-2011 06:19 AM)sax Wrote:  
(19-11-2011 12:07 AM)oknedar Wrote:  Pregledao sam dosta free hostinga zbog neke licne prezentacije koju sam trebao da radim za ispit, i cini mi se da 000webhost najbolji medju njima....

Ne cini ti se nego jeste Smile
I pored toga sto je free, brz je kao munja, moze bas dosta da podnese korisnika i potrosenog protaka, cak iznenadjujuce dosta u odnosu da je free, npr znam slucaj da je drzao mesec dana preko 20 k dnevno poseta i vise !

da dobar je bio dok mi nisu bez pitanja ukinuli stranicu jer je imala previse posjetitelja i nisu mi dopustili backup databaze niti same web stranice...
20-11-2011, 02:23 PM
(20-11-2011 11:42 AM)ivan19992 Wrote:  da dobar je bio dok mi nisu bez pitanja ukinuli stranicu jer je imala previse posjetitelja i nisu mi dopustili backup databaze niti same web stranice...

Pa sta si ti mislio da mozes da se vozis na free do kada ti hoces Hysterical
Nema za dzabe ni u babe Crazy_grin
Ovde se prica o najboljem besplatnom hostingu, ne mozes ti na njemu drzati ogromnu posetu dnevno, da moze cemu onda ti silni shared, VPS ili dedicated hostinzi Smack

21-11-2011, 10:56 PM
Kreirao sam sada nalog kod HosterBoxa i jedino što mi se ovde ne sviđa jeste što se svi ti free nalozi hostuju na VPS-u, što mislim da neće ličiti ni na šta, tako da je bolje koristiti 00webhost ili byethost Smile

(05-04-2011 04:17 AM)taibur Wrote:  http://www.hosterbox.com/billing/cart.php?a=add&pid=11 mislim da daje dobre uvjete.
Za promo code ne morate ništa upisati.
Ja sam imao problema sa transferom domene pa sam uzeo kod njih besplatnu poddomenu.
U koliko netko uspije prebaciti svoju domenu neka napiše ovdje
Hvala
Visit this user's website Find all posts by this user
23-11-2011, 12:11 PM
koristio sam svakakve skripte, a jednu zahtjevniju je od svih tih besplatnih jedino uspio pogonovati http://www.xtreemhost.com

ima pristojne mogućnosti za cijenu koju platite =D

Webspace
Unlimited

Monthly Bandwidth
Unlimited

Add-on Domains
Unlimited

Parked Domains
Unlimited

MySQL Databases
Unlimited

MySQL Space
50 MB

FTP Accounts
1

File Size Limit
4 MB

~ To improve is to change. To be perfect is to change often! ~
09-12-2011, 11:34 PM
Posto ne mogu da otvorim svoj thread, nadam se da se nece ljutiti momak koji je otvorio ovu temu sto ovdje pisem.

rijec je o sajtu sutomore-info.com . medjutim , ljetos nismo napravili portal, pa smo koristili sajt sutomore-info.webs.com ....

Sada je portal napravljen - SUTOMORE-INFO.com ali na google pretrage - zbog vecih posjecenosti ljetos - izlazi prvi sajt sa websa sa kojeg ne znam ni sifru vise..

Suština pomoći - treba mi valjda da se poveca posjecenost ovog sajta da bi prvi izlazio. Pa, ako neko zeli da mi pomogne..

Nadam se da ne krsim neka pravila foruma sa ovim...

Hvala unaprijed.
10-12-2011, 12:51 PM
(09-12-2011 11:34 PM)a01 Wrote:  Posto ne mogu da otvorim svoj thread, nadam se da se nece ljutiti momak koji je otvorio ovu temu sto ovdje pisem.

rijec je o sajtu sutomore-info.com . medjutim , ljetos nismo napravili portal, pa smo koristili sajt sutomore-info.webs.com ....

Sada je portal napravljen - SUTOMORE-INFO.com ali na google pretrage - zbog vecih posjecenosti ljetos - izlazi prvi sajt sa websa sa kojeg ne znam ni sifru vise..

Suština pomoći - treba mi valjda da se poveca posjecenost ovog sajta da bi prvi izlazio. Pa, ako neko zeli da mi pomogne..

Nadam se da ne krsim neka pravila foruma sa ovim...

Hvala unaprijed.

Ako imaš isti sadržaj na oba sajta preporučujem ti da pokušaš da dobiješ password od prvog sajta i ako je moguće uradiš njegovu redirekciju na novi sajt.

A za bolje rangiranje i veću posetu preporučujem ti da pročitaš SEO - Optimizacija web stranica za tražilice na ovom forumu.

Rasadnik sadnice ruža

Web saveti
28-12-2011, 11:52 AM
Pozdrav, evo i ja da preporucim besplatni host i besplatni domen sa kojim imam iskustva...
Rec je sajtu co.de daju 10 GB prostora, sa neogranicenim saobracajem,, PHP 5, FTP, i MySQL 5 na domenu.
A ono sto je zanimljivo poddomen je imesajta.co.de Mnogi slicni domeni se i placaju npr. co.rs; co.uk: co.nl...
Za sada nemam problema sa hostingom, iako ga koristim za neku licnu malu stranicu, normalno za jace stvari uzimam placen host/domen... Ali kome treba neka proba...
28-12-2011, 11:56 AM
(28-12-2011 11:52 AM)nikolam86 Wrote:  Pozdrav, evo i ja da preporucim besplatni host i besplatni domen sa kojim imam iskustva...
Rec je sajtu co.de daju 10 GB prostora, sa neogranicenim saobracajem,, PHP 5, FTP, i MySQL 5 na domenu.
A ono sto je zanimljivo poddomen je imesajta.co.de Mnogi slicni domeni se i placaju npr. co.rs; co.uk: co.nl...
Za sada nemam problema sa hostingom, iako ga koristim za neku licnu malu stranicu, normalno za jace stvari uzimam placen host/domen... Ali kome treba neka proba...

ja mislim da si ti vlasnik te stranice... Winking
29-12-2011, 01:08 AM
(28-12-2011 11:56 AM)Kazzy10 Wrote:  
(28-12-2011 11:52 AM)nikolam86 Wrote:  Pozdrav, evo i ja da preporucim besplatni host i besplatni domen sa kojim imam iskustva...

ja mislim da si ti vlasnik te stranice... Winking

Projekat je nemacki, sve je potpuno free, vidis i da im je prevod na strane jezike sa par gresaka, a imas impresum na sajtu gde pise lepo:

Websuche Search Technology GmbH & Co. KG
Martinistraße 3
D-49080 Osnabrück

Телефон: +49 (0)541 40 666 0
Факс: +49 (0)541 40 666 22
Е-маил:
Е-маил злоупотребе:

ПДВ број: DE814737310
Региструј суд: Osnabrück
Број регистрације: HRA 200252

Партнер: Websuche Search Technology Verwaltungs GmbH
Региструј суд: Osnabrück
Број регистрације: HRB 200359

Директор: Ansas Meyer

A ja sam hteo da podelim dobro iskustvo sa vama, a sad sam se nasao uvredjenim, al ajd Poke
14-02-2012, 07:00 PM
ok da ne otvaram novu temu moze i ovde, odlucio sam da pokrenem blog i sada da nema potrebe da za tako male zahteve kupujem hosting, domen se podrazumeva da se uzme a kad se razradi i ako bude potrebe moze da se uzme i hosting, sad koji je po vama od ovih free hostinga najbolji...

000webhost.com ili byethost.com

ova dva su po meni najbolji za free pa me zanima vase misljenje...? To_clue
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Free .science domene Gogo7 3 1,993 17-03-2015 06:53 PM
Last Post: sunbeach
Smil42c642f95f382 Free opcija za testiranje u live okruzenju inginius 6 2,404 18-07-2014 10:55 PM
Last Post: contrateam
  Free hosting SnG 3 1,915 16-02-2014 07:24 PM
Last Post: SnG
  Free hosting 6 mjeseci JohnWizzer 1 1,901 13-10-2012 05:16 PM
Last Post: lxGuru
  Lista free domena + Free Hosting [Share] Demogorgon 6 4,957 02-08-2012 04:20 PM
Last Post: Demogorgon
Rolleyes TOMZ free hosting skepi91 6 2,598 27-02-2012 06:27 PM
Last Post: skepi91
  free cloud hosting costanza 3 2,531 23-01-2012 07:58 AM
Last Post: Sadmin
  free domena (com.ba) x3m1rx 3 4,178 17-11-2011 05:08 PM
Last Post: lxGuru

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)