Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DigitalOcean Besplatno 50$ kredita [mjesec Mart]
30-01-2015, 11:25 AM
RE: DigitalOcean Besplatno 50$ kredita [mjesec Mart]
(24-12-2014 09:07 PM)m1l4n Wrote:  Ne mozes koristiti dva promotivna koda. Evo ako je neko student prijavite se ovdje napisite u prijavi za sta cete koristiti usluge GitHub-a, nesto nasvrljajte samo da ima par recenica. Nakon sto vas odobre pored ostalih korisnih servisa dobicete i kupon od 100$ na digital ocean-u.

Code:
https://education.github.com/pack

Ja sam primljen preko ove akcije jos prije par mjeseci, sve sto je potrebno jeste da uslikate Indeks i stavite u prilog prilikom prijave.

Ja sam jedino pogrjesio jer nisam kreirao novi nalog na Digital Ocean-u pa mi nisu htjeli dati 100$ nego su mi ponudili 30$ jer sam kao vec iskoristavao kupone, naravno slozio sam se jer mi je i to dobro doslo, a nije mi se dalo bakcati sa otvaranjem novog naloga.
Radi li to još? I imaš li još kakvih kupona?

Programming is a lot like Angry Birds. Every time I start, I end up playing Angry Birds.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
30-01-2015, 02:17 PM
(30-01-2015 11:25 AM)shulk Wrote:  
(24-12-2014 09:07 PM)m1l4n Wrote:  Ne mozes koristiti dva promotivna koda. Evo ako je neko student prijavite se ovdje napisite u prijavi za sta cete koristiti usluge GitHub-a, nesto nasvrljajte samo da ima par recenica. Nakon sto vas odobre pored ostalih korisnih servisa dobicete i kupon od 100$ na digital ocean-u.

Code:
https://education.github.com/pack

Ja sam primljen preko ove akcije jos prije par mjeseci, sve sto je potrebno jeste da uslikate Indeks i stavite u prilog prilikom prijave.

Ja sam jedino pogrjesio jer nisam kreirao novi nalog na Digital Ocean-u pa mi nisu htjeli dati 100$ nego su mi ponudili 30$ jer sam kao vec iskoristavao kupone, naravno slozio sam se jer mi je i to dobro doslo, a nije mi se dalo bakcati sa otvaranjem novog naloga.
Radi li to još? I imaš li još kakvih kupona?

Radi samo se prijavi posalji i m dokaz da si student, slozi neku finu prijavu i dobices sve navedene popuste i privilegije koje nude na stranici.

Izreke i Citati
31-01-2015, 02:06 AM (This post was last modified: 31-01-2015 02:07 AM by Gogo7.)
(30-01-2015 02:17 PM)m1l4n Wrote:  
(30-01-2015 11:25 AM)shulk Wrote:  Radi li to još? I imaš li još kakvih kupona?

Radi samo se prijavi posalji i m dokaz da si student, slozi neku finu prijavu i dobices sve navedene popuste i privilegije koje nude na stranici.

Ja mislim da je istekla ponuda, da su ispunili kvotu i ne razmatraju nove prijave no nek se pokuša prijaviti svakako. Ja sam isto dobio paket (a čak nisam student Lol), no većinu iz njega i ne koristim, a podijelio sam ovdje na forumu ovu ponudu čim je izašla, ali nije bila baš primjećena iako inače ovaj paket vrijedi tisuće dolara.

I've failed over and over and over again in my life. And that is why I succeed.
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Besplatan DigitalOcean VPS otr. 3 2,130 05-04-2016 01:53 PM
Last Post: hajro2
  Digitalocean VPS jaja 3 1,762 05-03-2016 11:01 PM
Last Post: liquid
  Kako dobiti .me domenu potpuno besplatno! Simke934 13 4,750 30-01-2013 03:14 PM
Last Post: ivanmkci

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)