Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amazon metoda ?
» Autor- Jan Roos
13-08-2011, 09:56 PM
Amazon metoda ?
Evo nesto sam ceprkao po internetu, trazio, oci samo sto mi ne ispadnu, i nasao sam 2 knjige ovog autora gledao sam komentare i cini mi se da je moguce zaraditi preko njegove metode ?

Evo link te dvije njegove knjige:
1. http://www.warriorforum.com/warrior-spec...ystem.html
2. http://www.warriorforum.com/warrior-spec...ealed.html

Sta vi mislite o ovome ???

Hvala
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
13-08-2011, 10:37 PM
RE: Amazon metoda ?
Da on zaradjuje tu lovu ne bi se zajebavao da pise i prodaje sistem vec bi radio da od tih 9000$ napravi 19000$ itd.

MyThemeShop.com aff link
14-08-2011, 04:25 AM
Kolko sam ja do sada skontao, sve metode koje se prodaju (iliti verovatno 99.9%) su ili zastarele, ili su vec pri "zalasku" ili jednostavno ne rade.

Kao sto rece rigor, kada bi one zaista radile, nema razloga da ih neko prodaje. Eventualno su takve knjige dobre da se shvati nacin razmisljanja uspesnih ljudi, i to samo ako si siguran da autor ne laze.

http://igortomic.net
Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): Paka
14-08-2011, 11:04 AM
HAHAHA, vidite tu je problem sa nama balkancima, znate lokaciju di je rudnik zlata kojega se doslovce nemoze isprazniti i mi pohlepni ljudi drzimo sve za sebe nema sanse da itko ikome ista kaze. Jel tako ? TAKO JE. Nadije neko drugi i kaze da ima i on isto tako od zlata na drugoj lokaciji samo on hoce pomoc ljudima i kaze dajte mi 10KN i dat cu vam lokaciju da se bas ne osjecas da je dao bogatsvo uz trud za djabe a on se potrudio doci do tamo i pronaci ga, i eto ga on odmah laze, to nisu istine to ovo to ono, ja vjerujem da se svakom metodom moze zaraditi preko amazona, da ovaj covjek zaraduje 9k$ to je njemu na dusi ali kupite metodu isprobajte ju i trudite se i zaradtii cete.

Ovo sve govorim iz vlastitog ikustva, bavim se IM jako dugo te dobro znam da na internetu ima puno sljama i prevaranata ali naisao sam na nekoliko ljudi sa kojima i dan dns radim i koji mi stvarno pomognu kad kod mi se sprdne, zbog kojih sam i krenuo u mainstrema zaradu, inace vi koji neznate bavio sam se i jos uvjek se bavim adultom te je to moj primarni izvor prihoda, no lagano ga zamjenjujemo adsensom i amazonom.

Glupo mi je uokolo citati da je ovo da je ono nebi nikom to dao, to je tvoje misljenje jer bi to vjerojatno ti napravio ne znaci da su i drugi ljudi takvi.

On ce zaraditi brzu lovu na prodajama tih metoda i mislim da je to dobar razlog da ih neko proda jer on nije odao bas nista doli vjerojatno pisanja reviewa,backlinkanja i postavljanja aff linkova u postove, ili nesto slicno, vi njemu kupnjom niste nikakva konkurencija jer on nije odao nigdje svoju nichu a i ako je vjerojatno je jako dorbo ranigran ondje i pase mu da se "bori" sa nekime.

Pozdrav

Hit me up to chat
14-08-2011, 11:49 AM
Pa jeste u tome problem. On će ti napričati sve ono što već znaš: KW research na njegov nacin (pitanje da li je dobar), kako instalirati WP, vezivanje domena za hosting, instalaciju pluginova i tema, linkbuilding, optmiziacija sajta, kako srediti sajt, mozda kako napisati review i sl. A ne da ti ono glavno - niche (a nije ni lud da ti to da za siću).

Do sada sam pročito gomilu WSOa i sličnih zajebancija i dosta sam naučio oko tih stvari ali tek kad ubodeš pravi keyword stiže lova. Tako da bih ja pre dao lovu za neki keyword umesto za ovo.

MyThemeShop.com aff link
Thanks given by (2): ps3, AleksaS
14-08-2011, 01:15 PM
Sve se ovo moze naci na MMD-u i BHW-u Biggrin
Potpuno se slazem sa rigor-om sve jedno te isto pisu, niko ti nece napisati koji je taj tako profitabilan niche Smile

Adscendmedia - Vodeca CPA mreza!
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): ps3
14-08-2011, 01:57 PM (This post was last modified: 14-08-2011 01:57 PM by rendulicivan.)
pa vi niste normalni, profitabilni niche ??? Pa svaki je profitabilni, evo ja cu vam reci koji: unicylces, amazon kindle, televizori, unicycles, mp3 slusalice (headphones), i sta cete vi tu napraviti ??? NISTA, i zato niti jedan WSO ne valja jer se ne primite posla nego samo citate i usporedujete, uvjek je potrebno malo iskustva i sa vremenom cette dobiti filing kako i sta treba napraviti jer pa ako vam kaze kako se radi KW research i ako da neki uvid u to kako odabrati kws onda je na neki nacin i dao nichu.

Eto ja sam vam dao par nicha sad gore, za koje garantiram da su profitabilne, ostalo je na vama, znaci sad samo morate pronaci product napraviti site i odraditi seo, i eto para- hocete li to napraviti - necete, nego cete pricati kako sam bezobrazan i kako sam vam reko generalne niche koji svi vec znaju i da je prevelika konkurencija.

Hit me up to chat
14-08-2011, 02:39 PM
(14-08-2011 01:57 PM)blogex Wrote:  pa vi niste normalni, profitabilni niche ??? Pa svaki je profitabilni, evo ja cu vam reci koji: unicylces, amazon kindle, televizori, unicycles, mp3 slusalice (headphones), i sta cete vi tu napraviti ??? NISTA, i zato niti jedan WSO ne valja jer se ne primite posla nego samo citate i usporedujete, uvjek je potrebno malo iskustva i sa vremenom cette dobiti filing kako i sta treba napraviti jer pa ako vam kaze kako se radi KW research i ako da neki uvid u to kako odabrati kws onda je na neki nacin i dao nichu.

Eto ja sam vam dao par nicha sad gore, za koje garantiram da su profitabilne, ostalo je na vama, znaci sad samo morate pronaci product napraviti site i odraditi seo, i eto para- hocete li to napraviti - necete, nego cete pricati kako sam bezobrazan i kako sam vam reko generalne niche koji svi vec znaju i da je prevelika konkurencija.

Pogresno sam se izrazio mislio sam na to da on verovatno ide na neki niche gde je manja konkurencija, a dobra zarada (nekako je nasao dobre kw-ove). Ti kw za televizore, mobilne, applove proizvode su previse teski zbog jake konkurencije. Ili je mozda SEO guru pa zna fore kako da uz sto manji rad dobro rangira ...

Adscendmedia - Vodeca CPA mreza!
14-08-2011, 02:46 PM
Po pravilu ja se drzim dalje od tih metoda koje obecavaju '$5472 in a week' ili slicno.

Prvo, poznato je da stavljanje takve cifre i konkretan rok u naslov u stvari marketinska
taktika za koju je davno otkriveno da uspeva pa je ljudi danas masovno koriste.

Ljudi, narocito pocetnici, ocekuju da dobiju 'magic button' koji treba samo da se pritisne
i izbacuje lovu sam od sebe. Sama metoda moze biti dobra, ali cim vide da treba nesto
da se radi, i da nece samo od sebe, vecina se razocara i odustaje. Trazi nove metode itd.

Ako ne odustanu u potpunosti od internet zarade, zakljuckom da je to nemoguce ili sta vec,
vec istraju i prodje inicijalna potraga za metodama, onda se tek shvati da ovaj posao zahteva
rad, vreme i ulaganja da bi se postigao uspeh (kao i bilo gde uopste).

Dakle, kao sto je vec receno, sve informacije su dostupne besplatno, mnogo i na ovom forumu
kao i na drugim, na blogovima, free reportima isl. Neko samo to uzme, lepo upakuje, da mu
naslov 'Moja Metoda' i prodaje za veliku lovu.

Tako da, moj je savet svima, da otkriju koje su vestine potrebne, da se nauce, implementiraju,
budu istrajni i strpljivi i uspeh sigurno nece izostati.

Pozdrav
Find all posts by this user
Thanks given by (2): DavidVictor, anarchox
14-08-2011, 08:08 PM
@ Blogex
Stvarno si brate bezobrazan. Dao si generalne niche koje svi vec znaju i gde je prevelika konkurencija. Biggrin Biggrin
Stvarno nema smisla.

Salim se malo, sta se odma' ljutis. Cinjenica je da bez rada neces zaraditi ni cent pa makar imao i lak i profitabilan keyword sa malom konkurencijom. Takodje i cinjenica da sam se nacitao svakojakog sranja koji je bio izabran za "WSO of the Day" i sl. i da su retki kvalitetni materijali. Tako da je bolje otvoriti thread "Koji bi ste WSO preporucili na osnovi licnog iskustva" ili tako nesto.

Pozz

MyThemeShop.com aff link
15-08-2011, 02:53 AM (This post was last modified: 15-08-2011 03:19 AM by anarchox.)
@Paka

http://www.internetzarada.org/nacin-zara...-4995.html
Evo posto su ova tvoja 2 threada o "metodama" obasuti pitanjima, a i usko povezana, odgovoricu ti ovdje na obadva...

Novi si u internet zaradi i prilicno neiskusan, a ono sto pogotovo nije za tebe su ove metode
zarade koje se kupuju po internetu. Necu ulaziti sad u njihovu validnost - sve su one dobre,
jer ovi ljudi na "ovaj" ili "onaj" nacin zaista i zaradjuju novac, samo sto ti kupovinom njihove
metode neces kupiti i njihovu kljucnu ideju za uspjeh pomocu ovake jedne metode.

Vidim da si vec odustao od facebook zarade sa izjavom da tu nema hljeba, i sad si presao
na affiliate u nadi da ces tu naici na lagane pare...nisi krenuo u pogresno smjeru, ali si krenuo
pogresnom stranom ulice...Shvati da prvo trebas izuciti neko podrucje detaljno da bi onda
mogao krenuti u zaradu na istom.

I facebook metoda koju si iznio u drugom threadu nije sama po sebi lose zamisljena, ali
od 50 teorija koje nastanu u necijoj glavi, obicno samo jedna u praksi se pokaze kao uspjesna.
A takvu uspjesnu metodu neces nigdje naci niti kupiti.

Veli covjek da nakupis 5000 ljudi na profil i napravis kakvu fanstranicu i promovises affiliate link?
Evo ja cu ti dati svoj profil od 5k ljudi, i dva ako treba, i za svaki dolar koji zaradis od affiliate
mreze ja cu ti dati jos tri puta toliko. Prijatelji su zadnje kvalitete (moji kao i oni koje bi ti
dobio putem email invajta koji se preferira u "metodi" koju bi kupio), ali ne i neupotrebljivi!
Osobito inace preferiram kvalitet ali sam ubijedjen da i kvantitet ima svoju kvalitativnu stranu,
ukoliko se iskoristi na pravi nacin, hocu reci - ako se nadje prava ideja.

Ja sam za 15$ kupio profil sa 5k spam-prijatelja, a s tim profilom sam za 3 sedmice zaradio preko 300$ !!!
Nisam nikome nista prodavao, nisam se cak ni u jednom trenutku direktno obratio svojim "prijateljima"!
Svoju jeftinu ribu na profilu sam preko noci nacinio super modelom, i dao oglas da sam model
koji rado promovise webstranice ili blogove novonastalih biznismena, americkih bogatih
wanna-be-marketera, kako ih ja rado zovem - i eto ga, mnogi se javljaju kako bi sisata djevojka
njihov link uvalila svojim prijateljima i promovisala njihovu stranicu i spremni su jedan status update
dati i 10ak $, sto je meni fina para s obzirom na utrosenih 10 sekundi za copy & paste linka.

Eto, to ti je npr dobra metoda zarade. Ja ovu metodu ne moram prodavati nikome ovdje na forumu,
ali iako sam ju javno ovdje iznio nece se ni 1% obazriti na nju jer su skepticni po tom pitanju,
a i ti se sada vjerovatno pitas "a gdje da dam oglase" a odogovor naravno neces dobiti.
Za internet marketing ti je potrebna posebna vjestina, poseban duh, mentalitet. Istrazuj.

Winking

P.S.
Upravo nakon sto sam zavrsio sa kucanjem ovog posta, provjerio sam inbox svog modela i...
Nasao se zainteresovani koji mi poslao pozivnicu da se pridruzim nakom klubu modela,
a odabrani ce imati priliku da reklamiraju poznate marke poput Burberry-a hahahahah Crazy_grin
Ovo je u jednu ruku losa strana laznih FB profila, mada...mozda se ipak da nekako zaraditi i od ovoga Hysterical

Samopouzdanje, motivacija, uspjeh, produktivnost
15-08-2011, 11:19 AM
Smil42c642f95f382 RE: Amazon metoda ?
Anarchox dobro si me nasmejao i pokazao na jednostavan nacin pravi preduzetnicki duh i nacin razmisljanja.

Quote:Osobito inace preferiram kvalitet ali sam ubijedjen da i kvantitet ima svoju kvalitativnu stranu,
ukoliko se iskoristi na pravi nacin, hocu reci - ako se nadje prava ideja.

Ovo je ja mislim i kljuc cele stvari.

Ima jedna bas prikladna izreka za ovu situaciju - Systems succeed but people fail.

Pozdrav
15-08-2011, 05:35 PM
Sve je to istina sto ste rekli, ali ipak, mislim da iz vecine ovih WSO ili raznih metoda koje se prodaju na Clickbanku pocetnik ipak moze dosta nauciti.
Naravno, da ne treba to shvatiti kao neki carobni stapic ili precicu do uspjeha, niti treba davati novce za svaki novi naslov, ali dosta tih starijih uspjesnica se moze naci na BH forumima i nauciti iz njih dosta korisnih stvari.
Primjer 1. Mass Money Makers, lik u tri filmica (prvi i peti preskociti) objasnjava kako postaviti aff. stranicu, od KW research pa nadalje. Nista novo ni revolucionarno, ali to je upravo ono sto vecina pocetnika treba i sto ljudi na forumi cesto traze - step by step uputstvo.
Primjer 2. Affiliate Funnel System:
Mozda malo zastarjela, ali jos uvijek vrlo korisna literatura, dosta opsirnija, s puno dobrih savjeta, i ne samo za pocetnike.
Kazu i da je dobar Commission blueprint i Xtreme Traffic Arbitrage..
Uglavnom, ima toga dosta, vjerojatno i dosta smeca, ali mislim da pogotovo pocetnici mogu iz vecine saznati nesto korisno i olaksati si pocetak ili izbjeci neke glupe pocetnicke pogreske.

Payoneer kartica i US Payment Service
Ovo je affiliate link. Registracijom preko njega, nakon zarađenih 100$ Payoneer obojici poklanja po 25$ na račun.

Thanks given by (1): ekibum
15-08-2011, 06:39 PM
Prijavite se na newsletter Matt Cartera (http://mattsmarketingblog.com/) gde on u 12 kratkih videa objasnjava sve od pocetka do kraja kako prodavati fizicke proizvode preko Amazona. Naravno, koncepti vrede za bilo koju vrstu affiliate zarade.

I, za one malo "snalazljivilje" koji mogu naci njegov product o ovome, ali mnogo detaljnije (Rapid Profit Formula), toplo preporucujem.

http://igortomic.net
Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (2): rendulicivan, mindhunter
02-10-2011, 10:39 PM (This post was last modified: 02-10-2011 10:40 PM by jfkcro.)
Evo sam samo htio podjeliti da je na Amazonu moguće zaraditi dobre novce naravno uz maksimalno zivljenje s stranicom na Amazon forumu su prozvali tipa da kenja (kasni zadnji dan 9 mjeseca) pa se frajer zalio da ce mu propasto 9.500$ . Nakon malog pljuvanja frajer se otkrio radi se o stranici

Code:
www.dvdbeaver.com

A evo i njegovih screenshota za 5 mjesec (strava)

i za 9 mjesec

Ideja sajta je jednostavna dvd i blueray filmovi uz recenzije ali je kolicina ogromna

Custom Rims & Levi's Outlet
02-10-2011, 10:56 PM (This post was last modified: 02-10-2011 10:56 PM by ps3.)
(02-10-2011 10:39 PM)jfkcro Wrote:  Evo sam samo htio podjeliti da je na Amazonu moguće zaraditi dobre novce naravno uz maksimalno zivljenje s stranicom na Amazon forumu su prozvali tipa da kenja (kasni zadnji dan 9 mjeseca) pa se frajer zalio da ce mu propasto 9.500$ . Nakon malog pljuvanja frajer se otkrio radi se o stranici

Code:
www.dvdbeaver.com

A evo i njegovih screenshota za 5 mjesec (strava)

i za 9 mjesec

Ideja sajta je jednostavna dvd i blueray filmovi uz recenzije ali je kolicina ogromna

Pogledao sam malo sajt i vidim da ga je lik podigao jos 2000-te sto je puno ulozenog vremena.Ovi rezultati sto sad vidis su plod dugogodisnjeg rada.E sad mozda je on ovaj sajt i kupio ko ce mu ga znati ali uglavnom sajt je dugo online.

Game World Blog
03-10-2011, 09:12 AM (This post was last modified: 03-10-2011 09:17 AM by Hellas.)
(14-08-2011 11:49 AM)rigor04 Wrote:  Pa jeste u tome problem. On će ti napričati sve ono što već znaš: KW research na njegov nacin (pitanje da li je dobar), kako instalirati WP, vezivanje domena za hosting, instalaciju pluginova i tema, linkbuilding, optmiziacija sajta, kako srediti sajt, mozda kako napisati review i sl. A ne da ti ono glavno - niche (a nije ni lud da ti to da za siću).

Do sada sam pročito gomilu WSOa i sličnih zajebancija i dosta sam naučio oko tih stvari ali tek kad ubodeš pravi keyword stiže lova. Tako da bih ja pre dao lovu za neki keyword umesto za ovo.

Potpuno u pravu! Keyword i informacije od keyworda su ono sto je kljucno. Za ovog dvd-asa nisi trebao nist stavljati, sad ce masa ljudi sa foruma praviti DVD sajt Smile.

More bit da bidne, a more bit i da ne bidne.
03-10-2011, 09:34 AM
(03-10-2011 09:12 AM)Hellas Wrote:  
(14-08-2011 11:49 AM)rigor04 Wrote:  Pa jeste u tome problem. On će ti napričati sve ono što već znaš: KW research na njegov nacin (pitanje da li je dobar), kako instalirati WP, vezivanje domena za hosting, instalaciju pluginova i tema, linkbuilding, optmiziacija sajta, kako srediti sajt, mozda kako napisati review i sl. A ne da ti ono glavno - niche (a nije ni lud da ti to da za siću).

Potpuno u pravu! Keyword i informacije od keyworda su ono sto je kljucno. Za ovog dvd-asa nisi trebao nist stavljati, sad ce masa ljudi sa foruma praviti DVD sajt Smile.

Ja već počeo. Waving

kupujem fb subscribere sa prostora ex yu , ponude i nacin na pm
03-10-2011, 04:55 PM
Ma njemu cak nije ni do dvd-a ne vjerujem da moze toliko zaraditi od njih jeste da su vecina ali je dosta bitno sta ima pristup koji garantira veliki postotak od prodanog ( na osnovu kolicine) a i cookie od Amazona je 24h tako da sve ostalo sta kupci kupe takodjer ide njemu kao zarada. Znaci u biti koristi jeftine stvari za nabacivanje postotka, a malo ko od Amera ako vec kupuje DVD nece kupiti i jos nesto eventualno skuplje ... npr blueray, dvd player itd ...

I slazem se ulozeno je puno truda u stranicu te je stara domena ali pokazuje da uz trud i ne bas tako ugodan dizajn stranica moze donjeti finu zaradu jer predpostavljam da on ima slicno i za muziku ... igracke ili slicne ludosti.

Evo zasto netko nebi poceo stranicu s jednim finim niche-om koji poludi za bozic ... evo fini bonus ko hoce : car set (igracke, autici, staze) domena car-set.com slobodna ... prosjecna cijena seta je od 40-100$ ... mozda nece imati neki profit ove godine (malo je kasno) ali uz dobar rad, promociju mislim da ovaj niche moze donjeti nekome finu zaradu pogotovo za bozicne i slicne praznike dogodine.

Custom Rims & Levi's Outlet
Thanks given by (1): Raymond
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Amazon porez na zaradu? IMEmperor 51 23,190 16-12-2017 09:54 AM
Last Post: flex202
  Amazon Affiliate na Pinterest-u Breitling 0 1,590 10-10-2017 02:17 AM
Last Post: Breitling
Biggrin Amazon linkovi rdamorei 0 946 15-09-2017 02:52 PM
Last Post: rdamorei
  Amazon Affilate Payment Reports guglastican 4 1,534 02-09-2017 02:47 PM
Last Post: Nikola91
  Amazon Affilate mala zarada guglastican 2 1,510 31-08-2017 11:41 AM
Last Post: guglastican
  Amazon - pratite me od nule do full time zarade m4ster 184 103,290 30-06-2017 12:22 PM
Last Post: Lazar023
  Amazon affiliate problem sa verifikacijom telefona allx2011 5 2,756 12-04-2017 11:24 PM
Last Post: allx2011
  OAXRAY - Amazon Sourcing Tool C0a1209 2 1,366 15-02-2017 06:48 PM
Last Post: C0a1209

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: