Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WWW Visa Internet Kartica - Pitanje...?
» PayPal povlacenje, moze ili ne...? o.O
14-02-2018, 07:30 AM (This post was last modified: 14-02-2018 07:48 AM by svrljalo.)
RE: WWW Visa Internet Kartica - Pitanje...?
Hvala za AdSense odgovor, tog jutra sam odradio sve i nije mi pisalo nigde da je novac "kao" povucen, ja ostavio tako sve, cekirao sutra ujutru i vidim pise u gornjem desnom uglu "Last Payment $ bla bla", nema vise cifra da stoji i kad kliknem na Payments, Your last payment was issued on Feb 12. Tako da, odradjeno pa, kad stigne stigne Smile

Ovo oko banke Inteze, mislim da bi knjigu jednu mogao da napisem o svemu sto se meni licno desavalo, da ih "tuzakam" necu, iako to mozda realno i zasluzuju, ali neka ih...
Kakvih sam se samo gluposti naslusao, ponekad znaju biti i bahati i bezobrazni i ono sto mene nervira najvise sto se valjda, nikad nece ni promeniti, to neko gledanje sa neke visine, kao ja radim u banci ili koji li im je fazon u glavi a sta si ti...?
Nasminkane babe, koje samo menjaju, bukvalno aj da ne lupam sad, ali svakih mesec dana neku novu vidim, kako dodju do tog posla, gde odu odavde, Bog jedan zna.
Ali ovo, ponavljam, da u 2018 i dalje neko cimanje oko "online" stvarcica, to ne mogu da razumem i da hocu...

Bio je nekad period kada sam povlacio novac recimo, 5 do 6 puta u 7 dana, period izmedju 2012 i 2016 godine, desilo se bar jedno 10ak puta.
NIKAD MI NISU NOVAC ISPLATILI NA VREME!
Znaci, ako dva puta povuces u toku nedelje NIKAD bar u mom slucaju mi nisu isplatili jednom bar da kazem, u dan! NIKAD!
Zvao sam jedno 100 puta u ovih par godina, kasnije se i supruga ukljucila, jbg ono prave te na debila...
Sta rade ne znam, jedino sto meni pada napamet jeste da, zadrzavaju novac do maksimuma i sluze se tim novcem, "okrecu ga" ili sta vec.
To mi se NIKAKO ne svidja ali, ono sto je dobro sto u 80% slucajeva na kraju skupe, sad zavisi koliko isplata ima, 2 do 6 recimo pa isplate sve odjednom i sve je to lepo, recimo ne uzmes 200e nego uzmes 1,000e...
Ali sta ako mi gori pod nogama, a desavalo se par puta, nemam corav dinar u dzepu ono treba na sve strane, imas lovu isplatio si vise puta ali love nema...?!
Pa idi u banku, svadjam se sa njima, zovi ovog, prebaci na onog, pa te samo odjebu onako "posteno", ti goris od besa a ona ti samo kaze "nisu uplate stigle" i spusti slusalicu...

I tako su me okretali kao mladog majmuna doooobre 2 godine, dok se opet tako nije zadesilo da povucem tipa...
$100 1. Februar
$200 2. Februar
$300 3. Februar

I tako jedno 5, 6 puta i nagomila se po 1,000+ i nikad ne isplate u dan i ti trpis i trpis i puknes, jednostavno ne mozes vise i da hoces, pozvali smo lepo, takva i takva situacija, "tuzicemo vas" jer bespravno zadrzavate novac SVAKI PUT, uvek moram da cekam po par nedelja umesto 5 radnih dana, i nekako dodjemo do direktora ekspoziture, e sad ne znam da li je ovde glavni baja iz okoline ili Beograda, uglavnom iste te veceri posle razgovora nama je uplaceno sve do centa!
I bukvalno je bilo med i mleko narednih godinu dana, u minut bukvalno isplate pa cak i pre vremena, ali svemu dodje kraj...
Cim smo zamenili karticu (svake 2 godine), sve je krenulo iz pocetka.
U to neko vreme, 2016 godine sam poceo da pucam po 'netu pa je i manje isplata bilo, tako da sam prestao da pratim kad isplatim a kad me iz Inteze isplate, oguglao sam vise.

Mada sad opet krecem u akciju pa, videcemo!
Ali, moja/nasa rec protiv njihove nikada nije i nikada nece, tako da...
Budi srecan sto ih imas Smile I sutiraj se u dupe! Biggrin

Ko ovo procita a nov je, nece taj otici u Intezu po Virtual karticu Biggrin Biggrin Biggrin

Jbg, ne mozemo bez njih... Tako je kako je... Idemo dalje...!

EDIT: Da me niko ne shvati pogresno, primera radi:
1 i 2 Februar povucem $100 i $200, dakle ako sam povukao sam 2 puta u tih nedelju dana taj novac ne legne, primera radi:
8. Februar $100 i 9. Februar $200 - NE!
Ako sam samo 2 puta povukao u nedelju dana, 1 i 2 Februar, ta lova legne tek 15og u mesecu.
E sad, zamislite sta se desava sa vise isplata, 3 do 6 puta nedeljno!
A ako se pitate sto si tako povlacio, prvo u pocetku, 2012 godine i '13 mrzelo me da se bank verified na STP i tu mi je $250 bio max povlacenje u 24h, kasnije $500, pa $1,000.
Kasnije sam cekao, pa se skupi recimo $3,000 za mesec dana pa povucem $1,000 dnevno 3 puta u 3 dana, pa i tu problemi isti, znaci povlacio $20 ili $1,000 dnevno ako imas 2 isplate u nedelju dana, nece isplatiti kako treba.
(Greska je moja sto nisam narucio International Card sa STP lepo i onda ne bi bilo cimanja)

Evo jednog primera samo iz Aprila 2013 godine, SolidTrustPay procesor...
Aprila te godine sam preko 20+ puta povlacio i tu je bilo cimanja oko isplata, ne daj Boze nikome...

[Image: CrLJh.png]
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Post Reply 

Messages In This Thread
RE: WWW Visa Internet Kartica - Pitanje...? - svrljalo - 14-02-2018 07:30 AM

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Devizni racun i Visa Electron kartica koksha 4 2,125 18-11-2016 01:09 AM
Last Post: koksha
  PayPal kartica za automate harnemo7007 5 2,920 16-10-2014 05:41 PM
Last Post: Predradnik
Rolleyes Visa Electron debitna po deviznom ili kunskom računu???? louis.i.m 13 8,472 29-03-2012 05:23 PM
Last Post: VWolf
  Problem sa PayPal - istekla kartica zilla 9 7,398 29-02-2012 10:23 PM
Last Post: alman
  paypal i visa zagrebačke banke lacky 17 12,891 12-10-2011 08:46 PM
Last Post: lacky

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)