Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kriptovalutni milijunaš u 365 dana
» Kriptovalute Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ripple
26-01-2018, 06:33 PM
RE: Kriptovalutni milijunaš u 365 dana
Nakon nešto manje od tjedan dana od početka mog izazova i ulaganja u LTC krenuo sam korak dalje i danas uložio sva sredstva u VIBE.
Ako vas zanima kako sam sa Coinbasea prebacio sredstva da platim što manju proviziju na burzu gdje sam kupio kriptovalutu VIBE možete pročitati na mom blogu (link u mom potpisu).

Nakon skoro tjedan dana dosta sam zadovoljan odazivom a ovaj forum je jedini gdje sam se predstavio široj publici, osim ovog foruma objavio sam na Facebooku na nekoliko stranica. Ono što mislim u ovom trenutku je da mi je Blogger, iako je besplatan, dosta ograničen te ću vjerojatno morati preći na plaćenu .com domenu i plaćeni hosting, tako da ću to vjerojatno odraditi slijedeći tjedan.

Što se tiče kriptovaluta, već sada moram gledati koja je slijedeća stepenica i koji coin je slijedeći na redu (kroz mjesec, dva). Da li vi imate kakvih savjeta za buduća ulaganja? Jeste proučavali neki coin u poslijednje vrijeme i da vam je zapeo za oko?

Prati moj put do milijunaša u 365 dana

Coinbase - Kupuj Bitcoin i ostale kriptovalute i za uplaćenih 100$ dobiješ dodatnih 10$
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Post Reply 

Messages In This Thread
Kriptovalutni milijunaš u 365 dana - erik - 20-01-2018, 07:40 PM
RE: Kriptovalutni milijunaš u 365 dana - erik - 26-01-2018 06:33 PM

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  40/50 evra za mesec dana TheSimke 16 6,664 13-10-2013 01:49 PM
Last Post: nibs

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)