Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Clickbank pomoć
» Imam klikove ali nemam prodaju
27-02-2018, 03:36 PM (This post was last modified: 27-02-2018 03:49 PM by Matt_3.)
Clickbank pomoć
Pozdrav!

Prije dva tjedan sam počeo sam clickbankom, znači početnik sam, ovo mi je prvi put da radim takvo nešto. Uglavnom, napravio sam web stranicu za jedan dijetni proizvod, i onda mi je došla ideja da napravim facebook stranicu, ali sa nekoliko dijetnih proizvoda (mislio sam da će svakome tko dođe na stranicu, pošto ima veći izbor, nešto svidjeti.) I to je upalilo, reklamiram po grupama 4 proizvoda (ne postavljam samo link, nego i kratak opis proizvoda) i ljudi klikaju na te linkove, ali zasad još nisam imao prodaju.

Zanima me da li nešto radim krivo, pa bih htio koji savjet od vas iskusnijih ovdje... Možda je to ipak premali broj klikova za prodaju ili sam možda nestrpljiv tj. trebao bih još više ljudi privući?

Zahvaljujem unaprijed! Smile

stavljam vam i sliku koje proizvode reklamiram, zanemarite ove ostale po 1-2 klika jer sam s njima u početku krenuo dok još nisam shvatio koji su proizvodi bolji...

[Image: pKv2NDI]

Attached File(s) Image(s)

Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
27-02-2018, 07:12 PM (This post was last modified: 27-02-2018 07:18 PM by weblinks.)
RE: Clickbank pomoć
Tesko je reci na osnovu ovih podataka - jos je rano. Ja bih na tvom mestu obratio paznju na 2weekdiet, posto pise da je sedmoro ljudi kliknulo na order, sto bi moglo da znaci da ih je proizvod zaintrigirao. Mada tih 7 moze da bude i jedan koji je 7x kliknuo na order, tako da i to ne mora nista da znaci. Clickbank tracking nije bas mnogo detaljan. Presek po zemljama ti mozda moze dati bolji uvid, ali nece ti znaciti nista ako je svih 7 iz jedne zemlje, ili opet 1 koji je kliknuo 7x...

Za redteax je premalo podataka (kao uostalom i za sve)

Ja bih se fokusirao na 2weekdiet i promovisao bih do 5-6000 hop counts, pa bih tek onda analizirao statistike. Licno vise volim vise poseta i duze vreme za testiranje, jer se nekad moze desiti da zbog nekog razloga o kom ni ne razmisljas ti niko ne kupi, a jesu zainteresovani.
P.S. Obrati samo paznju posto si pocetnik, Fejsbuk ne voli mnogo te stvari i moze se desiti da ti suspenduje stranicu. A ako budes koristio FB ads, mogu ti trajno suspendovati nalog ako budes bilo sta promovisao sto ima veze sa weight loss, diets, itd.

https://www.youtube.com/watch?v=m3gcb_9Q10E
27-02-2018, 08:27 PM
(27-02-2018 07:12 PM)weblinks Wrote:  Tesko je reci na osnovu ovih podataka - jos je rano. Ja bih na tvom mestu obratio paznju na 2weekdiet, posto pise da je sedmoro ljudi kliknulo na order, sto bi moglo da znaci da ih je proizvod zaintrigirao. Mada tih 7 moze da bude i jedan koji je 7x kliknuo na order, tako da i to ne mora nista da znaci. Clickbank tracking nije bas mnogo detaljan. Presek po zemljama ti mozda moze dati bolji uvid, ali nece ti znaciti nista ako je svih 7 iz jedne zemlje, ili opet 1 koji je kliknuo 7x...

Za redteax je premalo podataka (kao uostalom i za sve)

Ja bih se fokusirao na 2weekdiet i promovisao bih do 5-6000 hop counts, pa bih tek onda analizirao statistike. Licno vise volim vise poseta i duze vreme za testiranje, jer se nekad moze desiti da zbog nekog razloga o kom ni ne razmisljas ti niko ne kupi, a jesu zainteresovani.
P.S. Obrati samo paznju posto si pocetnik, Fejsbuk ne voli mnogo te stvari i moze se desiti da ti suspenduje stranicu. A ako budes koristio FB ads, mogu ti trajno suspendovati nalog ako budes bilo sta promovisao sto ima veze sa weight loss, diets, itd.

U redu, hvala na savjetu, fokusiret ću se na 2 week diet pa ću vidjeti šta će biti za nekoliko tjedana....
13-03-2018, 12:30 AM
Samo cu ti reci KVALITET ispred kvantiteta

Dakle ja sam se skoncentrirao samo na 1 niche, i samo na jednu metodu zarade (jednu vrstu traffica). I ide mi za sad odlicno, u prosjeku oko 500 dolara tjedno, danas sam oborio dnevni rekord
13-03-2018, 02:53 PM
Evo dat cu ti free savjet...

Znaci ja sam relativan pocetnik u clickbanku, radim od pocetka 12 mj...

Iz svog iskustva cu ti reci, ako radis autopilot, tj ne komuniciras s musterijama, neces nista zaraditi, ili jako malo...

Komunikacija je sve,, nitko ti nece na prvu poruku nista kupiti, eventualno 1% ako i toliko...

Ja sam trenutno dosao do toga da od 10 ljudi koji su zainteresirani, barem 5 ce ih kupiti proizvod..

U startu je to bilo 2-3, zato i kazem, uzmi jednu metodu i stalno je poboljsavaj dok ne dodjes do savrsenstva, kad dodjes do toga, mozes prodati i govno Biggrin
14-03-2018, 10:24 PM
gdje promovišete clickbank?
Find all posts by this user
31-03-2018, 03:13 PM
(14-03-2018 10:24 PM)liquid Wrote:  gdje promovišete clickbank?

Bing ads ili facebook ads... Naravno kod svakog treba i uložiti nešto novaca, ali što se tiče click-ova, isplati se, samo se treba potruditi ili shvatiti kako onda navesti ljude da kupe proizvod...
02-04-2018, 12:54 AM
znali clickbank proizvodi prolaze na fb? samo ne prolaze oni škakljivi cpa offeri
04-04-2018, 06:14 PM
Molim za pomoc
Posto sam iz Bosne , Clickbank ne dozvoljava da se registrujem. Interesuje me da li je moguce da mi neko od prijatelja iz Hrvatske ili Srbije napravi nalog na svoje ime, proslijedi mi login podatke i da ja na taj CB nalog ubacim svoj Payoneer?
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  ClickBank Srbija james 34 18,409 29-05-2018 03:31 PM
Last Post: Diza
  Clickbank par pitanja exer 49 3,277 24-01-2018 11:18 PM
Last Post: Sacuvajmoprirodu
Rolleyes Kako ClickBank-om 30$ dnevno? Dzoks1 10 4,178 18-12-2017 06:03 PM
Last Post: exer
  Clickbank internet zarada (ClickBank Metoda i Iskustva) Srdjan87 84 39,859 07-12-2017 06:12 PM
Last Post: exer
Smile Uvod u Clickbank; metode i taktike za promociju Kapetan Bačvica 19 5,597 23-09-2014 05:12 PM
Last Post: sema
  Primjeri odličnih clickbank blogova/sajtova mvasic 14 5,458 30-08-2014 07:31 PM
Last Post: posteryu
Icon2 ClickBank i mjerenje konverzije BadBoy 0 1,318 17-08-2014 01:01 PM
Last Post: BadBoy
  Povrat novca na Clickbank-u? Darster 4 2,406 17-03-2014 06:16 PM
Last Post: dragandragan04

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)