IZ Forum - Internet Marketing, SEO optimizacija, Internet Posao, Freelancer zarada
Plačanje nekome da stavi post na svojoj stranici? - Printable Version

+- IZ Forum - Internet Marketing, SEO optimizacija, Internet Posao, Freelancer zarada (http://www.internetzarada.org)
+-- Forum: Internet marketing (/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Forum: Social media marketing - Marketing na društvenim mrežama (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- Thread: Plačanje nekome da stavi post na svojoj stranici? (/showthread.php?tid=9711)

Plačanje nekome da stavi post na svojoj stranici? - ZeroNoob - 22-09-2013 05:32 PM

Amo reći da imam u bookmarksu 5 facebook stranica koje su slične tematike kao moj sajt, a moj sajt se radi samo o 1 igri. Zanima me kako kontaktirati vlasnika te fb stranice, koliko mu platiti da stavi samo 1 post sutra u 09:00 (ovo je čisto primjer).

Što bi mu napisali u fb poruci/mailu?
Kolika bi bila realna cijena 1 posta za stranicu koja ima 3000 lajkova?
Kolika bi bila realna cijena 1 posta za stranicu koja ima 5000 lajkova?
Kolika bi bila realna cijena 1 posta za stranicu koja ima 10000 lajkova?

RE: Plačanje nekome da stavi post na svojoj stranici? - Sceko - 22-09-2013 05:39 PM

zamolis brate da ti objave nemoj nikad za to da dajes pare e sad ako je 50 000 pa onda i da platis

RE: Plačanje nekome da stavi post na svojoj stranici? - ZeroNoob - 22-09-2013 06:16 PM

Onda ću to i učinit Smile

RE: Plačanje nekome da stavi post na svojoj stranici? - Her Zika Pavlovic - 29-09-2013 09:34 PM

imam ja stranicu 65k ako hoces javi se u PM