IZ Forum - Internet Marketing, SEO optimizacija, Internet Posao, Freelancer zarada
Hosting problem - Printable Version

+- IZ Forum - Internet Marketing, SEO optimizacija, Internet Posao, Freelancer zarada (http://www.internetzarada.org)
+-- Forum: Izrada web stranica (/forumdisplay.php?fid=118)
+--- Forum: Web hosting i domene (/forumdisplay.php?fid=122)
+--- Thread: Hosting problem (/showthread.php?tid=9418)

Hosting problem - El Mero - 02-07-2013 09:39 PM

Kupio sam hosting kod myhostblast.net, spojio jednu domenu, drugu, instalirao skripte sa njihovog hostinga (myBB i još jednu), sve radilo ok...

Onda sam sve obrisao i htio opet da instaliram, ali sada šanse nema da ja mogu uvezati to sve...

Pođem da instaliram, primjer, myBB. Definišem ime baze, itd... Instalira se myBB (ono, gotova skripta sa njihovog hostinga), bude sve uspješno, ali ne radi.

Kada posjetim domen, ovo se desi:

Quote:Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Pomagajte, mozak mi je blokirao.
Dodao bih i da ne mogu da se povežem putem FileZille... Vjerovatno je tu kvaka. Pomagajte. Smile
Gore u vrhu prozora piše '500 Internal Server Error'. To je ono đe se nalazi ime kartice. Kao kad ste na ovoj temi i u vrhu piše ime ove teme 'Hosting problem'.

Trudim se da iznesem što više podataka.

RE: Hosting problem - adikcija - 02-07-2013 10:09 PM

Izgleda da si obrisao 404.html, pa sada imaš 500.
U web folderu kreiraj fajl 404.html, napiši nešto u njemu, pa probaj ponovno. Ako dobiješ taj fajl, onda pitaj za dalje.
A možda si zaista obrisao "SVE".

RE: Hosting problem - El Mero - 02-07-2013 10:14 PM

Obrisao sam sve. Ušao u File Manager, select all i delete. Smile

RE: Hosting problem - adikcija - 02-07-2013 10:24 PM

(02-07-2013 10:14 PM)El Mero Wrote:  Obrisao sam sve. Ušao u File Manager, select all i delete. Smile
Sve u web (httpdocs) folderu, ili sve u root folderu?
Ako je u root folderu, onda vjerojatno moraš kontektirati support. Možda imaneki restor backupa, ali možda si i to obrisao.

RE: Hosting problem - El Mero - 02-07-2013 10:49 PM

Root. Biggrin

Ma nije imalo ništa na tom hostingu, mislim nikakav moj sajt... Samo sam eksperimentisao. Nadam se da će mi popraviti to. A i da ne poprave, nikakva šteta. Smile Zbog toga sam i radio takve gluposti.

Kontaktirao sam ih svakako i zamolio ih da mi 'obnove' račun.

RE: Hosting problem - El Mero - 07-07-2013 01:10 AM

Sredio sam ovo, obnovili su mi nalog...

Nego, nikako ne mogu da se povežem na server putem FilleZile, ja ne znam što je ovo... Imate li neki prijedlog? Prihvati šifru itd... I onda prijavi ono critical error...