IZ Forum - Internet Marketing, SEO optimizacija, Internet Posao, Freelancer zarada
Sva pitanja Paypal - Printable Version

+- IZ Forum - Internet Marketing, SEO optimizacija, Internet Posao, Freelancer zarada (http://www.internetzarada.org)
+-- Forum: Ostalo (/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Forum: Elektronski procesori (/forumdisplay.php?fid=85)
+---- Forum: Pay Pal (/forumdisplay.php?fid=89)
+---- Thread: Sva pitanja Paypal (/showthread.php?tid=7307)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Sva pitanja Paypal - Igor Tomić - 18-05-2012 04:16 PM

Posto je forum preplavljen standardnim pitanjima u vezi otvaranja racuna, povezivanja kartica i podizanja novca na Paypal, Moneybookers/Skrill i Alertpay/Payza, svaki od navedenih servisa dobice svoj topic u kojem se ce resavati navedena pitanja, kako ne bi preplavili forum prakticno besmislenim topicima.

Molim vas da u ovaj topic postavljate SVA pitanja vezana za Paypal servis.

RE: Sva pitanja Paypal - nikolacirjakovic - 18-07-2012 01:11 PM

Kada ce paypal u Srbiju? Zna li se? Nigde ne mogu da nadjem.

RE: Sva pitanja Paypal - VWolf - 18-07-2012 01:38 PM

Teško da će doći u skorije vrijeme. Bilo je priča (prošle godine) da će doći ali eto ga nema. Ne znam detalje šta i kako i zašto ga nema ali dok ne dođe koristi moneybookers. Ili probaj izganjati payoneer karticu pa preko nje dobiti paypal.

RE: Sva pitanja Paypal - scoopyu - 18-07-2012 02:18 PM

Da li je to dozvoljeno uopste? Ja sam iz Srbije ali imam Payoneer karticu...

Da li to znaci da mogu otvoriti legalno PayPal nalog????

RE: Sva pitanja Paypal - VWolf - 18-07-2012 07:01 PM

Ne znam detalje jer mi nije ovisila moja isplata od toga ali koliko znam preko Payoneer kartice možeš dobiti paypal bez problema s tim da će te to koštati nekih novaca. Pogledaj na http://payoneer.com/ sve što te interesuje.

RE: Sva pitanja Paypal - Igor Tomić - 18-07-2012 07:35 PM

(18-07-2012 02:18 PM)scoopyu Wrote:  Da li je to dozvoljeno uopste? Ja sam iz Srbije ali imam Payoneer karticu...

Da li to znaci da mogu otvoriti legalno PayPal nalog????

Verujem da ce ti ova tema biti zanimljiva:

http://www.internetzarada.org/virtual-us-account-t-5803.html

RE: Sva pitanja Paypal - kres0 - 15-09-2012 09:35 PM

imam neku siću na paypalu i htio sam kupiti nešto preko ebaya i kad kliknem na ebayu kupi i kad idem plaćanje hoče mi naplatiti s kartice na kojoj nemam para. dali postoji način da platim s parama koje su na paypalu

RE: Sva pitanja Paypal - OriginalEXE - 15-09-2012 09:36 PM

(15-09-2012 09:35 PM)kres0 Wrote:  imam neku siću na paypalu i htio sam kupiti nešto preko ebaya i kad kliknem na ebayu kupi i kad idem plaćanje hoče mi naplatiti s kartice na kojoj nemam para. dali postoji način da platim s parama koje su na paypalu

Ukratko, ne.

RE: Sva pitanja Paypal - ekibum - 16-09-2012 11:27 AM

Imam dvojaki problem Sigh. Uzeo sam host preko Hosgatora dok je trajala ona akcija za 1 cent na 6 meseci. Platio sam preko PayPala i sve je bilo ok dok juce nisam dobio obavestenje od Hostgatora da mi je account blokiran do daljneg, dok ne posaljem na uvid fotokopiju vozacke dozvole ili pasosa sa PayPala. Da bih to uradio potrebno je da verifikjuem nalog na PayPalu a to ne mogu da uradim jer nemam kreditnu karticu. I tako ukrug... Da li je neko imao slican problem?

RE: Sva pitanja Paypal - Spartanac - 16-09-2012 12:40 PM

Ja sam imao isti problem samo sa drugom hosting kompanijom. Jedino sto mogu da ti savetujem je da zatrazis refund. Ja sam zatrazio tada i bez problema su mi vratili sav novac na paypal nalogu. Pozdrav

RE: Sva pitanja Paypal - OriginalEXE - 16-09-2012 12:54 PM

(16-09-2012 12:40 PM)Spartanac Wrote:  Ja sam imao isti problem samo sa drugom hosting kompanijom. Jedino sto mogu da ti savetujem je da zatrazis refund. Ja sam zatrazio tada i bez problema su mi vratili sav novac na paypal nalogu. Pozdrav

Šta da traži refund jednog centa xD

RE: Sva pitanja Paypal - Spartanac - 16-09-2012 03:56 PM

(16-09-2012 12:54 PM)OriginalEXE Wrote:  
(16-09-2012 12:40 PM)Spartanac Wrote:  Ja sam imao isti problem samo sa drugom hosting kompanijom. Jedino sto mogu da ti savetujem je da zatrazis refund. Ja sam zatrazio tada i bez problema su mi vratili sav novac na paypal nalogu. Pozdrav

Šta da traži refund jednog centa xD

Hhahah. O bože, sad sam uspeo samog sebe da nasmejem. Izvinjavam se svima, nisam lepo pročitao post. Verovatno je u pitanju mamurluk od sinoćne žurke Drinking
Inače da ti sad odgovorim ekibum.
Ne možeš nikako da zadržiš taj nalog na hostgator-u zato što ti paypal account nije verifikovan. Čak i da pokušaš sada da verifikuješ nalog, nećeš uspeti, zato što mislim da će ti ovi iz hostgator-a isključiti nalog za dan-dva. Jebi ga, tako ti je to kad si iz Srbije. No, ja se nadam da ćemo tamo 2013 dobiti i mi više taj paypal pa ćemo onda moći kao ljudi da radimo. Još jednom my apologies zbog prethodnoh posta. Nije mi bilo u nameri da spamujem Tonuge2
Sve najbolje !

RE: Sva pitanja Paypal - dinkO14 - 15-10-2012 12:07 AM

Sigurno negdje postoji odgovor na ovo pitanje ali je kasno da sada tražim a ujutro rano idem u grad pa bi to odmah obavio.

Inače zanima me za Hrvatsku. Kada u banci otvorim tekući račun, dobijem i karticu s njom - zanima me od koje banke se ista ta kartica može vezat za PayPal, znači ne da moram uzimat još neku karticu.

Hvala!

RE: Sva pitanja Paypal - susjed - 15-10-2012 08:42 AM

(15-10-2012 12:07 AM)dinkO14 Wrote:  Sigurno negdje postoji odgovor na ovo pitanje ali je kasno da sada tražim a ujutro rano idem u grad pa bi to odmah obavio.

Inače zanima me za Hrvatsku. Kada u banci otvorim tekući račun, dobijem i karticu s njom - zanima me od koje banke se ista ta kartica može vezat za PayPal, znači ne da moram uzimat još neku karticu.

Hvala!

Vjerojatno je bilo napisano već 13 puta do sad, ali tekući račun ne možeš ni od jedne banke u RH vezat za PayPal. Ja imam devizni od PBZ-a i sve radi ok, ako već imaš neku "omiljenu" banku, odeš u poslovnicu i pitaš na šalteru, simple as that.

RE: Sva pitanja Paypal - midho14 - 19-10-2012 08:32 PM

Pozdrav.

Zelim sebi otvoriti Paypal racun i zanima me slijedece.Imam Bam Card debitnu karticu i zanima me mogu li sa njom otvoriti Paypal. I ako ne mogu zanima me ako upotrijebim Visu Electron karticu hocu li je kako ugroziti, kratko receno je li to sigurno , nece li mi nista biti sa karticom?

RE: Sva pitanja Paypal - VWolf - 19-10-2012 10:34 PM

Pa što ne bi bilo sigurno. Ti fino stavi dobru šifru na PayPal nalog, ne daji šifru nikome, zapamti svoj pin od kartice, zapali onaj listić koji dobiješ od banke i fino se ne sekiraj za pare.

RE: Sva pitanja Paypal - MilanRE - 22-10-2012 10:24 AM

Ajde i ja da se pozalim. Smile
Dakle, probio sam limit sa godisnjom uplatom preko 2500$ i sad mi PP trazi verifikaciju tj prebacivanje na business (ili premium). U svakom slucaju trazi mi da posaljem licne podatke i podatke iz banke. To ne bi bio problem da nisam karticu registrovao na Sloveniju. Koristim intesinu Electron vec 2 godine i posto nisam upoznat sa daljom procedurom treba mi pomoc od nekog ko zna sta je pametno raditi.
Ako im posaljem podatke plasim se da necu proci verifikaciju (sto je sasvim razumljivo) a opet nezlim da mi "zamrznu" novac jer suma nije nimalo mala. U krajnjoj soluciji mogu da zamolim posiljaoca za refund.
Dakle potreban mi je brz i tacan odgovor ako je moguce pre nego sto napravim sledeci korak.
Hvala unapred

RE: Sva pitanja Paypal - dinkO14 - 04-11-2012 02:40 PM

Imam jedan problem, imam devizni račun (u dolarima) u PBZ te Visa Electron karticu sa njime koju sam uspješno vezao za PayPal ali kada želim povući novac na navedenu karticu PayPal pretvara dolare u kune po nekom svom tečaju, sada me zanima kako to izbjegnuti s obzirom da je moja karticu u dolarima te nema nikakve veze s kunama?

RE: Sva pitanja Paypal - Aleksandar92 - 30-11-2012 09:37 AM

Ljudi treba mi pomoc.. Već su mi neki ljudi slali novac i sve je proslo ok u rok od 5-10 sati

novac je bio dostupan na pay pal-u. Evo juče sam primio novac i stoji na Pendingu. Pogledajte

sliku, i valjda ce neko znati odg.. I da dodam da ispod jos pise da je verifikovan racun od tog

lika sto mi je poslao.(u sustini interesuje me hoceli novac leci do sutra da mi sve povuce

automatski na karticu ili ce se vise morati cekati). poz svima

RE: Sva pitanja Paypal - nickname-zg - 30-11-2012 06:05 PM

Neće, biti će ti 30 dana "pending". ALI, možeš kontakirati osobu koja ti je poslala novac i tražiti da klikne "confirm" pored transakcije. Ako nema tu opciju onda mu reci da klikne na "details" te transakcije i unutra klikne na "yes" gdje pita da li je dobio što je platio. To je rješenje Winking