IZ Forum - Internet Marketing, SEO optimizacija, Internet Posao, Freelancer zarada
RSS FACEBOOK - Printable Version

+- IZ Forum - Internet Marketing, SEO optimizacija, Internet Posao, Freelancer zarada (http://www.internetzarada.org)
+-- Forum: Internet marketing (/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Forum: Social media marketing - Marketing na društvenim mrežama (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- Thread: RSS FACEBOOK (/showthread.php?tid=6014)

RSS FACEBOOK - Vendetta - 02-01-2012 06:17 PM

Koristio sam RSS Graffiti aplikaciju na Facebooku za automatsko objavljivanje rss-a na wall stranica ili profila, sada vidim da je aplikacija izmjenjena i nije mi jasno kako je koristiti, može li mi tko pomoći ako je koristi...

RE: RSS FACEBOOK - sax - 11-01-2012 08:16 PM

(02-01-2012 06:17 PM)Vendetta Wrote:  Koristio sam RSS Graffiti aplikaciju na Facebooku za automatsko objavljivanje rss-a na wall stranica ili profila, sada vidim da je aplikacija izmjenjena i nije mi jasno kako je koristiti, može li mi tko pomoći ako je koristi...

Video sam skoro tu aplikaciju... Medjutim nasao sam mnogo mnogo bolju jes da se placa 6 $ mesecno sli to je smesno koliko mogucnosti nudi, bolja je cak i od ping.fm-a. Pa ako si zainteresovan za ovu placenu javi se na pp.