IZ Forum - Internet Marketing, SEO optimizacija, Internet Posao, Freelancer zarada
Pozdrav svima - Printable Version

+- IZ Forum - Internet Marketing, SEO optimizacija, Internet Posao, Freelancer zarada (http://www.internetzarada.org)
+-- Forum: O forumu i članovima (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Kutak za članove (/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Forum: Predstavite se (/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Thread: Pozdrav svima (/showthread.php?tid=15136)

Pozdrav svima - Garagos - 09-02-2018 02:34 PM

Zovem se Marko, imam 21 godinu i vec danima istrazujem kako doci do neke dodatne zarade, pa sam tako stigao i na ovaj forum.

Citam dosta o tome, kako forum nije aktivan kao pre, ali ako ima ljudi koji su i dalje ,,tu negde", pitao bih cime se zanimaju i sta preporucuju od online poslova.

Ja sam radio ankete do sada i mikrozadatke i testiranje internet aplikacija, sve su lagani poslovi, ali mi je trebalo dosta vremena da dodjem do njih.

Interesuje me pisanje ovih clanaka na engleskom, citao sam nesto o tome, pronasao neke sajtove, ali tesko je samostalno snaci se na svemu tome.

Svaki savet je dobrodosao, unapred hvala svima.

RE: Pozdrav svima - shulk - 11-02-2018 10:39 PM

Pozdrav!

Dobrodošao, ovaj forum nije nikako zaostao, ima nas malo aktivnih ali ne može ti bit malo informacija nikako.

Kao početnik ja bi ti preporučio CPA( Cost Per Action ).

RE: Pozdrav svima - weblinks - 12-02-2018 07:00 PM

Pozdrav i dobrodosao! Ja bih ti preporucio dropshipping i internet preprodaju.

RE: Pozdrav svima - Garagos - 12-02-2018 09:42 PM

Hvala na odgovorima, ali da li mozete da budete malo konkretniji ?

Gde poceti, sta i kako...

Citao sam dosta na internetu, na ovom forumu, ali kada biste mogli malo vise da me uputite, hvala.

RE: Pozdrav svima - shulk - 13-02-2018 12:21 PM

Imaš tražilicu na ovom forumu, i Google. Oni će ti sve pomoć!

RE: Pozdrav svima - Lazar023 - 13-02-2018 03:03 PM

Pa,Marko...trazio si smernice i dobio si.Sad je na tebe malo red,da istrazis sve to.Ne ocekuj bas svaki deo da ti se servira "na tacni".

Uzmi trazi,citaj...potrudi se malo Winking
EDIT: da ima informacija - sto ovde-na forumu,sto na internetu - ima.Nije da nema.

RE: Pozdrav svima - Garagos - 13-02-2018 09:15 PM

Ma jasno mi je, zahvalan sam na svim savetima, video sam oba predloga i mislim da to nije za mene u ovom trenutku.

Pitanje: da li se neko bavi pisanjem clanaka na engleskom i ostalih stvari vezanih za pisanje na engleskom ? Ako neko ima da se bavi tako necim, da li ima neki savet i gde i kako poceti...

RE: Pozdrav svima - weblinks - 14-02-2018 11:54 PM

Ja sam to nekad radio zbog izgradnje linkova za seo i reklamiranja, ali nisam skoro nista pisao. Generalno nije lose, ali moras biti jedinstven u stilu i pisanju da bi ti clanci bili citani i preporucivani. Ako ne umes da pises zanimljivo neces se mnogo ovajditi. Ezine articles je bio (a koliko shvatam i sad je) dosta popularan.

Moze solidno da se zaradi transkripcijom audio zapisa ako ti je kucanje na engleskom brzo i pravilno, ali je posao dosta veliko cimanje, a i vremenski ograniceno. Ranije je bilo ovakvih poslova na Amazon Mechanical Turk i na jos par sajtova i nije ih bilo mnogo tesko dobiti. Osnovni preduslov ponavljam je da brzo i pravilno kucas na engleskom.