IZ Forum - Internet Marketing, SEO optimizacija, Internet Posao, Freelancer zarada
Facebook daje kupon od 30$ za boost post! - Printable Version

+- IZ Forum - Internet Marketing, SEO optimizacija, Internet Posao, Freelancer zarada (http://www.internetzarada.org)
+-- Forum: Internet marketing (/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Forum: Internet marketing rasprava (/forumdisplay.php?fid=48)
+--- Thread: Facebook daje kupon od 30$ za boost post! (/showthread.php?tid=14190)

Facebook daje kupon od 30$ za boost post! - Perky - 23-11-2016 02:12 AM

Za sve kolege koji to do sada nisu primijetili...

Facebook daje 30$ za boost post SVIMA KOJI DO SADA NISU NIŠTA PROMOVIRALI! Ako ste do sada promovirali nešto, a želite iskoristiti ovaj kupon možete ovako:
Napraviti novi profil na fb, prebaciti na njega admin/urednik mjesto... idete na boost post i dodate karticu koju DO SADA NISTE KORISTILI NA FB.
(ja sam dodao paypal koji je spojen na karticu s koje promoviram na pravom profilu - i prošlo je)

[Image: 15174663_333448467047867_11997706_n.png?...e=58371F18]

RE: Facebook daje kupon od 30$ za boost post! - jocar96 - 11-01-2017 07:20 PM

Evo i ja dobio jedan kupon na profilu sa kojeg sam pre radio boos i placao promocije. Inace dugo vremena ga nisam koristio za promocije na fb.
[Image: S73yCZn.png]

RE: Facebook daje kupon od 30$ za boost post! - thegoldeneye - 12-01-2017 02:25 AM

Da li je ovo ograničeno i zanima me, da li moram uplatiti nešto svojih para da bih koristio to ili samo dodam karticu i iskoristim? Volio bih iskoristiti ovo za svoj sajtić Biggrin

RE: Facebook daje kupon od 30$ za boost post! - jocar96 - 12-01-2017 03:00 PM

To ne znam, ali kad sam uzeo kod da bi ga koristio morao sam da dodam karticu/paypal i onda mozes da koristis kupon. Ako nemas dodat nacin placanja ne mozes.

RE: Facebook daje kupon od 30$ za boost post! - dragaN. - 13-01-2017 05:54 PM

Da li je ovo jos moguce?

RE: Facebook daje kupon od 30$ za boost post! - drmisel - 17-01-2017 10:11 AM

Da li zaista postoji ova opcija?

RE: Facebook daje kupon od 30$ za boost post! - jocar96 - 17-01-2017 03:56 PM

Naravno Crazy_grin Crazy_grin

Edit: ali ovi su mi najjaci, prvi postovi cim vide da je nesto za dzabe.

RE: Facebook daje kupon od 30$ za boost post! - faroALI - 18-01-2017 01:38 PM

mene malo buni da sam ubacio karticu i nakon toga imao i dva placanja a da mi to uopste nije doslo , niti obavestenje niti kupon. treba na neko odredjeno mesto da se ode na biznis menadzeru ili?

RE: Facebook daje kupon od 30$ za boost post! - jocar96 - 18-01-2017 07:30 PM

Ovako se meni pojavilo...slucajno listao na pocetnoj stranici i izadje mi moj post i kao kako bi izgledala sponzorisana reklama i ispod nje ovo na slici.

RE: Facebook daje kupon od 30$ za boost post! - Maksa - 20-01-2017 11:18 PM

I sta sad Biggrin dobio sam kupon, ali kad pokrenem kampanju trazi mi ubacim karticu, pa razmisljam tipa ako ja dodam karticu i pokrenem kampanju da li ce mi skidati sa kartice ili sa kupona koji sam dobio.
Evo slike http://prnt.sc/dy8okr

RE: Facebook daje kupon od 30$ za boost post! - Perky - 21-01-2017 07:29 PM

Nece ti skidati sa kartice nego sa tog kupona.

RE: Facebook daje kupon od 30$ za boost post! - jocar96 - 21-01-2017 10:39 PM

Malo logike nije na odmet -_-

RE: Facebook daje kupon od 30$ za boost post! - Maksa - 22-01-2017 02:33 AM

Eto danas dodao karticu i naravno skinuli sa kartice, i kada sam video da skida sa kartice poslao sam im poruku, inace sad u obavestenju nema nigde ovo obavestenje da sam dobio kupon, ne kapiram koja im je ovo fora sta da ubacim karticu i da mi skinu sa racuna.

RE: Facebook daje kupon od 30$ za boost post! - jocar96 - 22-01-2017 12:47 PM

Mozda nisi stavio da ti skida sa kupona, ili si imao neko zaduzenje od pre. Nemoguce da ti je skidalo bilo sta sa kartice...evo ja iskoristio svoj kupon od 10 i sve se skidalo sa kupona, dnevno ti skida ako imas zaduzenje. I cak sam prekoracio zadnju objavu otisla je preko moga kupona i skinulo mi sta je moglo na kuponu a ostatak placam normalno preko kartice.

Edit: sad vidim tvoju sliku...mislim da nisi dobio nikakav kupon, moras da imas kada ti se to pojavi i plavi kvadratic sa (use coupon), a ovo tvoje se pojavilo u obavestenja. Znam da se pojavljivalo i meni ali nije bilo nikakvog efekta.

RE: Facebook daje kupon od 30$ za boost post! - skrilex - 22-01-2017 01:46 PM

Kako dobiti ovaj kupon? Jutros sam boost post prvi put na mojoj stranici, objava prolazi odlicno, ali nema nikakvog obavjestenja i nista za taj kupon posto sam vidio kad tek prvi put boostas nesto, da ces ga i dobiti?

RE: Facebook daje kupon od 30$ za boost post! - Maksa - 22-01-2017 08:36 PM

Pa bas bezveze kao daju ti i kad ubacis karticu skinu jedan dolar, i ko se i malo ne razume ostavi da radi misleci da ima kupon napravi sebi zaduzenje.

RE: Facebook daje kupon od 30$ za boost post! - jocar96 - 17-02-2017 09:10 PM

Danas dobio jos jedan kupon..tj. drugi put na istoj kartici i to isto 10 dolara samo sto sam ga uzeo na drugoj stranici.

Ali isti profil, ista kartica..ahahaha dal je kenjaza ili ko zna sta Biggrin Tonuge2

RE: Facebook daje kupon od 30$ za boost post! - Perky - 17-02-2017 11:38 PM

Ja imam 2 profila na fb-u. Drugi sam napravio jer mi iz nekog razloga fb nece da pokrene reklame (odobri, ali one ne idu). I evo, nakon 2 tjedna drugi profil je dobio isti bug.

Nije do limita potrošnje. Ima li itko ideju kako da ovo rijesim, posao mi o tom ovisi...

RE: Facebook daje kupon od 30$ za boost post! - terminator - 18-02-2017 12:27 PM

(17-02-2017 11:38 PM)Perky Wrote:  Ja imam 2 profila na fb-u. Drugi sam napravio jer mi iz nekog razloga fb nece da pokrene reklame (odobri, ali one ne idu). I evo, nakon 2 tjedna drugi profil je dobio isti bug.

Nije do limita potrošnje. Ima li itko ideju kako da ovo rijesim, posao mi o tom ovisi...

Isti mi je problem bio, s tim da su meni i blokirali kartice i profile, jedino rješenje je da pokreneš boost sa npr prijateljovog profila, kompa i neta.